حزب دموکرات را رسما معرفی 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری در آن کنوانسیون در ماه جولای یک فرایند است که با آغاز آیووا قفقاز همچنان روز سه شنبه در نیوهمپشایر به پایان می رسد و با پورتوریکو اولیه در ماه ژوئن.

هدف این است که برای متراکم کردن در یک دولت توسط دولت بر اساس 1,991 نمایندگان نیاز به امن نامزدی در اولین رای گیری در مجمع در میلواکی است. یک نامزد باید حداقل 15 درصد آرا را در سطح ایالت و یا در یک فرد کنگره منطقه اهدا می شود نمایندگان. برنده خواهد چهره جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

این نامزد فرایند بسیار متفاوت خواهد بود این زمان در اطراف پس از دموکرات ها ساخته شده تغییرات با هدف افزایش مشارکت و حصول اطمینان از شفافیت.

موارد زیر را توضیح می دهد برخی از تغییرات کلیدی.

برای گرافیک در, نماینده, نژاد, نگاه کنید: https://tmsnrt.rs/37bDD2f

کمتر قفقاز

در سال 2020 دموکرات ها برنامه ریزی قفقاز در چهار ایالت Iowa, نوادا, داکوتای شمالی و وایومینگ – به مراتب کمتر از 18 انجام شده در کشورها و مناطق در کمپین 2016.

قفقاز نیاز به رای دهندگان برای شرکت در یک جلسه طولانی در فرد و رای در باز با بالا بردن دست خود و یا جمع آوری با طرفداران همکار. این روند مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان غیر دموکراتیک به دلیل آن می تواند تعدیل مشارکت و منوط به ارعاب و تهدید. در جلسات حضوری در زمان تعیین اغلب می تواند دشوار برای کارگران شیفت و یا پدر و مادر برای حضور در.

آیووا Feb. 3 قفقاز در زمان روز به حل و فصل بعد از مشکلات فنی منجر به تاخیر در گزارش نتایج.

این سیستم حزبی به نفع نامزد قوی و فعال, پایه, به جای گسترده تر پشتیبانی می کند. سناتور برنی ساندرز ورمونت به عنوان مثال به طور قابل توجهی عملکرد بهتری نسبت به رقیب خود هیلاری کلینتون در قفقاز در کمپین 2016.

در مقدماتی رای دهندگان نشان می دهد تا خود را به حوزه های رأی گیری و بررسی جعبه برای نامزد خود را انتخاب.

سه شنبه برای بازی در یک نقش بزرگتر?

اولین متحده آمریکا, آیووا و نیوهمپشایر – همیشه outsized نقش را در انتخاب نامزد.

در این سال “سه شنبه” زمانی که 14 متحده خواهد رای در مارس 3, می تواند نگه دارید بیشتر در نوسان بود.

کالیفرنیا نقل مکان اولیه خود را به سوپر شنبه از اوایل ماه ژوئن است. با تگزاس در حال حاضر در سه شنبه تقویم سوئیچ به معنی ملت را دو پرجمعیت ترین کشورهای با مجموع 643 نمایندگان – هر دو با هیسپانیک جمعیت – رای خواهد داد و در همان روز.

کارولینای جنوبی ممکن است بزرگترین افت در توجه به دلیل افزایش فوق العاده روز سه شنبه. به طور سنتی, کارولینای جنوبی برگزار شد برای اولین بار در جنوب اولیه و اولین بار است که دولت با ملاحظه سیاه مردم به رای دادن.

در این سال کارولینای جنوبی آرا در فوریه. 29 با فوق العاده سهشنبه فقط سه روز بعد. بیشترین رای گیری در دولت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با ملاحظه منجر شود.

فعالان در کارولینای جنوبی می گویند آنها در حال حاضر دیده می شود یک قطره در بازديد از نامزدهای این سال است. اگر نامزدها مجبور به انتخاب بین مبارزه در یک وضعیت جایی که آنها راه در نظر سنجی و یا تلاش برای تقویت خود و اقبال در سه شنبه متحده ممکن است کارولینای جنوبی می تواند کمی دریافت توجه از بسیاری از نامزدها.

