“من می تواند مراقبت کمتر در مورد بازی:’ Trae جوان جنگ طلبان واکنش نشان می دهند به NBA تعلیق فصل

در سه ماهه چهارم از شاهین’ اضافه کاری دست دادن به نیکز در دولت مزرعه عرصه Collins شنیده ها از هم تیمی های روی نیمکت و چند نیکز بازیکنان تایید آنها گفته شده است همین است. اطلاعات در مورد چگونه ورزش جهان و کشور به طور کلی است که دست زدن به کروناویروس شد تغییر ساعت, تغییر یک محیط که در آن بازیکنان به طور معمول بیش از حد متمرکز به یکی از سردرگمی و عدم اطمینان.

“این سخت” کالینز گفت: پس از از دست دادن. “این واقعا دشوار است. هر بازیکن NBA قرار می دهد زندگی خود را به این بازی. آن را به برش های کوتاه, آن لطمه می زند. به خصوص در اوایل زمانی که شما آنقدر در کسب و کار ناتمام است که شما احساس می کنید مثل شما نیاز به رسیدگی است. همه کار سخت شما را به بیرون رفتن وجود دارد برای اثبات و مردم نشان می دهد آنچه شما باید آنچه شما از آن ساخته شده. این چیزی است که شما نمی توانید کنترل کنید. شما فقط باید به عنوان حرفه ای به عنوان شما می توانید و حرکت رو به جلو است.”

“بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

هاوکز (20-47) تا به حال 15 بازی در سمت چپ در یک فصل ناامید کننده. آن را به یک پایان ناگهانی یک قدرت رو به جلو است دست و پنجه نرم کردن با — در این مرحله هیچ کس نمی داند اگر آن بازی به پایان خواهد رسید که دوباره داده و یا لغو شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از کمیسر NBA آدم نقره ای نشده است. لیگ تصمیم به شرح زیر یوتا رودی Gobert تست مثبت برای coronavirus با تیم های که بازی کرده اند جاز در 10 روز گذشته به خواسته خود قرنطینه با توجه به ESPN (که شامل نیکز). با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski دوم, جاز, بازیکن, Donovan Mitchell, آزمایش مثبت برای ویروس پنج شنبه.

چه Hawks نمی دانیم, اگر چه, این است که ایمنی را اولویت اصلی. در حالی که در انتظار اطلاعات بیشتر این تیم است که مصرف پنج شنبه و گفته شده است به ماندن در خانه و جلوگیری از تسهیلات عمل.

اجماع میان این تیم است که تعلیق فصل و احتیاط مناسب بود تماس, حتی اگر آن را سخت به بلع قرص برای بازیکنان که می خواستم به پایان قوی است.

“ترس هنگامی که شما شروع به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد و یا چه می تواند رخ دهد که چیزی اشتباه است به انجام,” شاهین مربی لوید پیرس گفت. “تلاش برای بازی و تلاش برای آوردن مردم به ورزشگاه. انتظار می رفت.”

برای Trae جوان که بازی به وقت اضافه و پس از به ثمر 27 امتیاز در سه ماهه چهارم, یادگیری از پدرش فقط قبل از سه ماهه آغاز شد که در این فصل خواهد بود به حالت تعلیق بسکتبال بود و آخرین چیزی که در ذهن خود را.

“من می تواند مراقبت کمتر در مورد بازی امشب” جوان گفت:. “این بیشتر در مورد سلامت مردم است. اول, رودی, دعا برای او. من می دانم که بسیاری فکر کردن در مورد آن است. این بمکد. این می تواند اتفاق می افتد به کسی اما به آن شخص است که هر کس صحبت کردن در مورد به عنوان دلیل و چرا از آن لغو شد, من احساس می کنم برای او. دعا برای او ، این یک زمان دشوار است. این یک زمان عجیب و غریب از همه صحبت کردن در مورد بازی با طرفداران بسکتبال کالج مارس Madess, بازی, بدون, طرفداران, همه چیز عجیب و غریب در حال حاضر. ما در حال تلاش برای رسیدگی به آن را به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم و این تیم و ما در مقابل کار انجام داده است یک کار بزرگ در برقراری ارتباط با ما را در همه چیز.”

به تلاش و محدود کردن گسترش coronavirus NBA در حال حاضر قرار داده و دستورالعمل های جدید در محل برای رسانه ها شد و با توجه به بازی بازی های بدون طرفداران حاضر در عرصه. یک بازیکن (در حال حاضر دو) پایین آمدن با این ویروس هر چند باعث سريعتر اقدام شدید.

وینس کارتر 22 فصل ممکن است فقط به یک پایان ناگهانی (با 15 بازی از واجد شرایط بودن چپ او به شوخی postgame) اما کارتر به رسمیت می شناسد و نیاز به اولویت بندی سلامت نه فقط از بازیکنان NBA اما کسانی که آنها را می توانید در تماس با.

“که آنچه در آن همه مورد است و ایمنی” کارتر گفت. “شما احساس می کنید برای Gobert و بودن در وضعیت خود را و آن را مقدار زیادی از چیزهایی که در خطر است هنگامی که شما فکر می کنم در این مورد. من فکر می کنم حتی نگرانی در مورد ‘Aw مرد من به بازی من گذشته 15 بازی که خودخواه, دلیل ایمنی و همه سلامت مهم تر است برای من. … من درک می کنم چه تصویر بزرگ است که ایمنی. حتی برای ما به عنوان بازیکنان اما حرکت رو به جلو برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ گرفتن در اطراف.”

واقعی بسکتبال نیست تمرکز پنج شنبه. اما تا آنجا که فصل شده است که در کوتاه کوتاه هاوکز در مکان 14 از 15 کنفرانس شرق تیم در حال حاضر در سال آینده با پیرس ذکر او فکر می کند آنها می شود حذفی تیم.

هر گونه امید زیادی برای این فصل و تا چه حد همراه هاوکز در بازسازی فرایند نقش برآب شد با سراسیمگی از صدمات حداقل سهم از جانبازان این تیم به دست آورد و در offseason و کالینز’ 25-بازی تعلیق. این تیم رکورد کف در 8-32 در Jan. 12.

اگر شنبه را بازی می کند در واقع نتیجه گیری این تیم فصل جوان می خواهم این تیم را پیشرفت و بالقوه به تمرکز.

“در پایان همه ما در حال شروع به کلیک کنید” جوان گفت:. “همه ما در حال شروع به آن را دریافت خواهید. بدیهی است که ساخت تجارت Dewayne (Dedmon) پشت, دریافت Clint (کپلا) دریافت Skal (Labissiere) ما حتی دیده می شود این دو نشده است. بنابراین من می خواهم مردم فقط به درک که در این فصل این بود آنچه در آن بود. ما نیست که در یک فصل موفق به عنوان دور به عنوان برنده و ضرر و زیان اما تا آنجا که در حال رشد با هم گرفتن ما شیمی مناسب و آماده برای زمانی که همه ما سالم است و ما همه اینجا با هم در سال آینده, من فکر می کنم آن را به یک موفقیت است و من به دنبال به جلو به دیدن آنچه که ما می تواند همه را با هم انجام دهد زمانی که همه در خارج وجود دارد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im