چگونه بریوز’ بدهی به رشد $559 میلیون

با توجه به گزارش سالانه ثبت شده توسط تیم صاحب آزادی رسانه ها با ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون بریوز بود $559 میلیون دلار بدهی در این کتاب همانطور که از دسامبر. 31 دلار 494 میلیون در پایان سال 2018 است.

این تیم بدهی در پایان سال 2019 شامل $304 میلیون از ساخت و ساز از SunTrust پارک (در حال حاضر Truist پارک) $180 میلیون از توسعه باتری آتلانتا با استفاده از مخلوط پیچیده مجاور به ورزشگاه 30 میلیون دلار از ساخت و ساز جدید بهار مجتمع آموزشی در بندر شمالی Fla., و 45 میلیون دلار برای انجام عملیات با توجه به آزادی رسانه ها در پر کردن.

بریوز باید “گرفته شده و در یک سطح قابل توجهی از بدهی و افزایش هزینه” به دلیل ساخت و ساز پروژه های آزادی اعلام کرد.

این تیم بار بدهی های آغشته به $470 میلیون 30 ژوئن 2019 قبل از بالا رفتن دلار 559 میلیون نفر تا پایان سال.

اضافه بدهی ریشه تا حد زیادی از ادامه ساخت فاز دوم باتری آزادی رسانه ها گفت. با اتمام ساخت است که فاز است که انتظار می رود به هزینه در حدود $200 میلیون دلار است.

عامل دیگری بود که پس از اتمام بهار امکانات آموزشی است. خصوصی با بودجه 14 میلیون دلار بریوز ساختمان آکادمی افتتاح شد در ماه دسامبر تکمیل بندر شمالی پیچیده است.

پول مالیات دهندگان نیز پرداخت سنگین تکه از هزینه ساخت و ساز از Truist پارک و CoolToday پارک بهار-آموزش ورزشگاه.

همانطور که قبلا گزارش شده آزادی رسانه ها فاش کرد که بریوز’ درآمد افزایش به $476 میلیون سال گذشته تا 8 درصد از $442 میلیون دلار در سال 2018 است. این شرکت نسبت به درآمد افزایش در درجه اول به افزایش حضور و غیاب و بالاتر, محلی و ملی, پخش, حقوق هزینه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>