چگونه به ثبت نام برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

ثبت نام برای سال 2020 Atlanta Journal-Constitution هتل هفت افراز جاده مسابقه باز است از طریق 31 مارس است.

در حال حاضر اعضای آتلانتا آهنگ باشگاه و افراد غیر عضو می توانند ثبت نام برای بزرگترین 10K.

“مرتبط با: ثبت نام در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

مسابقه تنظیم شده است به رخ می دهد در چهارم ژوئیه که در آن 60,000 روروک مخصوص بچه ها اجرا خواهد شد راه رفتن و یا تنه زدن به ناحیهای در شمال غربی پارک در طول 51 سالانه AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه.

ثبت نام می توانید با بازدید از دو سایت مختلف برای ورود به مسابقه. وب سایت آنها قادر به ثبت نام در بستگی دارد که آیا یا نه آنها در حال اعضای آتلانتا آهنگ باشگاه که سازماندهی این مسابقه است.

برای اعضای آتلانتا آهنگ باشگاه زیر را انجام دهید.

  1. مشاهده این لینک را وارد کنید.
  2. عضویت باید فعال از Feb. 1 برای دریافت تضمین ورود به مسابقه.
  3. آتلانتا پیگیری اعضای باشگاه می توانند با مراجعه به تایید لینک ثبت نام در atlantatrackclub.org/peachtree به بررسی کنید که آنها ثبت شده است.

برای غیر آتلانتا پیگیری اعضای باشگاه این مراحل را دنبال کنید.

  1. به این لینک مراجعه کنید برای ورود به قرعه کشی. شما می توانید با ثبت نام به عنوان مهمان و یا استفاده از Athlinks یا Chrontrack در لینک.
  2. قرعه کشی بسته سهشنبه, مارس 31. پس از آن ثبت نام خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده است.
  3. جمعه, آوریل 3 شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد و به اطلاع شما در مورد اینکه آیا یا نه شما به صورت تصادفی انتخاب شده در قرعه کشی برای شرکت در مسابقه.

“مرتبط با: چیزهایی که شما نمی دانید در مورد ‘مقدس’ AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه تی شرت

تاریخ و یا زمان ثبت نام بدون تحمل در مورد اینکه آیا یا نه بالقوه روروک مخصوص بچه ها انتخاب شده است. مهم نیست که اگر شما را وارد کنید به عنوان یک گروه و یا فردی شما باید مساوی امکان انتخاب شود برای شرکت در سالانه آتلانتا مسابقه و کسب یک آرزو تی شرت.

ابتدا در مارس 2 بعد از ثبت نام بسته می شود که شرکت کنندگان می توانید بررسی کنید atlantatrackclub.org و AJC.com/peachtree برای دسترسی به جستجو نتایج حاصل از فرآیند انتخاب.

همانطور که از هم اکنون AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. اما آتلانتا آهنگ باشگاه با صدور بیانیه ای در مورد کوروناویروس.

“مرتبط با: رای در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه طراحی تی شرت

“ما امیدواریم و انتظار داریم به جشن می گیرند در حال اجرا و پیاده روی در روز استقلال به عنوان آتلانتا همیشه می کند” گفت: غنی Kenah آتلانتا آهنگ باشگاه, مدیر اجرایی, و نژاد مدیر AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه. “این باشگاه دریافت کرده است هیچ اطلاعاتی از مقامات بهداشت نشان می دهد که Peachtree است در خطر نمی افتد, در 4th جولای. اما به عنوان آتلانتا و بقیه کشور می پردازد Covid-19 آتلانتا آهنگ باشگاه را درک وضعیت بی سابقه ای رو به رویدادهای عمومی است.”

بازپرداخت سیاست در جای خود نیست اما اگر در این مسابقه به اوراق آهنگ باشگاه گفت: آن را نمی خواهد نگه داشتن Peachtree هزینه های ورود بدون ارائه کنندگان گزینه ها و در نظر گرفتن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>