من-675 هنوز هم مسدود شده و پس از مرگبار 2 خودرو خراب; نمایندگان جستجو برای راننده کامیون

تمام خطوط I-675 جنوبی در Clayton County باقی می ماند مسدود شنبه شب نزدیک به چهار ساعت پس از دو دستگاه خودرو سقوط کرد در نزدیکی جنگل, مقامات گفت.

این کلیتون شهرستان کلانتر دفتر گفت: این حادثه شامل مرگ و میر و نمایندگان فعال تعقیب یک مظنون با توجه به انتشار اخبار. Clayton County police بعد گفت: یک وانت به پایان رسید تا در بالای یک سدان با راننده کامیون در حال فرار از صحنه.

حادثه اتفاق افتاده در نزدیکی Ga. 42 حدود 4:30 بعد از ظهر با توجه به گرجستان بخش حمل و نقل است. این سازمان در ابتدا تخمین زده می شود بین خواهد بازگشایی حدود 6 p. m. اما آن زمان عقب رانده شد سه بار. بین نمی رود, به بازگشایی حداقل تا 11:45 p. m. و می تواند یک شبه با توجه به آخرین به روز رسانی.

WSB 24 ساعته ترافیک مرکز توصیه می کند با استفاده از Ga. 42 یا I-75 جنوبی به تناوب. ترافیک در I-675 حمایت کردن برای حدود 5 مایل با توجه به کانال 2 اخبار.

NewsChopper 2 خال خال سیاه و وانت و یک رنگ زرد موتور سیکلت احتمالا یک دوچرخه ورزشی در صحنه است. پلیس گفت که این موتور سیکلت در بستر کامیون قبل از خراب بود و نه رانده می شود قبل از حادثه است.

نام فرد کشته شده است منتشر شد, در انتظار, اطلاع رسانی از خانواده است. هیچ اطلاعات دیگری ارائه شد.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im