هنگامی که ما می توانید انتظار یک دموکرات نامزد?

دموکرات ها به دنبال بیشتر فشرده تقویم این سال نسبت به گذشته ریاست جمهوری نامزد چرخه و سرعت بالا رای گیری می تواند تولید یک نامزد بیشتر به سرعت.

هنگامی که بیش از دو دوجین نامزد در ابتدا اعلام کرد قصد به اجرا دموکرات ها بودند که بخش خصوصی نگران آن است که این میدان بزرگ می تواند در یک مسابقه کشیده است که برای ماه می باشد.

ترکیب که ترس نگرانی از تکرار 2016 زمانی که ساندرز حاضر به تن حتی مدت ها پس از آن روشن شد او نمی تواند برنده.

اما در این زمینه دموکراتیک امیدوار تنگ است به شدت. در آستانه نیوهمپشایر رای 11 دموکرات ها باقی می ماند, با تنها شش نفر از آنها رای گیری در سراسر کشور بالاتر از 5 درصد است.

فشرده تقویم ممکن است کمک به یک دموکرات تحکیم حمایت بیشتر به سرعت. پس از سه شنبه نزدیک به 30 درصد از جمعیت واجد شرایط در ایالات متحده خواهد شد که تا به حال شانس خود را برای شرکت در چیدن نامزد. تا پایان ماه مارس انتخابات را پوشش و بیش از 50 درصد از نمایندگان را گرفته اند.

وجود دارد یک نامزد در تلاش برای پرتاب یک آچار را به هر کسی که تلاش برای سوار شدن به حرکت در اوایل اولیه مسابقات به پیروزی در سه شنبه: مایکل بلومبرگ.

میلیاردر رسانه های مغول و سابق شهردار نیویورک وارد مسابقه دیر شده است و پمپاژ میلیون ها دلار از ثروت خود را به تلاش برای رقابت در سه شنبه. اگر او میدارد تا به اندازه کافی نمایندگان در روز سه شنبه می تواند آن را سخت تر برای نامزد دیگری برای تحکیم حمایت و تضمین نامزدی.

آنچه در مورد SUPERDELEGATES?

Superdelegates انتخاب دموکراتیک officeholders که بخشی از هر یک از دولت هیئت اما نه متعهد به رای دادن بر اساس نتیجه دولت نامزدی مسابقه. تمام دموکراتیک اعضای کنگره و دولت توسط فرمانداران superdelegates.

در سال 2016 بسیاری از superdelegates اعلام حمایت اولیه برای کلینتون رسم انتقاد که حزب بود اوج ترازو را به نفع او.

Superdelegates شده اند حذف شود در سال 2020 اما قوانین جدید محدود کردن نفوذ خود را. این چرخه آنها به احتمال زیاد خواهد شد نه رای گیری در اولین انتخابات در این کنوانسیون.

برای برنده شدن در اولین رای گیری یک نامزد باید امن اکثریت حزب 3,979 متعهد نمایندگان در طول نامزدی مسابقات منجر به کنوانسیون دموکراتیک.

اگر پیشتاز کمتر از 1,991 نمایندگان کنوانسیون برگزار خواهد شد رأی دوم. در پس از آن برگه های رای تمام نمایندگان تبدیل به unpledged و superdelegates همچنین می توانید رای دادن.

سپس اکثریت همه 4,750 نمایندگان مورد نیاز خواهد بود برای حفظ نامزدی. هیچ دموکراتیک کنوانسیون رفته فراتر از یک رای گیری تنها پس از سال 1952.

اگر یک نامزد برنده یک فمن متعهد نمایندگان – و یا در مورد 2,378 – سپس superdelegates مجاز به رای دادن در اولین انتخابات.

(گزارش زنجبیل گیبسون و جارت Renshaw; ویرایش توسط پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de