“من فکر می کردم شکست ناپذیر’: ونکوور دکتر داستان پیمانکاری COVID-19

این شکوفه های گیلاس است که در نهایت نوک دکتر یوسف Finkler بیش از لبه. آن بهار در ونکوور. آنها گل خارج از خانه خود و او نمی تواند آنها را بو کنند.

Finkler شده بود خسته برای روز. خسته حتی. اما این نیست که غیر معمول در آن خود را. او شده است می خواهم شب کار در اتاق اورژانس در, St. Paul بیمارستان در مرکز شهر ونکوور. او سرفه بیش از حد. اما او می خواهم سرفه شده برای ماه می باشد. بنابراین در ابتدا که هیچوقت نگران او یا. “این یک کمی بدتر” او گفت:. “پس چه ؟ من مطمئن بود که من تا به حال گرفتار کسی سرد است.”

با نگاهی به گذشته و پس از آن همه کلیک به محل Finkler به خاطر تفکر در آن در آخرین تغییر که ER نمی گند. “به طور معمول آن را مانند بوی صنعتی پاک کننده و یا آن بوی افتضاح از مردم ترشحات و مسائل” او گفت:. اما او با پوشیدن یک ماسک بسیار بیشتر از حد معمول به طوری که بیش از حد, نمی, چوب برای او. او نمیفهمد او به خانه دریافت برخی از استراحت یک فنجان چای و او می تواند خوب است.

اما در خانه و در بستر او پس از تغییر Finkler تب مشخصی. او خیس شده خود را از طریق ورق و هنگامی که او از خواب بیدار شد و بیرون رفت و او نمی تواند بوی درختان. “تاپیک مجزا, خوب, تازه, بوی,” او گفت:. “و من متوجه شدم, خدا, من می توانم بوی هر چیزی است.”

آن روز در اواخر ماه مارس Finkler با swabbed برای COVID-19. تست خود آمد مثبت است. او شده است در صفحه اصلی در انزوا با همسر و دو دختر بوده است.

Finkler داستان یک test case برای چه آسان می توان آن را به دست یک مورد COVID-19 حتی اگر شما حرفه ای آموزش دیده برای آن نگاه کنید. این یک یادآوری از خطرات مراقبت های بهداشتی حرفه ای در حال حاضر است. Finkler خوش شانس بود, همه چیز در نظر گرفته شود. توسط پنجشنبه گذشته او احساس بهتر است. در عرض چند هفته او باید بازگشت به کار. اما او هنوز قرارداد این ویروس با وجود همه اقدامات او و سازمان او در حال حاضر در محل.

Finkler خطاب به ملی پست جمعه گذشته خود را در مورد تشخیص و واکنش از خود و دوستان و همسایگان و چگونه او در حال حاضر احساس. گفتگو ویرایش شده برای وضوح دستور زبان و فضا.

در علائم خود را

آن را قطعا فروتنی که برای اطمینان حاصل کنید. من بسیار بیمار است. منظورم این است که من احساس نکبتی و همه آن نوع از مسائل اما من نمی نیاز به رفتن به بیمارستان برای گرفتن اکسیژن است. من می خواهم به راه رفتن مرده من قبل از رفتن به بیمارستان, چرا که حتی اگر کار من وجود دارد, من نفرت چیزهای که. من هرگز می خواهم به یک بیمار است. به هیچ وجه.

من نمی دانم دقیقا وقتی که من مریض شدم. آن را احتمالا یک یا دو روز قبل از من گذشته تغییر, اما آن را نیز ممکن است آن را پس از آخرین تغییر است. اما واقعا رخنه کرد تا بر من چون من تا به حال یک پس زمینه از سرفه مزمن.

من مرتب از فکر من شکست ناپذیر از این چیز. مانند چگونه به من ؟ من فقط یک اردک — آسان به انتخاب کردن. من نمی فکر می کنم من آن را از یک بیمار است. من رفت و برگشت و بررسی تمام سواب و همه آنها منفی است. اما این بدان معنا نیست که من swabbing همه. من ممکن است آن را از یک سطح. من ممکن است آن را کردم در جامعه از دست زدن به یک پمپ گاز در یک قفسه در یک فروشگاه مواد غذایی قفل کردن دوچرخه من.


دکتر یوسف Finkler در بخش اورژانس در, St. Paul بیمارستان در ونکوور در سال 2012.

Jason Payne/Postmedia/فایل

در آزمون

من نمی خواهم برای رفتن به بخش اورژانس. من احساس کردم که اگر من COVID مثبت, من نمی خواهم برای رفتن در آن وجود دارد قرار داده و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مردم من با کار در معرض خطر و هر یک از بیماران در معرض خطر است. ما باید تعداد زیادی از مردم آسیب پذیر در بخش. آنها در همه جا و من فکر کردم من نمی خواهم به آن دسته از بچه ها هر مریض تر از آنها در حال حاضر هستند.

