‘من نمی قصاب آن:” کوین اگان مسیر از ایرلند به آتلانتا ایالات

کوین اگان مسیر به 1 AMB درایو صفحه اصلی مرسدس بنز ورزشگاه آغاز شده و در Ennafort جاده در Raheny, ایرلند. وجود خواهد داشت بسیاری از نوبت در طول مسیر حرفه ای برای آتلانتا ایالات تلویزیون play-by-play گوینده است.

در فوتبال برای اولین بار حافظه اگان پدر و مادر خواهد اجازه دهید 9-year-old ماندن تا نیمه شب به تماشای بازی از سال 1994 در جام جهانی. طرفداران ایتالیایی افسانه روبرتو باجو – Egan پدر و مادر او را خریدم “آمریکا ” 94″ کلاه که شامل یک باجو-مانند موی دم اسبی, آویزان کردن پشت او را تماشا ایرلند شکست ایتالیا 1-0 در بازی افتتاحیه در غول ورزشگاه.

“این فقط کاملا شگفت انگیز” سخن گفت.

آن وجود دارد در Ennafort جاده بازی فوتبال در کوچه و خیابان با این دسته از جوانان محله که در آن اولین خاطرات فوتبال توسعه یافته است.

آنها را بازی. آسمان را تیره. چراغ خواهد در آمد.

اگان پدر, Liam پس از یک روز طولانی در حال اجرا خود را مواد غذایی تشکیل دهنده کسب و کار به خانه خواهد آمد. گاهی اوقات او را به پا زدن توپ با بچه ها.

سپس اگان مامان کتی او شیکاگو لهجه سوراخ غروب خواهد فریاد که آن زمان برای او به خانه آمده است.

شما می توانید نگاهی به پسر و توپ فوتبال در خیابان اما شما نمی توانید او را به دور از ورزش است.

شاید آن ناشر که بازی در تلویزیون که بعد از آن ساخته شده اگان وقف خود را به ایجاد یک حرفه ای در پخش روزنامه نگاری.

مسیر منجر به 20 مه 2017. آتلانتا ایالات مقابل هوستون. اگان اولین بازی خانگی به تلویزیون play-by-play مرد برای تیم Fox Sports جنوبی در چهارمین بازی خود با این باشگاه است.

آن را نیز اگان تولد.

آن را یک بازی حماسی.

رعد و برق با تاخیر بازی در بابی داد ورزشگاه برای 55 دقیقه است.

و سپس آتلانتا ایالات باز.

کلاه ترفند از میگوئل Almiron که شامل اگان دوم-بهترین تماس با این تیم در هافبک گل اول: “یک هلو از پاراگوئه.”

در حالی که تماس بود alliterative هنری حافظه و خارج از غرفه به اگان زیرا اگر او زندگی می کردند در میامی بود و شاغل تمام وقت توسط beIN sports او احساس در خانه.

“از آن روز من احساس کردم به طرز باور نکردنی خوش آمدید,” او گفت:.

شاید این احساس است که به خاطر آن سخت به مانند اگان. به نظر می رسد او همیشه لبخند به لب با درخشش مانند halo هیئت مدیره در مرسدس بنز ورزشگاه. او همواره مودب درخواست در مورد خانواده است. او واجب افتخاری دادن اعتبار برای موفقیت به تولید کنندگان و همکاران.

در نهایت او را سپاسگزار است که به دلیل نوبت اول در مسیر خود را از ایرلند به آتلانتا.

اگان در کالج تحصیل در رشته روزنامه نگاری است. او بازیکن فوتبال خوب. در حالی که بازی گالیک فوتبال, پدرش, عشق, اگان دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا. جراح به او گفت که او خواهد بود را برای یک سال است.

“من کاملا ویران” او گفت:.

او فوتبال رویای زودرس بیش از او شروع به دنبال یک حرفه ای است. او رفت و به عنوان بسیاری از ایستگاه های تلویزیونی به عنوان امکان پذیر است.

او را به یک نمایش سیاسی به نام “پرسش و پاسخ دهد.”

سیاست ؟ اگان تا به حال هیچ ایده.

“من خیلی فوتبال گرا,” او گفت:.

اما او شیفته تلویزیون ، او پرسید: کسی که برای کپی کردن یک اسکریپت به نام “اجرا کردن.” شماره تلفن از هر کسی که مشغول به کار در پشت صحنه در اجرا کردن.

اگان کردم یک ایده است.

