“اگر کسی می خواهد برای حفظ و ایجاد آنها باید در مورد تغییر است.”

مایلز دیویس – تولد سرد [تریلر] اسناد و مدارک زندگی از شاخ بازیکن, رهبر گروه و مبتکر. “ظریف, فکری بیهوده است. سخت تضاد های بحث برانگیز. با شکوه چالاک. نابغه است. بسیار تجسم سرد است. مرد با صدای بسیار زیبا می تواند شکستن قلب خود را. […] شامل هرگز قبل دیده می شود فیلم آرشیوی استودیو ریش دار و نادر عکس, این فیلم می گوید داستان از یک واقعا منحصر به فرد استعداد و رو باز موسیقی و اسطوره مرد پشت شاخ.” [سایت رسمی] همچنین شامل مصاحبه و دیویس’ کلمات خود به عنوان ابراز بازیگر Carl Lumbly (نام مستعار, این با ما است). جریان در حال حاضر در Netflix بکشد iPlayer بی بی سی (انگلستان) بعد 5 ماه و در PBS برای گذرنامه اعضای.

مایلز دیویس: تولد سرد (نیک آلن برای راجر ایبرت 2.5 ستاره)

به عنوان جامع به عنوان آن را خشک استنلی نلسون “مایلز دیویس: تولد سرد” را آموزش کسانی که آگاه نیست که افسانه ای نوع آبی بداهه بود رعد و برق را در یک بطری یا در مورد دوران که در آن مایلز دیویس بود تحت تاثیر موسیقی هند (یوتیوب). اما اگر این قطعه از تاریخ موسیقی در حال کلاه قدیمی برای شما این توضیحات کمی برای ارائه دیگر از آن کاتالوگ و تند و تلخ گزارشات ارائه شده توسط کادر musicologists نویسندگان و عزیزان که می دانستند جاز نابغه نزدیک در یک راه یا دیگری. برای هر دو تازه وارد و یا طرفداران فیلم مستند گهواره به گور صحبت کردن-سر رویکرد بیش از حد به آسانی تهدید به گرفتن فایل های فشرده, داستان عاشقانه و فانک کردن از یک موضوع جذاب خواهد بود که هیچ چیز بدون آن عناصر بسیار.

یکی از جنبه های است که می درخشد در نلسون doc است ملموس حس تکامل—آن است که آموزنده در مورد نحوه شنیدن مختلف quintets و سبک در دیویس’ کاتالوگ. و با آن وسعت آن متصل می شود بسیاری از نقاط نشان می دهد که چگونه متفاوت همكاران (و یا سفر به عنوان زمانی که دیویس صرف زمان در پاریس و بازگشت balladeer) تحت تاثیر راه دیویس بازی ترومپت و تغییر جاز برای همیشه دوباره و دوباره. نلسون doc رفتار محوری آلبوم بیشتر شبیه به کلی دوره از نقاط عطف—حتی رکورد است که با الهام از این فیلم به عنوان احساس, استفاده بیش از, اما آن را ایجاد یک حس پر از حرفه خود و بسیاری از زبان او ایجاد شده با استفاده از همان 12 یادداشت.

93% تازه در گوجه فرنگی

ارسال شده توسط گه نور دزد (4 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

تماشای این در Netflix بکشد در هفته گذشته و من قدردانی چگونه آن را به خجالتی نیست و دور از دیویس’ سوء استفاده. من واقعا دوست داشتم بسیاری از موسیقی خود را برای مدت زمان طولانی اما انجام نداده شیرجه رفتن عمیق در زندگی خود و یا زمینه بزرگتر از آلبوم خود را و این آمار doc که کاملا.
ارسال شده توسط Maaik در 9:20 AM در آوریل 14
من موافقت می کنم, واقعا به خوبی انجام می شود و حتی. من تحت تاثیر قرار گرفته بود.
ارسال شده توسط nevercalm در 9:22 AM در آوریل 14
در آماده سازی من می خواهم به تایید زندگینامه – من هیچ سرنخی که چگونه دقیق آن است که به تاریخ, اما آن را به شما می دهد یک ایده عالی چه مایل بود و فقط اشباع شده با صدای خود را.
ارسال شده توسط Dmenet در 10:19 AM در مارس 14 [5 علاقه]
ha! من فقط! ارسال شده این در سایت های دیگر
ارسال شده توسط growabrain در 11:02 AM در آوریل 14

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im