“من فکر می کنم آن را احتمالا زمان فقط به خود آن است.”

نیکول Cliffe نوشتن در Substack عضویت در خبرنامه, کاتالوگ دوران کودکی او (“کودکی یک کابوس بود. من خیلی پوشش که من نمی دانستم که پوشش تا…چند سال پیش است؟”) و منعکس کننده در hyperlexia, stimming مشکل با تعاملات و بیش از حد ورودی های حسی و علمی حرفه ای. او نتیجه می گیرد که “من احتمالا مبتلا به اوتیسم.” و نظرات “من شده اند گفت:” من بسیاری از صفات مبتلا به اوتیسم’ در حالی که برای من شده است گفت: “من دقیقا neurotypical’ اما من فکر می کنم آن را احتمالا زمان فقط به خود آن است.”
ارسال شده توسط brainwane (29 دیدگاه کل) 35 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
او نوشته بود و فوق العاده دلگرم کننده برای من به عنوان خوانده شده و من امیدوارم که آن را تشویق می کند و مردمی دیگر به خصوص nonmen به ارزیابی خود و یا یک حرفه ای به انجام آن است.
ارسال شده توسط Sheydem-tants در 3:07 PM در فوریه 9 [3 علاقه]
می تواند به من یک مبین در آنچه که به معنی پوشش در این زمینه ؟ زیبا لطفا ؟
ارسال شده توسط medusa در 3:32 PM در فوریه 9 [3 علاقه]
پوشش (ویکیپدیا)

“پوشش یک فرایند است که در آن یک فرد تغییرات و یا “ماسک” خود طبیعی شخصیت را مطابق با فشارهای اجتماعی سوء استفاده و/یا آزار و اذیت.”
ارسال شده توسط mwhybark در 3:49 PM در فوریه 9 [11 مورد علاقه]

جلسه مادری من خانواده الهامی بود برای من. عموی من است hyperlexic پسر عموی من است hyperlexic و پس am I. چند نفر در خانواده تجربه dyscalculia مختلف شدت شایع ترین بیان به عنوان یک ناتوانی قابل اعتماد تشخیص خاصی دودویی روابط مانند چپ و راست. و در و در.

من به اطراف نگاه در مردم من تا به حال تا به حال بسیاری از موفقیت ایجاد روابط با, و آن را یک لحظه از وضوح است که در آن یک نیمه دیدم فرضیه flips یک به یک واقعیت واضح.
ارسال شده توسط mwhybark در 3:53 PM در فوریه 9 [8 علاقه]

با تشکر mwhybark.
ارسال شده توسط medusa در 4:32 ب. ظ در فوریه 9 [1 علاقه]
بنابراین برای بسیاری از ما تشخیص اوتیسم تنها راهی است که ما می توانید هر گونه کمک و یا تابع دلیل برای کسانی از ما که در حال AFAB حرفه ای عمدا نابینا چگونه اختلالات طیف اوتیسم در حال حاضر در AFAB مردمی است. من خیلی “بدیهی است که” توهمی است که من زمان دکتر شوکه شده بود من هرگز تشخیص داده شده است. اما در جوانی من همه من را رقصید در اطراف آن – من مبتلا اساسا هر co-مير اما هرگز به دلیل “تنها پسران دریافت که”. بنابراین رد خود تشخیص است واقعا ableist.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 4:32 ب. ظ در فوریه 9 [29 علاقه]
همچنین در این مرحله من می تواند برای تشخیص رسمی اما یک) بسیاری از مکان ها حاضر به انجام آزمایش بر روی بزرگسالان و ب) من اصلا $$$.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 4:33 PM در فوریه 9 [1 علاقه]
می تواند شخص دیگری را به “اوتیسم ارائه بسیار متفاوت در زنان, آنها فقط بدانند چگونه متفاوت همه چیز شما فکر می کنم شما می دانید مورد بررسی قرار گرفت و در پسران, توقف gatekeeping اوتیسم” باتون امروز, لطفا, من بسیار خسته
ارسال شده توسط schadenfrau در 4:33 PM در فوریه 9 [26 علاقه]
هه باید آمار پیش نمایش
ارسال شده توسط schadenfrau در 4:34 PM در فوریه 9
مثل من صحبت نمی در همه به جز مزخرف هجا تا وقتی که من 3 تدریس خودم را به عنوان خوانده شده در 3.5 رو تشخیص اختلال پردازش حسی در 4.5 بود آموخت که چگونه به کنترل من “بیش از حد حرکات دست” (stims) تا به حال عظیم OT برای آن و چیزهای دیگر تا وقتی که من 10 بود داده شد fidgets اسباب بازی – تا به حال عظیم مواد غذایی aversions و meltdowns – و من هنوز هم نمی تواند پایدار تماس با چشم برای مدت طولانی بدون رفتن به flopsweat. اما من باید اضافه و یا دو قطبی چرا که نه پسر. صف سال از داروها من لازم نیست به خاطر من نیست که آنچه که آنها قرار است به درمان است. خود تشخیص داد من شن به تقاضای حق داروها و درمان و آنهایی که بد. اما من حدس می زنم من “واقعا” مبتلا به اوتیسم.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 4:43 PM در فوریه 9 [14 مورد علاقه]
شما واقعا نمی تواند خود تشخیص اوتیسم

