در بحث فروش .org دز توسط ICANN در سال گذشته است که هنوز هم ممکن است در مکث پس از مقدار مقاومت مواجه ICANN در حال حاضر نیز کار با Versign به معرفی سالانه افزایش قیمت برای .com دز تا 7 درصد در سال در طول چند سال آینده. در حالی که بودجه اضافی نیز پشتیبانی DNS ثبات و امنیت این طرح به نظر نمی رسد که بسیار پشتیبانی می کند. ICANN است که هنوز پذیرش نظرات عمومی از طریق 14 فوریه برای در نظر گرفتن.
ارسال شده توسط p3t3 (3 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
شاید این فشار را از مردم نسبت به دیگر tld ها مانند صنعت خاص هستند. درک که شما باید .com برای نام خود را به طور قابل دوام است که واقعا خفقان خلاقیت و روشنی.

من شده است با هل دادن دیگر وکلا به استفاده از نام خانوادگی.قانون برای سال در حال حاضر. به جای lastnamelaw.com. این از ویژگی های اضافه شده (برای هر دو تجارت و مصرف کننده) است که شما نیاز به یک قانون مجوز برای ثبت یک (در حالی که .قانونی وجود دارد به صورت بدون مجوز ارائه دهندگان خدمات).

اما حتی فراتر از مجوز حرفه ای که در آن دز می توانید با ارائه آسان مشروعیت بررسی توصيفی دامنه مانند .رسانه ها و یا .مسافرت و یا .بازی سزاوار توجه بیشتر. (این عجیب و غریب است .موسیقی است که هنوز هم یک پیشنهاد دز…که یکی به نظر می رسد مانند یک پیروزی آشکار…)

The .com تثبيت مورخ تفکر که boils پایین به انتظار مردم قادر به تشخیص چیزی به عنوان یک آدرس بدون آن. این دیگر مورد نیاز دیگر از است “http://”.

(اگر چه .من و .جهان و همه کسانی که دیگر مبهم هزاره gee-صدای تیز و تند-فضای مجازی tld ها هنوز گنگ است.)
ارسال شده توسط snuffleupagus در 4:20 PM در فوریه 10

شاید این فشار را از مردم نسبت به دیگر tld ها

وای من می خواهم عشق به پرداخت (به نظر می رسد .قانون قیمت) $124 سال به جای حدود 15 دلار برای یک غرور دز.

در تمام جدیت شاید مردم باید از حرکت .com به دیگر tld ها اما من متقاعد نشده است که این افزایش قیمت است که به خوبی توجیه یا که ICANN عامل در ایمان خوب است این روزها. خود را .org افتضاح خیلی خورده از طریق هر گونه اعتماد به دست آورده در بخشی از من.

دلار 20m بیش از پنج سال “از جمله برای کمک به مبارزه با DNS تهدیدات امنیتی” (اما چه درصدی از آن است نشده) چه درصد از آنچه Verisign می ایستد به چنگک جمع کردن در بالا بردن هزینه های بیش از ده سال آینده? با توجه به مرتبط پست از Domainpulse اینترنت انجمن تجارت “ادعا می کند این خواهد بود ‘اضافی ثروت باد آورده از $344,630,000 هر سال در ماه اکتبر سال 2024” برای Verisign.

من ثبت نام به عنوان مخالف. هل دادن مردم به صنعت خاص tld ها است و نه حتی به نزدیک بودن توجیهی برای این سر و صدا.
ارسال شده توسط jzb در 4:37 PM در فوریه 10 [1 علاقه]

من نیز به شدت شک و تردید در پی .org فروش ظروف سرباز یا مسافر. که گفت: من بیشتر ناراحت چگونه پوشش من در بر داشت در حالی که حفاری برای FPP لینک کلیک کنید. ایده های کوچک بسته-درب تصمیم گیری داشتن چنین outsized تاثیر بر شکل کل وب نشستن نیست هست.
ارسال شده توسط p3t3 در 4:55 PM در فوریه 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de