او با استفاده از این اعداد و شروع به تماس با هر کسی که کار کرده نشان می دهد.

او به طور تصادفی به نام همان فرد دو بار.

این یک برکت و رحمت است.

آن شخص گفت اگان در مورد یک سازمان جدید که استخدام تولید دونده. آنها کسانی هستند که اساسی ترین شغل.

اگان کار ساخت چای و قهوه برای المپیک با مضمون نشان می دهد در سال 2004 در ایرلندی کانال RTE.

“هنگامی که من تو را دیدم که نور قرمز در رفتن بود و من در استودیو وزوز و لرز من می دانستم که این یک صنعت من تا به حال به ماندن درگیر در نوعی” او گفت:. “من هنوز هم احساس می کنید که راه.”

چای و قهوه.

“کاملا شگفت انگیز,” اگان گفت.

اگان خوش توصیف نقش خود به عنوان پایین ترین پایین. اما اتصالات شخصیت او را او کشف کرد مثبت. او تا به حال دسترسی به هر اتاق. او به دیدار با همه درگیر نشان می دهد. او آموخته است که هر نام و هر نقش و هر مسئولیتی.

“بسیاری از مردم می خواهید برای رفتن مستقیم در هوا” او گفت:. “هنگامی که شما کار از داخل تا شما را جلب درک بهتری از این صنعت که بسیار مهم است.”

نوبت بعدی در این مسیر به آتلانتا درگیر شیکاگو است.

آن بود 2009. اگان به شهرستان نقل مکان کرد از مادرش هنگام تولد و در جایی که پدر و مادر او زندگی می کردند کمتر از یک مایل از انوری زمینه است.

اگان صرف شش ماه به دنبال یک کار تلویزیونی.

او در نهایت فرود یک کار به عنوان یک گرافیک تولید کننده بزرگ ده شبکه.

هنوز هم در عشق با فوتبال او داوطلب برای تولید یک هفتگی فوتبال آنلاین نشان می دهد.

مسیر را ادامه داد.

او پیوست شیکاگو آتش به عنوان یک حاشیه خبرنگار در سال 2012 شد و رنگ مفسر فصل آینده است.

که منجر به او را به پیوستن به بین اسپورت در سال 2015 به عنوان یک استودیو میزبان و مطابقت مفسر. او خوش شانس به بازدید از برخی از فوتبال کلیساهای: برنابئو. Camp Nou.

او آموخته درس در هر دو شغل است که او تلاش می کند به درخواست به عنوان play-by-play گوینده با آتلانتا ایالات.

رسم است که اولین کار اگان گفت: مهم این است که درک است که او در برخورد با مردم است. دقت در هوا و در نتیجه یک هدف صحیح بازیکن به عنوان مهم است دانستن که دوست دارد یک توده از شکر را در قهوه خود را.

دیگر آماده می شود که شروع می شود با فروتن بودن.

“شما نمی دانید که همه چیز را,” او گفت:. “شما باید به سرمایه گذاری در هر روز از زندگی خود را.”

اگان زندگی که سرود. قبل از بازی یک بستری معروف به داماد او باعث می شود بسیاری از تماس به طوری که او می تواند به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است. او دیگر شبکه های. او خواستار هواداران هر دو تیم است. او خطوط مصاحبه با مخالفت مربیان است. او به تماشای بازی های قبلی است. او خواستار دن Gargan, که با این نسخهها کار به عنوان مفسر برای آتلانتا, ایالات, بازی, در, Fox Sports, جنوب, به طوری که خود را انتقال عمدتا بدون درز در حالی که در هوا.

“هنگامی که شما مشغول به کار در پشت صحنه و انجام شغل های مختلف, شما باید درک آنچه در جریان است,” او گفت:.

در حالی که میزبانی را “فوق العاده” در بین اسپورت, آتلانتا, ایالات جمهور دارن Eales و معاون رئیس جمهور کارلوس Bocanegra بودند رزرو به عنوان مهمان. این بود اولین جلسه خود را. آن را نمی خواهد آخرین.

دیگر به نوبه خود در Egan مسیر به زودی به دنبال.

آتلانتا ایالات استخدام کرده بود مشهور آلن سبز به عنوان آن تلویزیون play-by-play برای سال 2017. اما سبز نمی تواند بپیوندید تا partway از طریق فصل.

اگان باید تحت تاثیر قرار Eales و Bocanegra.

اگان نامیده می شد و پرسید: اگر او را از نظر پر کردن سبز برای اولین بار چند بازی در سال 2017.

