چگونه Atlanta Journal-Constitution شد سوخت برای AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

پس از این هتل هفت افراز جاده مسابقه خود را از دست داده عنوان حامی 43 سال پیش جیم کندی نزدیک شد آتلانتا آهنگ باشگاه برای کمک در پیدا کردن یکی از جدید.

کندی پس از آن معاون رئیس جمهور از شرکت کاکس, Inc., و در حال حاضر رئیس یک چند تماس, با توجه به کتاب “25 سال از هتل هفت افراز جاده مسابقه است.” او entreaties هیچ جا رفت.

“مرتبط با: رای در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه طراحی تی شرت

سپس ضرب المثلی لامپ رفت. “چرا روزنامه حامی آن ؟” او فکر می کردم در آن زمان است. “آن هزینه نمی کند زیاد است و این یک چیز شسته و رفته کوچک.”

بنابراین او رفت و به ناشر پیشنهاد می کنم درگیر شدن.

“من نمی خواهم ماشین مسابقه” growled ناشر.

هیچ گفت: کندی. آن را در حال اجرا است. “این می تواند یک چیز خوب برای شهرستان” او به او گفت. “در حال اجرا است در آینده.”

بدین ترتیب Atlanta Journal-Constitution تبدیل شدن به عنوان اسپانسر از AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه در سال 1976 یک سال است که در آن مسابقه تا به حال حدود 2,250 finishers. این رقم بیش از دو برابر سال قبل از ارائه یک اشاره از آنچه آمده بود. در 2018, 54,473 شرکت کنندگان در عبور از خط پایان در 10 خیابان, ساخت هتل هفت افراز بزرگترین مسابقه جاده در کشور و بزرگترین 10K در جهان است.

“مرتبط با: AJC Peachtree تی شرت دهه

“جیم آن را کردم” گفت: جف گالووی برنده افتتاحیه هتل هفت افراز در سال 1970 که بعدها کمک به جذب نخبگان ورزشکاران به مسابقه. “او آن را فورا. به اعتقاد او در این مسابقه می تواند رشد کند و او قادر به بسیج منابع AJC را که اتفاق می افتد. این چیزی که بزرگتر از زندگی است.”

اما AJC دخالت در این مسابقه فراتر از کندی: حدود 1,300 Cox کارکنان انتظار می رود برای اجرای Peachtree.

در میان آنها مت Sabath که نه تنها اجرا می شود Peachtree اما آثار آن را به عنوان به خوبی.

به عنوان مدیر ارشد برای سیستم عامل & پروژه های Sabath مدیریت AJC رابطه با آتلانتا آهنگ باشگاه از یک تکنولوژی چشم انداز از جمله رای گیری برای یک تی شرت, طراحی, ورود به قرعه کشی و ارسال داستان ها عکس ها و نتایج در روز مسابقه.

در سال 2015, سال Sabath شروع کار خود را در AJC خواب شب قبل از مسابقه در تامین کوتاه مدت به لطف یک بازسازی از نتایج مسابقه صفحات انجام شده به آنها را به همراه پسند و همچنین علاوه بر این از MyRunners از ویژگی های. 4 صبح همه چیز کار میکنه کاملا بنابراین او تصمیم گرفت برای اجرا. پس از به پایان رساندن او buckled به پایین به کار می کنند.

8 p. m. او در نهایت ضربه به دیوار و خوابش بر روی نیمکت.

پس از چند سال که در آن همه چیز به خوبی پیش رفت – از جمله خود را مناسب و معقول خواب شب قبل از مسابقه – سال گذشته موجب دردسر اما نه در تکنولوژی: آسیب مچ پا قرار داده Sabath در یک پیاده روی بوت. با این وجود او راه می رفت در مسابقه گرفتن یک چشم انداز جدید در طول راه.

“شما می دانید وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در اطراف شما در طول مسابقه هنگامی که شما اجرا شود اما زمانی که شما راه رفتن در آن شما را دیده و تجربه بسیار, بیشتر,” او گفت:.

“مرتبط با: بهترین مکان برای تماشای AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

Sabath اتصال به ساکس در واقع می رود بسیار بیشتر از اتصال خود را به AJC. هنگامی که او و همسرش امی برای اولین بار به آتلانتا نقل مکان کرد آنها رفت و برای صبحانه در جولای 4 و متوجه “همه این افراد” از آمدن به رستوران با پوشیدن تی شرت خود را. چه یک راه عالی برای شروع به تعطیلات فکر می کردند. چند سال بعد یک گروه از Hillbrooke محله شروع به ساخت در این مسابقه به دنبال آن زمان در یک رژه برای بچه ها و سپس آتش بازی یک رویداد سالانه است. او انجام داده Peachtree هر سال از سال 2003 برنامه ای برای انجام این کار دوباره این 4 جولای.

“این پاک سر من,” او گفت: در حال اجرا است. “من فقط به جذب آن است. این باعث می شود شما احساس خوبی می دهد و به شما یک فرصت به همه چیز فکر می کنم از طریق.”

در واقع آمادگی جسمانی بود که در خط مقدم AJC اصلی تصمیم به حمایت از این مسابقه است. کندی گفت: “25 سال از هتل هفت افراز جاده نژاد” نویسنده کارن روزن که روزنامه دوست داشتم که “فرد به طور متوسط اجرا می شود که دو مایل در یک روز می توانید اجرا کنید و احساس او را به انجام چیزی. آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که ساخت آن را به چیزی است که بزرگ و خوب است.”

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او را گفت: در سال 1976 اگر او می خواهم گفته شده Peachtree خواهد یک روز میزبان 60,000 شرکت کنندگان در آن را به عنوان جشن 50 در حال اجرا کندی گفت: از طریق ایمیل: “من به آنها گفتم که دیوانه است. در آن زمان ما فقط تلاش برای نگه داشتن مسابقه زنده است. پس از چند سال و با دیدن ساختمان حرکت من می دانستم که این امر می تواند یک موفقیت و با سازمان مروج و تعهد مردم آن آتلانتا شد.

“هر بار که من یک Peachtree تی شرت, من احساس می کنم یک مقدار زیادی از غرور و افتخار است. این رویداد تبدیل شده است از جمله بخش مهمی از آتلانتا تابستان و برای افرادی که می خواهید به ماندن مناسب است. این باعث می شود من بسیار خوشحال به بازی در یک نقش کوچک در بقای این مسابقه است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de