“من فکر نمی کنم دولت با اقتدار به نزدیک یک کلیسا است.”

فلوریدا این هفته پیوست متحده کارگردانی ساکنان به ماندن در خانه برای کمک به کاهش گسترش coronavirus اما کنده کاری از معافیت برای خدمات مذهبی

  • فلوریدا – Ron DeSantis – DeSantis’ به روز شده در جهت حذف زبان است که ارائه یک استثنا برای احکام محلی که فراتر رفت و به دستور دولت است. … است که به طور خاص مربوط به یک مذهبی معافیت است که اجازه می دهد تا کلیساها به ادامه برگزاری خدمات.
  • میشیگان – Whitmer – “سازگار با قبل از هدایت یک محل عبادت مذهبی استفاده می شود که برای عبادت مذهبی نیست و منوط به مجازات زیر بخش 14” می خواند نظم جدید است.
  • جدید مکزیک – Lujan گریشام – “جرم جمع آوری” را شامل نمی شود “افراد” جمع در یک کلیسا, کنیسه, مسجد یا جای دیگر ،
  • دلاور – کارنی – “ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب اما ما نمی توانیم هر احتیاط” توضیح پدر لنتینی. “ما در حال رفتن به جشن های دسته جمعی در یک hazmat کت و شلوار.
  • تگزاس – ابوت – تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر ایالت اقامت در خانه سفارش هر چند او کاهش یافته است به مراجعه به آن را به عنوان چنین است که همچنین تعیین خدمات مذهبی به عنوان ضروری است. برخی از گروه های مذهبی در تگزاس — این معلوم نیست که چگونه بسیاری از — هنوز هم استقبال از محله های کشیش نشین.

… شما ایده را دریافت کنید.

دیگر [از فلوریدا] به خصوص آمريكا با معافیت ویژه برای فعالیت های مذهبی شامل لوئیزیانا, تنسی, West Virginia, New Hampshire, دلاور, میشیگان و می سی سی پی. در اوکلاهما میسوری و آرکانزاس هیچ ایالتی دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

“تقریبا در تمام ایالات متحده که منجر ملت در تعداد موارد است که باید صادر پتو stay-at-home سفارشات خاص وجود دارد معافیت برای تجمعات مذهبی و یا اعمال عبادت است.”

ارسال شده توسط ErisLordFreedom (5 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

بنابراین ایمن ماندن مگر اینکه آن را در این نوع ساختمان به دلیل دلایل.

این مضحک است. این ویروس نمی دانم چه ساختمان آن را در.
ارسال شده توسط پانزده schnitzengruben من است حد در 12:15 بعد از ظهر در مارس 8

سخت نیست به این قتل عمد.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 12:18 بعد از ظهر در مارس 8
من همیشه فکر می کردم من همکار ملحدان بودند که هذلولی زمانی که آنها گفتند و دین را بکشند ما همه….

در یک نقطه در کره جنوبی بیش از 55 درصد از تمام COVID قربانیان می تواند به یک سوپر پخش در یک کلیسا اصرار بر غیر بهداشتی و همدلی. اما ظاهرا این بدان معناست که هیچ چیز به جمهوری خواهان.

که در گذشته های دور جمهوریخواه دیوان عالی کشور حکم داد که جنگ با مواد مخدر به معنای این است که مردم بومی نمی تواند با استفاده از peyote در مراسم مذهبی. یکی نوشت که دین به این معنا نیست مصونیت به قانون است. ظاهرا آنها تنها به معنای ادیان غیر مسیحی تمرین های قهوه ای مردم آن را دریافت مصونیت از قانون است. مثل همیشه سفید مسیحیان معاف از قوانین دیگر مردم باید به دنبال.
ارسال شده توسط sotonohito در 12:23 PM در مارس 8

نامه سرگشاده ای به اسقف های کاتولیک خواستار عمومی جرم و دسترسی به مقدس آیینهای کلیسا به دست آوردن کشش آنلاین تحت فشار قرار دادند به تازگی تشکیل گروهی از متکلمان و وزرای موسوم به عید پاک مردم است. “چیزی وحشتناکی اشتباه با یک فرهنگ است که اجازه می دهد تا درمانگاه سقط جنین و فروشگاه های مشروب را باز باقی می ماند اما تعطیل مکان های عبادت” گروه گفت.

من با دیدن ما فقط آشکارا به دفاع از حکومت دینی در حال حاضر.
ارسال شده توسط BungaDunga در 12:25 PM در مارس 8

بودن در یک گروه بزرگی از مردم که در حال آواز خواندن با هم یکی از بدترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید در حال حاضر. آن را آسان ببینید که چرا زمانی که شما فکر می کنم در مورد چگونه تارهای صوتی کار می کنند و هر کس که می رسم عمیق بکشید.
ارسال شده توسط sjswitzer در 12:25 PM در مارس 8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im