“من ساخته شده یک برنامه پیام رسانی و با خانواده من. آن است که بی رحمانه ساده; ما آن را دوست دارم; هیچ کس دیگری تا به حال از آن استفاده کنید.” —رابین اسلون یک برنامه می تواند یک وعده غذایی خانه پخته شده. [از طریق خرچنگ]
ارسال شده توسط oulipian (4 نظر تعداد) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
فقط این به عنوان خوانده شده. دوست game, ایده اساسی یک معامله بزرگ است.
ارسال شده توسط WCityMike در 4:11 PM در فوریه 16
که زیبا بود و این واقعا لمس شد:
عکاسی از خود با قهوه, یک تصویر از یک یخ-پوشش حوضچه های تصویری از من برادرزاده بودن goofballs ها: من فکر می کنم من فکر می کنم من فکر می کنم از شما.
من دوست دارم چیزی شبیه به این.
همچنین من احساس می کنم من هم تا حدودی از یک آشپز خانه در برنامه نویسی اما من آرزو می کنم من خیلی بهتر و می دانستم که به اندازه کافی برای ایجاد چیزی شبیه به این درست مثل من آرزو می کنم من می دانستم که چگونه به طبخ چیزی غیر از پخته مرغ و سبزیجات.
ارسال شده توسط bleep در 4:12 PM در فوریه 16 [1 علاقه]
من عاشق این اذعان که برنامه نویسی می توان برای ساخت چیزهایی که لازم نیست برای پیدا کردن مخاطبان گسترده ای.

من نوشت: یک برنامه مک برای من خواهر کوچک که مسئولیت رسیدگی به یک وظیفه خاص او مورد نیاز است. من آن را آپلود به وب سایت من طوری که هر کسی می تواند آن را دانلود کنید اما چیزی نمی فعال برای ترویج آن است. تا به هر کسی غیر از او (و من) همیشه از آن استفاده می شود? من نمی دانم و برای من مهم نیست.

من یک برنامه آیفون است که دوست دختر من و من با استفاده از وزنه برداری که من زحمت ها به فروشگاه app. من نمی خواهم به آن را برای فروش. من نمی خواهم به زمینه درخواست از ویژگی های و گزارش اشکالات از غریبه ها. آنها به من پرداخت نمی کند به اندازه کافی به آن را به ارزش زمان من.

من یک دسته از وب سایت های خارج وجود دارد که احتمالا تنها دوستان و من تا کنون استفاده می شود.

آن را سرگرم کننده را به چیزهایی است که فقط آنچه شما به آنها نیاز دارید و سعی نکنید همه چیز را به هر کس. برنامه نویسی می تواند خیلی رضایت بخش است. نگاه کنید! من ساخته شده یک چیز!
ارسال شده توسط aneel در 5:00 بعد از ظهر در فوریه 16 [2 علاقه]

من عاشق این برای نمایندگی این نوع از چیزی که نرم افزار استفاده می شود اما با استفاده از ابزار مدرن و پشته. من واقعا می خواهم این را به عنوان یک github پروژه با آسان به درک استقرار مدل اما من گمان می کنم با اضافه کردن آن لایه به پروژه خواهد به سرعت آن را نچسب برای آن نیاز به حساب کاربری و در عین حال یکی دیگر از مخاطبان است.
ارسال شده توسط odinsdream در 5:11 PM در فوریه 16

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de