من دیگر مطمئن شوید چرا که نه. چه یک پزشک را به تشخیص نیست که فقط ارزیابی پرسشنامه?

اصل سوال متاسفانه – شخصی من تشخیص به نظر می رسید فقط یک مهر و موم لاستیک
ارسال شده توسط solarion در 4:44 PM در فوریه 9 [14 مورد علاقه]

[یک نظر حذف شده – اجازه دهید از خط خارج به این که آیا خود تشخیص معتبر است, آن را به طور کلی پذیرفته شده به درون اوتیسم جامعه]
ارسال شده توسط jessamyn (کارکنان) در 4:45 ب. ظ در فوریه 9 [14 مورد علاقه]
حرفه ای تشخیص اوتیسم در بزرگسالان است که اغلب سخت برای به دست آوردن. در ما فرض است که اغلب “اگر شما یک کار و برخی از دوستان و زندگی خود را در حال سقوط است از هم جدا چرا شما نیاز به یک تشخیص است؟”

آزمون وجود دارد که در حال اریب نسبت به شناسایی اوتیسم در مردان – و یا به جای پسران; زنان اغلب علائم مختلف. و حتی به کودکان آنها تشخیص داده نشده چرا که “محفوظ است, نمی توان چشم مخاطب هیچ علاقه ای به صحبت کردن با غریبه ها و یا شرکت در تیم رویدادها” هستند دیده می شود به عنوان علائم پزشکی در دختران است.

گفت: “خود تشخیص نیست معتبر برای اوتیسم” است و معقول تر از گفته خود تشخیص تعداد ندارد برای افسردگی (اگر پزشکان اصرار دارند او را افسرده هیچ راه او را آسیب خودش درست است؟) یا ناتوان کننده گرفتگی های قاعدگی است. (به هیچ وجه آن را لطمه می زند و بیش از آپاندیسیت ،

صنعت پزشکی به طور معمول نادیده زنان درد جسمی و روانی. افراد با علائم ممکن است واجد شرایط را دقیق تشخیص, اما آنها می توانند لعنت به خوبی می گویند “چیزی است که بسیار اشتباه در اینجا, و من می خواهم با این برچسب که باعث می شود بیشتر حس تا زمانی که من دریافت یک بهتر است. که “بهتر” است نه به ” آه شما فقط whiny.'”
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 4:45 ب. ظ در فوریه 9 [26 علاقه]

آن را احتمالا به لینک جدید ترین متا در neurodivergence چون من فکر می کنم این اجماع در میان توهمی MeFites است که شما می توانید خود را تشخیص و بزرگسالان تشخیص سخت است به اندازه کافی برای بسیاری از افراد به (من) یک ظرف غذا ب) بسیار بیان c) نر و d) کار برای تشخیص سازمان زمانی که من مال تو) آن است که اغلب لازم برای خود تشخیص.

