من بخوان بدن برقی

بدون هیچ دلیل در همه, اینجا آخر آهنگ از فیلم شهرت من بخوان بدن برقی. آن را 5 دقیقه از املاک, نیویورک, هنر, هنرهای نمایشی, آکادمی تحقق آرزو. همچنین در اوایل این سال و 30 سال بعد از انتشار فیلم شهرت, The Grammys آخر یک تفریح من بخوان بدن برقی. آن را پر از افراد مشهور و من بیشتر به رسمیت نمی شناسد اما من یک چند.
ارسال شده توسط hippybear (13 کل نظرات) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
ما این آهنگ را در نشان می دهد, گروه کر, اما برای برخی از دلیل من نمی یاد که آزاد استراحت در نسخه یاد گرفتم! آن را ساخته اند آن را که کمی اضافی برای اطمینان حاصل کنید.

با تشکر برای به اشتراک گذاری این من همیشه عاشق این آهنگ.
ارسال شده توسط پانزده schnitzengruben من است حد در 9:27 PM در مارس 18

خوب من حلال عشق فیلم شهرت, که آمد زمانی که من 5 سال است که من قطعا باید مشاهده شده است اما من به تماشای هر حال من عمو تصویری پخش کننده دیسک. من را دیده اند که فیلم صدها نفر بر صدها بار. من خیلی هیجان زده است که آنها تا به حال آن را در گرمی و من پیدا کردم آن را (به غیر از Misty Copeland و برونو! مارتلی!) به یک کمی از یاس. من از نوع فکر Camila Cabello botched توجه داشته باشید در اولین آیه که به من اگر شما در حال رفتن برای مقابله با این آهنگ شما باید برای از برو بزرگ و یا رفتن به خانه. به عنوان چند بار که من دیده ام که آهنگ در فیلم آن را هنوز هم به من لرز. آن خیره کننده است آخر.

با تشکر برای این پست. من عاشق صحبت کردن در مورد شهرت.
ارسال شده توسط triggerfinger در 9:49 PM در مارس 18 [2 علاقه]

من برونو و مشترک و Cyndi… و من احساس می کنم باید بدانید که یک یا دو اما این کار را نکرد.
ارسال شده توسط hippybear در 9:55 PM در مارس 18
بنابراین در این فیلم نسخه وجود دارد کسی که مرا به یاد یک جوان جان کیوساک در یک شات. آن را در واقع او بیش از حد roundfaced به علاوه Cusack خواهد بود بیش از حد جوان پس از آن اما آیا هر کسی می دانم که در آن است ؟
ارسال شده توسط tavella در 9:57 PM در مارس 18
Misty Copeland بود بالت زرد! یکی از بهترین (و شاید بهترین) بالرین در جهان در حال حاضر.
ارسال شده توسط triggerfinger در 10:00 بعد از ظهر در مارس 18 [1 علاقه]
Aha! آن را نمیفهمد. آن گنادی Filimanov.
ارسال شده توسط tavella در 10:06 PM در مارس 18 [1 علاقه]
ببینید که چرا من عاشق MetaFilter. پژوهش انجام می شود و نتایج تعجب آور و سرگرم کننده است.
ارسال شده توسط hippybear در 10:12 PM در مارس 18 [1 علاقه]
آن را احتمالا 30 سال پس از من به تماشای شهرت. من فکر می کنم من ضبط را خاموش HBO به عنوان یک نوجوان. من باید آن را تماشا 100 بار حداقل. مورد علاقه من بود که همیشه “خوب این است که اگر I Call You Mine ؟” اما به عنوان این نوع از کسی که صاحب یک آبی و زرد عرقچین, “…بدن برقی” هرگز نتواند به موهای پشت گردن من ایستادن.

من نمی توانم بگویم the Grammys نسخه کامل اجازه دهید پایین. من فکر کردم کر ارکستر و رقص تمام شد واقعا بزرگ است.
ارسال شده توسط ob1quixote در 11:24 PM در مارس 18

همچنین در اوایل این سال و 30 سال بعد از انتشار فیلم شهرت

ببخشید ما خیلی قدیمی, اما آن را کاملا 40 سال بعد…
ارسال شده توسط Jon_Evil در 11:46 PM در مارس 18

ما این سنگ در مدرسه ابتدایی, گروه کر, اما من در واقع هرگز دیده می شود اصلی است. همچنین, آن را در دست من آهنگ شستشو و من فکر می کردم کاهش سرعت اما معلوم می شود که چگونه از آن است که در این فیلم نسخه.
ارسال شده توسط ArbitraryAndCapricious در 12:37 AM در 19 مارس
به نظر من این آهنگ بیشتر از همه نشان می دهد که تفاوت بین زندگی قبل و بعد از اینترنت. به عنوان یک بچه من کاملا اشتباه در مورد آنچه شهرت تا به حال با ری بردبری وجود دارد و واقعا راهی برای من برای پیدا کردن.
ارسال شده توسط darksasami در 3:11 AM در 19 مارس
من همیشه احساس می کردم که این آهنگ شد سرود بینالمللی تئاتر کودکان و نوجوانان در مدرسه است.
ارسال شده توسط KingEdRa در 3:57 AM در 19 مارس
من عاشق این آهنگ راه بیش از بقیه فیلم ترکیب شده است. من یک ارکستر بچه ها در دبیرستان بود و زمان کمی برای درام بچه ها و یا خود درام است که واقعا فقط استاندارد دبیرستان مزخرف اما amped توسط خود شرکت کنندگان به چیزی است که تصور می شود بسیار بزرگتر معامله به دلیل درام. (آن را به من خوشحال به هیچ پایان زمانی که Paul McCrane به پایان رسید تا به عنوان یک قاتل در Robocop.) من می خواهم که خوب با مدرسه ما پوشش این آهنگ هر چند که ما نداشت.
ارسال شده توسط هالووین جک در 4:47 AM در 19 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de