“من اشتباه’: توییتر در واکنش به تهمت انتقاد کمپ را برنامه ای برای بازگشایی گرجستان

رسانه های اجتماعی روشن تا جمعه شب پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد مخالفت خود را با رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به بازگشایی گرجستان کسب و کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“آنها می توانند کمی دیگر صبر کنید. ایمنی به غالب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “می توانم انجام دهم ؟ هیچ. من می خواهم برای محافظت از زندگی مردم است. اما من قصد دارم به او اجازه تصمیم خود را. اما من به او گفتم که من کاملا مخالفم.”

بیشتر: “بیش از حد به زودی,’ مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید از Ga. برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد; کمپ مخالف

در میان افرادی که برای اولین بار برای پاسخ به تهمت قوی کلمات کمپ خودش که نوشته شده در سه توییتهایی دفاع از تصمیم خود و تکرار کرد که او یک “اندازه گیری گام به گام است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت نداشت کمپ طرح به بازگشایی آرایشگری ناخن سالن ها و دیگر کسب و کار جمعه, توییتر, کاربران شد و سریع به می گویند می گویند که گرجستان فرماندار پرتاب شده بود “زیر اتوبوس.”

دیگران به سرعت آمد به کمپ دفاع کرد و گفت که کمپ تصمیم به بازگشایی کسب و کار را پایین آهسته یک خفقان اقتصاد و به شما اجازه صاحبان کسب و کار را به انتخاب خود.

بیش از 21000 نفر در سراسر کشور آلوده شده اند با COVID-19 و همه گیر است منجر به صدها نفر از هزاران نفر از گرجستان دست دادن شغل خود.

چند نفر در زمان این فرصت را به شدت بهم زدن هر دو حزب جمهوریخواه که متحدان نزدیک در گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش کمپ پاسخ به همه گیر فقط یک روز زودتر.

دیگر مردم واکنش نشان داد و با سردرگمی مطلق.

گفت: برخی از آنها را درک نمی کنند تهمت آشکار تغییر از قلب و با توجه به این که او توییتی در حمایت از ضد قفل تظاهرات در میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. دیگران بودند بافل در قطع ارتباط بین دو سیاستمداران که به نظر می رسید در همان صفحه و سه شنبه.

در هر کمپ را طرح کسب و کار خاص — ورزشگاه سلمان مغازه تو سرو و بولینگ alleys, در میان دیگران — می توانید برای باز کردن درهای خود را روز جمعه به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های روی صفحه نمایش کارگران برای تب و بیماری های تنفسی و دیگر اقدامات برای به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس است.

تئاتر و ناهار خوردن در رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی در تاریخ 27 آوریل در حالی که یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش باقی خواهد ماند و در اثر از طریق پایان ماه. کمپ گفت: افراد مسن و افرادی که “پزشکی شکننده” باید در خانه بمانند تا حداقل اواسط ماه مه.

بیشتر: کمپ بازگشایی برخی از کسب و کار با وجود هشدارهای COVID-19 هنوز هم یک تهدید

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>