همچنین خوشحالم که برای نیکول. او احساس می کند دقیقا مانند حمایت از افراد مبتلا به اوتیسم نیاز و من اعتراف به داشتن فکر این در حالی است که او به نظر می رسد مانند او متناسب با تشخیص. برخی از مهربان ترین و حمایت شبکه من دیدن آنلاین (عمدتا در توییتر) در زنان مبتلا به اوتیسم تشخیص داده شده در 30s و 40s خود را و آنها وجود دارد ساخت یکدیگر زندگی راحت تر در راه است که آنها هرگز فکر نمی کردم که زندگی می تواند آسان و قابل زیستن و طبیعی است. به عنوان یک انسان من با حسادت نگاه و امید به ایجاد نر آنلاین و IRL جوامع که در آن ما با استفاده از اوتیسم به حمایت از یکدیگر و در نهایت ساخت مکان های که در حال حمایت همه جنس.
ارسال شده توسط ambrosen در 4:55 PM در فوریه 9 [13 مورد علاقه]

سلام من تشخیص اوتیسم حرفه ای (تحت نظارت, اما من تا به حال هرگز من پیشنهاد تشخيص رقابت) و من پشتیبانی خود تشخیص داده autistics.

من رفتن به عقب و جلو بین تماس خودم مبتلا به اوتیسم و فقط “neurodivergent,” عمدتا به دلیل من به طور کلی کار با پسران جوان است که باعث می شود من به “آه که من نیست.” مگر پس از آن هر از چند گاهی من را با یک دختر جوان, و من, “اوه, عجب شما درست مثل من وقتی که من سن شما بودم.” و به تازگی من تا به حال فرصتی برای کار حرفه ای با چند توهمی زنان جوان و آن را… چشم باز. من مصاحبه یک زن جوان برای یک برنامه مشاوره روز دیگر; سرپرست من نمی خواهد اجازه دهید من مربی او از آنجا که ما در کنار هم به خوبی و “شما فقط بحث در مورد [مشترک ویژه علاقه] و نه هر چیزی انجام می شود.” (او گفت: این کار را با عشق و درک او هنوز هم می خواهد من به کار با او در کمتر رسمی/سازمان ظرفیت هیچ بیمار را نسبت به او.)

من دیگر مطمئن شوید چرا که نه. چه یک پزشک را به تشخیص نیست که فقط ارزیابی پرسشنامه?

برای کودکان خردسال وجود انواع ساختار حالات پزشک طول می کشد کودک از طریق به ارزیابی ارتباط اجتماعی و رفتار است. برای بزرگسالان آن را اساسا یک مصاحبه + مشاهدات رفتاری آره. از نظر تئوری شما می توانید مقایسه پاسخ در برابر هنجاری داده اما که نیاز به کسی تبدیل کلمات به اعداد و که همیشه مملو به هر حال. به ویژه به دلیل هنجارهای تا حد زیادی آمده از داده ها در بین مردان است.
ارسال شده توسط بروک اسب در 4:58 PM در فوریه 9 [15 علاقه]

من 50-چیزی که در Hyperlexic در سن جوان است برخی از انواع dyscalculia, همیشه بازی کردن با مو و ناخن و می آید از یک خانواده که در آن هر عضو مرد است عجیب و غریب مهارت های اجتماعی و وسواس شدید با برخی از موضوع خاص. چند سال گذشته من شروع به تعجب می کنم اگر من طیف-y خودم. من نمی دانم آنچه در مراحل بعدی خواهد بود برای گرفتن یک تشخیص یا آنچه که آن را برای من انجام دهید هر چند.
ارسال شده توسط matildaben در 5:17 PM در فوریه 9
من نمی خواهم به گام بر کسی پا RE: خود تشخیص, اما من احساس می کنم مثل آن مهم است به رسمیت شناختن است که وجود دارد راه های دیگر بودن neurodivergent علاوه بر اینکه “در این طیف” – حتی اگر برخی از آنها دارای صفات مشترک است. آن را از روی حیله و تزویر به بحث در مورد شخصی من معامله در این مورد چون من نمی خواهم به کسی توهین می کند که با شناسایی اوتیسم دسته – آن را فقط اشکالات من گاهی اوقات راه است که دسته به نظر می رسد که گسترش در تخیل برای رده بندی کردن هر چیز دیگری.
ارسال شده توسط atoxyl در 5:50 PM در فوریه 9 [8 علاقه]
این یکی از کسانی که بار زمانی که من می خواهم به ضربه خودم را برای استفاده از یک دسته در Metafilter که آثار بیش از حد به سرعت به نام من. بنابراین من نگه داشتن آن مبهم است.

