یخ زندانیان در گرجستان تست مثبت برای رمان coronavirus

به روز رسانی: دو بیشتر مردم برگزار می شود در بازداشتگاه استوارت در جنوب غربی گرجستان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد بازداشت شدگان وجود دارد با این بیماری به چهار ایالات متحده مهاجرت و گمرک را تایید کرد شب جمعه است. دو مورد جدید شامل 38 ساله گواتمالا و 39 ساله هندوراس.

سه مرد برگزار می شود در مهاجرت بازداشتگاه در جنوب گرجستان باید تست مثبت برای رمان coronavirus ایالات متحده مهاجرت و گمرک کرد.

دو نفر از آنها — 34 ساله هندوراس و 28 ساله بنگلادشی – در حال محدود گسترده در بازداشتگاه استوارت فقط در خارج از شهر کوچک Lumpkin.

یخ آن را گفت خود را دریافت نتایج آزمون پنج شنبه. هر دو در حال حاضر جدا شده در بازداشتگاه با توجه به یخ و کارکنان و سایر بازداشت شدگان که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با آنها در حال نظارت.

اخبار بیماری پس از CoreCivic این Nashville-بر اساس اصلاحات شرکت است که در عمل استوارت تایید هفته گذشته که دو نفر از کارکنان خود که کار در تاسیسات آزمایش مثبت برای COVID-19. استوارت که می تواند نگه دارید تا به 1,900 بازداشت شدگان بازداشت است و مردم از بیش از 140 کشور و تقریبا هر قاره.

بیشتر: گرجستان مهاجرت بازداشت کارمند تست مثبت برای coronavirus

سومین بازداشت شدگان که تست مثبت 55 ساله کلمبیا ملی برگزار شد در ایروین شهرستان بازداشتگاه در Ocilla. از صبح روز جمعه او در میان 50 یخ زندانیان سراسر کشور که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

یخ گفته است که همکاری نزدیک با “فدرال و ایالتی و محلی سازمان به منظور تسهیل سریع تمام-از-پاسخ دولت در مقابله با کروناویروس بیماری 2019 (COVID-19) نگه داشتن همه امن و کمک به شناسایی و کاهش سرعت گسترش ویروس.”

فعالان حقوق مهاجر به نام روی یخ برای آزادی زندانیان آسیب پذیر در میان همه گیر. یخ در روز جمعه گفت که این مشاوره به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها و بررسی موارد حامله بازداشت شدگان کسانی هستند که 60 سال یا مسن تر و دیگران “که ممکن است بیشتر در معرض خطر COVID-19.”

از مارس 30, 600 تن از بازداشت شدگان شناسایی شده اند به عنوان “آسیب پذیر” و بیش از 160 منتشر شده از یخ حضانت با توجه به آژانس فدرال که نمی تواند بلافاصله شناسایی بازداشتگاه که آنها را آزاد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im