“من احساس می کنم بیشتر از همیشه بازی کردن بازی ها برای این انتخاب درست است.”

دیدار با 90 سال Hamako موری جهان قدیمی ترین بازی های ویدئویی YouTuber [ایسنا] “یک زن ژاپنی ساخته شده است که یک فرقه زیر آنلاین با بازی های ویدئویی مهارت های شناخته شده به عنوان جهان قدیمی ترین YouTube gamer — در سن 90. Hamako موری شناخته شده به عنوان “بازی بزرگ” به او 250,000 یوتیوب مشترکین شروع بازی 39 سال پیش است. او در کانال یوتیوب راه اندازی شد در سال 2015 و نوشته های او تا چهار ویدئوها در ماه است. در کلیپ های او می کند همه چیز را از unboxing جدید کنسول ها به پخش خود بازی دلاوری. و در حال حاضر موری که شمارش “Grand Theft Auto” سری در میان مورد علاقه های شما به طور رسمی جهان قدیمی ترین بازی YouTuber با توجه به رکوردهای جهانی گینس. […] موری نیز جمع آوری مجموعه ای از کنسول ها بیش از چند دهه. یکی از اولین او متعلق به کاست دیدگاه منتشر شده در ژاپن در جولای 30, 1981. “آن را مانند نگاه بسیار سرگرم کننده و من فکر می کنم این منصفانه نیست اگر تنها کودکان بازی آن را” موری گفت.”
ارسال شده توسط صدای فش فش (4 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
همه ما باید خیلی خوش شانس برای زندگی آنقدر طولانی و لذت بردن از سرگرمی های راه ‘پرنیان, مادر بزرگ’ می کند. او را به در <url> به ارمغان می آورد و چنین انرژی و مثبت. آن را گرم قلب من است. نگه دارید در بازی Hamako!!!
ارسال شده توسط صدای فش فش در 1:47 PM on May 20
بهترین کاری که تا کنون.
ارسال شده توسط JohnstonMR در 2:15 PM on May 20
چرا باید کودکان را به همه سرگرم کننده ؟ بسیار دلگرم کننده.
ارسال شده توسط xtine در 2:26 PM on May 20
برادر من است که یک زندگی طولانی و کیبورد/پیانو است که در باند حرفه ای. و در عین حال او به من می گوید او را “بیش از حد” به قطع برخی از بازی ها. Sheesh.

شما بروید Hamako موری!
ارسال شده توسط SoberHighland در 3:50 PM on May 20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de