هنگامی که مردم در اواخر 30s خود را و یا فراتر از آن حداقل در ایالات متحده تعداد بسیار کمی از آنها می تواند در هر ماده مد از یک تکه کاغذ تماس آنها مبتلا به اوتیسم. خوشبختانه وجود دارد پزشکان وجود دارد که (برای مثال) بنویسید تا در مورد شما با داشتن یک مشکل اضطراب است که نیاز به درمان و اذعان به شما تنها در مکالمه که دلیل شما باید یک مسائل اضطراب است که شما مبتلا به اوتیسم و مشکلات خود را با جهان در حال دادن به شما دلایل به طور مداوم اضطراب است.
ارسال شده توسط ocschwar در 6:17 PM در فوریه 9 [16 مورد علاقه]

brainwane شما یک استعداد برای نوشتن چیز آبی رنگ دقیقا زمانی که آنها بیشتر وابسته به من است. با تشکر از شما.
ارسال شده توسط eirias در 6:20 PM در فوریه 9 [3 علاقه]
Ocschwar – که من دقیق مقابله با دکتر حتی در حال حاضر که من ضد اضطراب meds.
من یک بیمار برای “اضطراب”. و اگر نیمی از درمان است برای توسعه تدبير اجتماعی
تعاملات پیدا کردن جایگزین برای حرکات غیر ارادی و ترفندها برای faking تماس با چشم (در میان چیزهای دیگر) هست. که آنچه در آن طول می کشد برای درمان من “اضطراب”.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 6:27 PM در فوریه 9 [5 علاقه]
eirias است که فوق العاده برای شنیدن و باعث می شود من احساس بهتری در مورد ارسال این به آبی 2+ هفته پس از Cliffe از آن منتشر شده!

(افرادی که می خواهید پست های بیشتر در مورد از کار افتادگی و موضوعات مرتبط در MetaFilter: یک MetaTalk در مورد آن است. افرادی که می خواهید به اویختن و صحبت با دیگر MeFites در مورد ناتوانی neuroatypicality و موضوعات مرتبط زیرا آنها شما را تحت تاثیر قرار: یک MetaTalk برای که و شل groupchat شروع به عنوان به خوبی. بیشتر بحث در مورد کسانی که احتمالا باید در موضوعات مرتبط در خاکستری.)
ارسال شده توسط brainwane در 6:44 PM در فوریه 9 [5 علاقه]

گرفتن دختر من تشخیص زمان بسیار طولانی به دلیل جنسیت خود. یک دکتر گفت که آنها نمی معمولا تشخیص دختران است که معیارهای تشخیصی برای دختران ناشناخته بود پس چرا او آزمایش و – آن را فقط بسیار خسته کننده است. چه کمک کرده بود گفت: در آخرین “من یک زن مبتلا به اوتیسم و خانواده وجود دارد تاریخ” و او تشخیص داده شد و تقریبا بلافاصله هنگامی که ما در نهایت به متخصص.

این فعال مضر برای دریافت تشخیص داده شده در اینجا در سنگاپور به عنوان یک بزرگسال. شما تبدیل شدن به واجد شرایط برای بسیاری از بیمه های خصوصی و آن می رود در سوابق پزشکی شما را در راه است که مدعی است. من زمان روانپزشک گفت: او را نمی بینم یک نقطه در یک تشخیص رسمی اگر چه او موافقت با تشخیص و آن طول می کشد را به حساب.

یک چیزی که من تعجب اگر زنان دیگر تاخیر در تشخیص – من در زمان معیارهای تست و خواهد آمد با یک نمره خوب به محدوده نرمال است. سپس متوجه شدم من قرار بود برای پاسخ به آنچه من در واقع احساس نه آنچه که من قادر به انجام و نمره من شات راه را تا به انتهای دیگر.

من همیشه سپاسگزار عظیم مردم جهان (?) مجله سری پدر و مادر من به مشترک در 1960s-70s است که آیا انسان شناسی/national geographic داستان در فرهنگ ها در سراسر جهان و به من داد واژگان و چارچوب به تصور من یک انسان شناس تلاش برای درک و زندگی می کنند با خارجیان.
ارسال شده توسط dorothyisunderwood در 7:32 PM در فوریه 9 [13 مورد علاقه]

من در زمان استاندارد تست و رتبه بندی به عنوان احتمالا در طیف. دوست من فکر می کند آزمون گه چون “اگر او “در وسط” سپس هر کس بر روی آن بود. من توصیه او احتمالا برخی از صفات اما ارزش خود را هنوز هم نمی بود که ردیف بالا. من در پایان کم (با عرض پوزش نمی توانم به یاد داشته باشید که چه چیزی ارزش بود) که من در بالا x% و به احتمال زیاد به عنوان مبتلا به اوتیسم.