من رفتم به یک pop-up تست سایت برای مراقبت های بهداشتی کارگران در پشت یکی از این امکانات مراقبت طولانی مدت در ونکوور. این یک پارکینگ و من فکر می کنم مردم رانندگی در اتومبیل های خود را, اما من نمی دانم که. این نگاه کمی عجیب و غریب بود ، وجود پلیس و ماموران امنیتی و یک زن و شوهر از پاپ تا چادر من فقط راه می رفت و آنها barked در کار شما چه کسانی هستند؟’ چرا شما اینجا هستید؟’ ‘نام شما چیست؟’ و سپس آنها چوب یک چیزی در بینی خود را و شما در راه رفتن به دور.

من تست کردم در 1:30 روز جمعه و من نمیفهمد من می خواهم نتیجه 4:00 ساعت در آخرین شنبه. و سپس در 4 p. m. هیچ چیز آمد در 5 p. m. هیچ چیز آمد. و سپس در 5:30 من یک تماس تلفنی و آن را از عامه و آنها به من گفتن من برنده قرعه کشی.

در واکنش از دوستان و همسایگان

من خیلی تحت تاثیر قرار گرفته در تعدادی از همکاران و دوستان و یا مبهم مخاطبین از گذشته مردم من به مدرسه رفت با — که با من تماس. این کاملا خوب است. اما خیلی چیزهای دیگر که آنها نیز نه چندان خوب. برخی از همسایگان ما فرستاده واقعا سخت و معنی بیت از اطلاعات به همسرم. یکی از همسایه گفت: “من فقط می خواهم برای روشن باشد: شوهر خود را COVID مثبت پس هیچ یک از شما مردم در حال رفتن دیده می شود در خارج از خانه مناسب است؟’ مانند شما در حال تماشای ما night vision goggles? این است که آنچه شما به من گفتن ؟ و پس از آن همسر من رو مناسب مربوط می شود.

ما تصمیم به ازنو ما بخواهد (پس از تشخیص). و بنابراین ما که آنلاین و ما فقط نیاز به کسی شاهد آن است. همسر من زنگ زد یکی از همسایگان و از آنها خواست. او گفت: “ما فقط می خواهیم ما را ترک خواهد در ایوان ما و شما می توانید خود را به ارمغان بیاورد قلم شما می توانید آن را امضا کنید. آنها حتی نمی خواهد پاسخ دهد. آنها مات و مبهوت. آنها فقط گوشی را گذاشت. بنابراین ما شد pariahs در محله ما به حدی است. و من نوعی شوکه شده است.

در آنچه به او آموخته

من تو را دیدم بسیاری از مردم بودند که گرفتن تست در ابتدا از این بیماری که من مرتب از نورد چشمان من در مانند آنها تا به حال sniffles. اما در مورد من خیلی موذی و بسیار غیر معمول. بنابراین شما باید به گسترش گسترده ای net. شما باید به آنچه که به نام ” حساسیت نمی ويژگی.’ که خالص خواهد بود گسترده است. آن را انتخاب کنید تا تمام ماهی ها و سپس یک دسته از جلبک دریایی و موجودات را در پرش بیش از حد, اما شما نمی خواهد از دست هر چیزی. اگر شما می خواهید به طور خاص و تنها انتخاب کنید تا ماهی میخوای اجازه دهید برخی از مسائل کوچک را از طریق. که تجارت کردن.

خوب بیرون آمدن از این

مردم انجام می دهند چیزهای شگفت انگیز در سازمان ما و در سراسر جهان است. ارشد ما رهبری است تا در اواخر شب در صبح زود, برنامه ریزی, جلسه, فکر کردن: چگونه ما می تواند تنظیم مجدد? چگونه می تواند ما را در افزایش ظرفیت ما? آنچه ما خروش? آنچه ما فلکس? برخی از مردم در حال انجام همه این نوع از مسائل در زمان خود و خود را با سکه. بنابراین من فکر می کنم این به من نشان داده است که بیماری های همه گیر را می توانید در بدترین افراد و این که hoarders و نمایندگان فروش به صورت Lysol و کاغذ توالت و دست عفونی, اما همچنین می تواند بهترین ها را در مردم بیش از حد. این بسیار شگفت انگیز است.

چگونه او در حال حاضر احساس

اگر من واقعا تا به حال به سختی تنفس و احساس فوق العاده نفس من رفته اند به بیمارستان است. من از آنها بدم میاید که یک بیمار است. من نمی خواهم به بار همکاران من. من نمی خواهم به این بیماری عفونی به ما اورژانس است. بنابراین من فکر کردم من احساس می کنم کمی بی کیفیت. این احساس سنگین برای نفس کشیدن. من فقط صبر کنید. اگر اگر من واقعا فوق العاده بیمار من, اما من فکر می کنم من خوب هستم. برای من آن را یک درجه پایین تب و لرز و سرفه و قطعا احساس ناخوشی. من فکر می کنم من علائم تنها شروع به فروکش کردن پنج شنبه. و من احساس می کنم تقریبا به حالت عادی بازگشت در حال حاضر (جمعه گذشته). من شرط می بندم با چند روز از آموزش من می خواهم که قادر به بازگشت به روال تناسب اندام.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: richardwarnica

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im