هر چند اگان تا به حال نام بازی های برجسته جهانی استعدادهای مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو, او از دست رفته MLS.

با beIN برکت او پذیرفته آتلانتا ایالات پیشنهاد از اشتغال موقت.

هنگامی که آن را بیش از – و او آن را می دانستند که قرار بود برای پایان دادن به – او ویران شد. او می خواست این کار تمام وقت.

“به پنج به احساس ارتباط با آتلانتا و طرفداران شاید به خاطر این بود که اول فصل است. … من فقط احساس مانند یک سطح بزرگ از عشق,” او گفت:.

مسیر نشده بود به پایان رسید.

سبز نمی بازگشت به آتلانتا ایالات زیر افتتاحیه فصل است.

اگان استخدام شد.

مسیر این است که در یک مسیر در حال حاضر در میان COVID-19 همه گیر است که تعطیل شده ترین ورزش در سراسر جهان است.

اگان و خود و خانواده همسرش مگ که او در شیکاگو در سال 2009 و کسی که او را توصیف به عنوان سنگ از خانواده و پسر جیمز – به تازگی نقل مکان به یک خانه در رزول. هنگامی که باز کردن جعبه او است تماشای برخی از آتلانتا, ایالات, بازی که در حال پخش مجدد بر Fox Sports جنوبی در روزهای یکشنبه. این هفته بازی خواهد بود از سپتامبر. 18 سال 2019 در برابر سینسیناتی.

تماشا و نقد, اگان اشاره می کند که مرسدس بنز ورزشگاه بسیار زیاد است ساختمان. او احساس می کند کار انجام شده توسط Fox Sports جنوبی مسابقات عظمت میلیارد دلار از محل. او گفت: هر کس در خدمه از کسانی که چای و قهوه, دوربین اپراتورها به کسانی که در تولید کامیون نیز آتلانتا ایالات حامیان. آنها واگذار شده است.

“یک حس خوب از احساس و بوی مناسبت آتلانتا, ایالات,” او گفت:. “امیدوارم من مکمل آن است.”

اگان خود مهم است. او گفت: وجود بیش از یک میلیون چیز او می تواند بهتر انجام دهید.

یک چیزی که از او یاد کرده است خواستار بازی در 1 AMB درایو است که کمتر می بود. بخش بزرگی از تلویزیون play-by-play است که به در راه دریافت کنید.

که به ارمغان می آورد راه بازگشت به اوت. 19, 2018. آتلانتا ایالات مقابل کلمبوس. Josef مارتینز می پیوندد سابقه به ثمر رساند خود را 27th هدف به کراوات MLS تنها-رکورد فصل. اگان در نظر آن را به بهترین خود تماس بگیرید.

اما قبل از تماس کمی به عقب داستان.

اگان نمی اغلب اسکریپت تماس های خود را. او ترجیح میدهد همه چیز به طور طبیعی.

اما او می دانست که اگر مارتینز به ثمر رساند دو گل او را در لیگ برتر. اگان احساس به دلیل وزن لحظه ممکن است او باید چیزی آماده است. او نمی خواهید برای دریافت در این راه از لحظه ای. او نمی خواست آن را به توان در مورد او. آن را در مورد مارتینز.

به یاد داشته باشید که اگان دوست دارد به آماده می شود.

هیچ کس آماده برای آنچه که اتفاق افتاده است.

جولیان Gressel برنده توپ. او گذشت از آن به مارتینز. کلمبوس’ Lalas ابوبکر شروع به ردیابی بازگشت به سمت هدف خود.

مارتینز در زمان توپ را با پای چپ خود را و فر یک شات از خارج از جعبه مجازات در اطراف ابوبکر و گذشته دروازه بان ژاک Steffen.

تاریخچه پیوست.

اگان در تماس مستقیم بود و دقیق: “مارتینز 27 هدف ضبط. ونزوئلا است.”

این بود آنچه که او نوشته. اگان تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه که او تا به حال نوشته شده است. او نمی تواند.

“من فکر نمی کنم من می خواهم که قادر به انجام این کار یک یا دو سال قبلا” او گفت:. “من نمی باید اعتماد دل و روده من. آن یک تماس ساده و تمیز و مختصر است. Josef جشن و 17s (آتلانتا ایالات حامیان) رفت و آجیل. به همین دلیل من احتمالا هستم افتخار می کنم. من نمی قصاب آن است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im