اما تشخیص داده می شود شما باید به اختلال. من دارو در Effexor برای مقابله با اضطراب, اما من هنوز هم به طور کلی به ماندن در خانه و نه در ملاء عام. چاق بودن و از شکل می افزاید که اثر (عرق کردن و تنفس سنگین, آن, آه,…)

برادرزاده من تشخیص داده شده است از آنجا که او خیلی جوان بود (مثل 2-3 سال؟) پدر من همیشه به حال برخی از صفات و چیزهایی که به نظر من توهین آمیز (و رک و پوست کنده… من نمی خواهد اجازه دهید آن را به طور کامل معاف), من در حال حاضر به عنوان خود را ناتوانی در مقابله با برخی از تغییرات. او را “ضربه محکم و ناگهانی”. من هم “جامعی” به دلایل مختلف و معمولا آن را خشونت آمیز و یا اگر آن را فقط مانند پدر آن تمایل دارند در برابر اشیاء و نه انسان. اما آن وجود دارد.

من آمد به اعتراف است که من در این طیف اما من نمی خواهد می گویند من autstic (HFA یا Aspie حتی با وجود رایج شوخی از پیشرفته بودن Aspie). من دارو و درمان کافی است که بدترین انگیزه های من حساسیت هستند تماس گرفته شده که من “کاربردی به اندازه کافی” اما من “ماسک”?

من فکر می کنم تا. بخشی از اضطراب ناشی از ثابت خود مهار. (حداقل بر اساس آنچه تا کامنت تعریف شده به عنوان پوشش از ویکیپدیا). من خودم در مانند یک توپ از انرژی است. به طرز عجیبی من بسیار همدلانه و شاید که با توجه به من overreading (شاید من همدلی اشتباه است. اما این باعث می شود من hyperaware از مردم متحده). اما من اغلب بد تعبیر کردن مردم نیز (به ویژه هنگامی که مقدار زیادی از آن است که اضطراب خود-سرزنش – “آیا شما دیوانه خوردند من ؟ آیا شما دوست نداشتن من؟”). IDK. من استفاده می شود به مقدار زیادی بیشتر باز اما من متوجه شدم که من آگاه نبودن از برخی نشانه های اجتماعی, و هنگامی که من آمار هفتم, 6کلاس هفتم, من فکر می کنم من تو را دیدم یک نگاه خاصی از یک همکلاسی که “قرار داده و در محل” ساخته شده و من بیش از حد آگاه از جای من و من “annoyingness” به دیگران است. دوست من گفت که همکلاسی بود فقط یک حرکت تند و سریع در کل زمانی که من به ذکر این سال بعد. اما من هنوز هم فکر می کنم چیزی وجود دارد وجود دارد که معتبر بود از نظر من اقدامات خود و بودن.

بنابراین من می تواند مربوط به این “بیرون” اما من مطمئن هستم که من به طور کامل می توانید می گویند که من هستم. اگر effexor نبود واسطه من اثرات منفی من فکر می کنم من فقط می خواهم بگویم بله من قطعا مبتلا به اوتیسم. اما SNRI مدوله واکنش های شدید و کند می کند کردن افکار است. متاسفانه به ضرر برخی از جنبه های مثبت (از جمله در برخی از راه کارهایی است که من در نظر گرفته اند ADHD مرتبط).

شاید من خود درمانی با الکل بیش از حد نیز هست. IDK.
ارسال شده توسط symbioid در 7:47 PM در فوریه 9 [4 علاقه]

من یک نر بالغ. من هرگز به طور رسمی تشخیص داده اما من کاملا مطمئنم که من نمی neurotypical در برخی از راه. آن را در واقع از طریق خواندن مقالات و نظرات مردم در MeFi که “خصلت” من تا به حال پس از یک بچه باید احساس ساخته شده است. پوست چیدن احساس مثل من در یادگیری چه احساسات بودند با تقلید دیگر مردم را به اضطراب اجتماعی در نظر گرفتن عبارات بنابراین به معنای واقعی کلمه. در دانشگاه استاد بود و به من آموزش را از تماس با چشم. من در مشکل برای این چیزها. آن سخت بود.

