مجارستان باید لغو محکم پناهندگی قوانین – U. N. آژانس


محتوای مقاله

بوداپست — آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) به نام نخست وزیر ویکتور اوربان دولت به لغو اخیر سفت, مجارستانی, پناهندگی سیستم مفاد آن می گوید می تواند نقض قوانین بین المللی است.

مجارستان سخنگوی دولت نمی تواند دیدگاه خود را بلافاصله.

ماه گذشته مجارستان بسته به اصطلاح مهاجر مناطق حمل و نقل در مرزها آزاد کردن برخی از 300 پناهندگان از زندان-شرایط در حالی که در همان زمان سخت شدن قوانین به طور موثر جلوگیری آینده متقاضیان پناهندگی.

قوانین جدید توسط اوربن یکی از شدیدترین مخالفان مهاجرت انبوه به اروپا از خاورمیانه و آفریقا نیاز متقاضیان پناهندگی به ارائه برنامه های کاربردی در کنسولگری در کشورهای همسایه به جای در مرز مجارستان.

“این ممکن است در معرض پناهندگی پناهجویان را به خطر اجبار و بدرفتاری که به میزان تخطی از سال 1951 کنوانسیون پناهندگان و دیگر بین المللی و منطقه ای حقوق بشر ابزار که به مجارستان یک دولت حزب” کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در بیانیه ای گفت: اواخر روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>