هومبولت Broncos خانواده به بی سر و صدا سالگرد ساسکاچوان, اتوبوس, سقوط

دومین سالگرد ویرانگر, Saskatchewan, اتوبوس, تصادف خواهد بود آرام یکی برای هنوز و عزاداری خانواده به عنوان COVID-19 بحران دارد این کشور در گرفتن آن.

شانزده نفر کشته و 13 مجروح شدند پس از یک کامیون حمل و نقل barrelled از طریق یک علامت توقف و به مسیر اتوبوس حامل هومبولت Broncos junior تیم هاکی در تاریخ 6 آوریل سال 2018 است.

برخی از خانواده ها امیدوار به حضور در یک مراسم کوچک دوشنبه در هومبولت دیگران می خواستم به بازدید از محل سقوط و برخی می خواستم برای جمع آوری با خانواده و دوستان است.

به جای آنها در خانه بمانند به دلیل محدودیت های مربوط به رمان شیوع کروناویروس.

“آن را به تنهایی روز” گفت: توبی Boulet که پسر لوگان کشته شد. “نه به عنوان بسیاری از آغوش. ما نمی توانیم با هم به عنوان یک خانواده است.”

Boulet زندگی می کند که در Lethbridge آلتا., گفت: خاطرات از آن روز دو سال پیش هنوز هم بوسیله اسباب گردنده در ذهن خود.

اسکات توماس گفت: او فقط شروع به قبول که پسر خود را اوان نمی توان آمدن به خانه.

“این فقط یک سوراخ بزرگ. ما فقط خیره به ورطه هنوز هم هر روز به او گفت:” در یک مصاحبه از ساسکاتون. “این اولین چیزی که من فکر می کنم از زمانی که من و آخرین چیزی که من فکر می کنم از زمانی که من به رختخواب بروید.

در بسیاری از توماس گفت: آن را تنها بدتر.

برای برخی از بازماندگان و خانواده های آنها وجود دارد یک نوع متفاوت از یادآوری در مورد آنچه اتفاق افتاده است که بعد.

کوین Matechuk را اش دچار آسیب مغزی و بهبودی خود را پس از او از خواب بیدار از کما کند شده است. جدید فیزیوتراپی او شروع به در رجاینا در انتظار نگه داشته به دلیل بیماری همه گیر.

Matechuk گفت: او پسر است و معمولا خوش بین است اما مشکل در حال حرکت خود را به طرف راست و به نظر می رسد به از دست دادن علاقه به ورزش او یک بار عاشق.

“اسکیت خود را بهبود کمی, اما او میکشد سمت راست خود را,” او گفت:. “او شروع به درک که آن را نمی خواهید به مانند آن استفاده می شود.”

این Matechuk خانواده شده است به محل سقوط بسیاری از زمان و رفتن به دیدار دوباره در سالروز قبل از COVID-19 تغییر برنامه های خود را.

Myles Shumlanski که پسر نیک تنها به راه رفتن به دور از تصادف با جراحات جزئی می بیند این سایت هر روز. آن را فقط پایین جاده از خانه و خانواده خود را.

او گفت که پسرش شده بود بازی هاکی در دانشگاه جزیره پرنس ادوارد است اما پس از ترک و به خانه آمده است.

“او نمی تواند آن را اداره کند نه بیشتر گفت:” Shumlanski. “او گفت که او نمی باید حمایت کافی وجود دارد و نیاز به نزدیک به خانواده اش. او فقط نمی تواند انجام دهد سخت کار کنه.”

رایان Straschnitzki که فلج شده بود از قفسه سینه به پایین هنوز هم امیدوار به بازی بازی های ملی sledge hockey team. اما مادرش میشل Straschnitzki گفت او نگران پسرش در سلامت روان.

برای او برخورد می توانست دیروز اتفاق افتاده است.

“من هنوز هم در همان محل بود که من دو سال پیش” او گفت:. “من هنوز هم به تلخی عصبانی است. من فقط بصورتی پایدار و محکم بر این باورند باید آن را هرگز اتفاق افتاده است و من امیدوارم که خدا آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

شوهرش تام گفت: خانواده نیست برای بازدید از محل سقوط و نمی خواهد تا زمانی که پسر او آماده است. آنها را با هم در روز دوشنبه سالگرد, او گفت:.

Straschnitzki گفت: او را به نوبه خود بر روی چراغ سبز خارج از خانه خود را در حافظه از کسانی که فوت و ترک آنها را در روز سه شنبه برای پیراهن سبز روز ایجاد شده در افتخار از لوگان Boulet برای ترویج اهدای عضو.

Boulet, 21, امضا کرده بود تا مدت کوتاهی قبل از سقوط به یک اهدا کننده. کانادا خدمات خون تخمین زده است که در عرض دو ماه از مرگ او بیش از 150 ، 000 نفر ثبت نام برای اهدای اندام خود را — یک جنبش است که شناخته شده به عنوان لوگان Boulet اثر است.

Boulet پدر توبی گفت: پیراهن سبز بعد حرکت می کند به طور کامل آنلاین با توجه به COVID-19.

“ما می خواهیم مردم را به گرفتن عکس از خود با پوشیدن لباس سبز خود را تی شرت,” او گفت:. مردم را تشویق به ارسال عکس و فیلم در رسانه های اجتماعی با هشتگ #greenshirtday و #LoganBouletEffect.

در هومبولت سالگرد یادبود و ادای احترام دوشنبه نیز برگزار می شود آنلاین.

شهردار راب Muench گفت: این شهرستان امیدوار بود به نمایش برخی از هزاران نفر از هدایای دریافت شده از سراسر جهان, اما همه گیر محدودیت تغییر این برنامه.

در 4:50 بعد از ظهر تقریبی زمان تصادف رخ داده است ناقوس کلیسا خواهد تلفات و یک لحظه سکوت به دنبال خواهد داشت.

“حتی (با) وضعیت که در حال وقوع در جهان در حال حاضر,” Muench گفت: “این مهم است که ما اجازه نمی دهد در پاییز امسال از طریق ترک.”

— با فایل های از کولت Derworiz در ادمونتون

این داستان توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد مارس 5, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im