من سال ها وقت صرف در تاریک ترین لحظات فکر : چیزی اشتباه است با من. من به نحوی شکسته و نمی توان آن را ثابت شده است. با تشکر از همه شما برای من خیلی احساس تنهایی می کنم.
ارسال شده توسط: خیلی خوب گوینده در 7:51 PM در فوریه 9 [14 مورد علاقه]

بخشی از اضطراب ناشی از ثابت خود مهار.

من شما را بشنود. من نمی دانم که در آن من شخصا ایستاده با طیف اوتیسم اما من نمی دانم که من به طور مداوم در یادگیری است از چیزهایی که من به عنوان یک کودک است که ایستادگی کردن به عنوان ممکن است تشخیصی صفات. هنگامی که یک درمانگر به آرامی آن پیشنهاد را پس از من ناراحت شد چون من در تصویر تعدادی از کلیشه های مرتبط با برخی انگ ASD افراد بود و من به شدت می ترسم از آنچه این بدان معنی است که او می تواند آنها را در من. اما این به آن معنی نیست که در همه. من آموخته اند که مقدار زیادی در نزدیک به ده سال از آن جمله است که وجود دارد هیچ جامد و پاسخ در این مورد برای من.
ارسال شده توسط کنتس النا در 8:43 PM در فوریه 9 [2 علاقه]

Hyperlexic به تازگی به ثمر رساند 38/50 در بارون-کوهن آزمون و بسیاری از این رفتارها را کاهش قابل ملاحظه ای از دوران کودکی است. من برخی از تست روانشناسی وقتی که من بچه بودم, اما تست برای ASD برای هر کودکی با هر درجه از عملکرد اجتماعی اساسا نبود انجام می شود و برخی از روان تست های که من تا به حال آشکارا ساختگی است.
ارسال شده توسط هالووین جک در 9:26 PM در فوریه 9 [1 علاقه]
من واقعا نمی دانم چه چیزی را از خود تشخیص چیزی. یک از دوستان خود تشخیص داده می شود و که باعث می شود او احساس بهتر است. من هیچ effing ایده اگر او است یا نیست چرا که من یک متخصص در این, اما من فکر نمی کنم تماس با چشم است هر نوع مسئله با آنچه پس از این سردرگمی زیادی به من. و گاهی اوقات او را لمس مسائل اما او نیز به PTSD از سوء استفاده نیز هست. گاهی اوقات من بحث درخواست دیگر من از دوستان که دارای کودکان مبتلا به اوتیسم است و انجام بسیاری از کار با دیگر کودکان مبتلا به اوتیسم (آنها یکدیگر را نمی دانم) که او چه فکر می کنم اما تا کنون من نیست.

در ضمن من کوچک است گفت: چندین بار است که او فکر می کند من ممکن بود و من همه “هیچ….من فکر نمی کنم من و عجیب و غریب و من احتمالا كمبود و dyscalculia اما من واقعا فکر نمی کنم من باید به اوتیسم من نمی باید از تماس با چشم مسائل و یا لمس کردن مسائل یا stimming و….” (صحبت از خود تشخیص, سوگند ملایمی?). یک روز فقط برای تفریح ما در زمان برخی از آزمون های آنلاین در این مورد و آه…آره او ممکن است صفات مبتلا به اوتیسم اما من نه. Hmmmmm?

که گفت:, من فکر نمی کنم وجود دارد نکته خیلی در من تشخیص با هر چیزی به عنوان یک فرد بالغ به خصوص به طور کلی من اصلا مسائل عمده ای با این مسائل در حال حاضر.
ارسال شده توسط jenfullmoon در 10:43 PM در فوریه 9

تماس با چشم چیز جهانی است و حتی زمانی که آن را در حال حاضر فرد ممکن است توسعه یافته راه حل است که ممکن است یا نه ممکن است خارجی آشکار است.

(…مانند گفتن یک توهمی که همه از صرف کلاس چهارم صرف ناهار داشتن خیره مسابقات با تنها دوست و کسی که همواره از دست داد تا زمانی که او آموخته است که به تمرکز در دید محیطی و پس از آن همواره برنده…)
ارسال شده توسط Clowder از خفاش ها در 10:57 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

Symbioid این برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که من دیده ام شرح داده شده توسط دوستان به عنوان رد حساس بیقراری که آنها به نظر می رسد برای پیدا کردن یک مفهوم مفید.
ارسال شده توسط Coaticass در 11:24 PM در فوریه 9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara