‘من نوع ترس’: عمل جراحی برای بیماران مبتلا به سرطان و دیگر لغو شد به عنوان بیمارستان بریس برای امکان COVID-19 موج

جانیس Ense در واقع هرگز کردم به صحبت کردن با دکتر خود و یا هر کس دیگری که برای ماده.

در حالی که او در روز دوشنبه دستیار چپ Ense یک پیام صوتی اعلام کرد که به اتفاق می افتند COVID-19 بحران مجبور به تعویق افتادن از سرطان کلیه عمل جراحی است.

این عملیات قرار بود بعد از پنج شنبه در تورنتو سنت مایکل در بیمارستان. در حال حاضر 47 ساله از Manitoulin جزیره هشت ساعت رانندگی در شمال, هیچ ایده زمانی که تومور برداشته خواهد شد. به عنوان درد از آن همچنان ادامه دارد.

“من نوع ترس چون من نمی دانم اگر آن را به متاستاز … آن رشد قابل ملاحظه ای در سال گذشته” Ense گفت: در مصاحبه روز شنبه. “من واقعا نا امید کرد. من از لحاظ روحی جسمی و ذهنی به عمل جراحی عمده و رونق آن به تعویق افتاد.”

او به تنهایی است.

تعداد نسبتا کمی از کانادایی ها قرارداد بسته اند رمان coronavirus و هنوز کمتر از آن فوت کرده اند. اما COVID-19 است که در حال حاضر با داشتن یک ملموس و تاثیر بر روی هزاران بیمار در کشور کانادا به عنوان بیمارستان به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و پیوند و روشن کردن درمانگاه و بخش به آماده برای یک ممکن است موجی از بیماران آلوده.

حرکت — بسیاری اعلام کرد فقط در چند روز گذشته — طراحی شده تا حدودی برای جلوگیری از بیمار و ایمنی بدن به خطر بیافتد بیماران از آلوده بودن COVID-19 اما عمدتا به مراقبت بحرانی فضا و تجهیزات باید همه گیر ناگهان سنبله.

منطق این است که حتی اگر یک عمل جراحی فوری این بیماران اغلب وقت خود را صرف در بخش مراقبت های ويژه و اشغال بخش تخت, منابع خواهد بود که به شدت مورد نیاز اگر کانادا تجربیات ایتالیا-مانند افزایش COVID-19 موارد است.

“این یک معامله بزرگ ما انجام می دهند بسیار کمتر” گفت: ونکوور متخصص قلب و عروق دکتر اندرو kj in mn سخنگوی قلب و Stroke بنیاد و رئیس جمهور از کانادا قلبی عروقی در جامعه است.


بیمارستان عمومی تورنتو. COVID-19 است که در حال حاضر با داشتن یک ملموس و تاثیر بر روی هزاران بیمار در کشور کانادا به عنوان بیمارستان به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو.

دیو توماس/Postmedia/فایل

قلبی مراقبت از سیستم است سال تجربه مدیریت لیست انتظار و حصول اطمینان از ضروری ترین موارد نگاه کرد و بعد به سرعت اما همیشه وجود دارد یک نگرانی با به تأخیر انداختن درمان به خصوص اگر coronavirus اختلال در گذشته برای بیش از چند هفته گفت: kj in mn.

“البته نگرانی,” او گفت:. “وجود دارد هیچ سوال نامعلوم تاخیر منجر خواهد شد به مردم داشتن چیزهای بد اتفاق می افتد در حالی که آنها در انتظار هستند.”

با برخی از تغییرات از استان به استان و بیمارستان در سراسر کشور در حال به تعویق انداختن همه انتخابی قلبی روش منجر به کاهش دور زدن استنت و سایر عملیات از 50 به 75 درصد گفت: kj in mn. جامعه نیز توصیه که clincs و خدمات تشخیصی اساسا بسته “به جز برای افراد بیمار.”

این بدان معناست که به عنوان مثال که یک بیمار که غش به دلیل بیماری قلبی خواهد بود فورا درمان شود. اما کسانی که یک روال تست استرس است که نشان می دهد آنها یک مرزی نیاز به یک استنت را به صبر او گفت:.

این یک معامله بزرگ ما انجام می دهند بسیار کمتر

تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان که شامل چهار بیمارستان بزرگ و تمایل به مراقبت از “ترین حاد بیماران در کشور است.” اما از آن است که تاخیر در اکثر اعمال جراحی الکتیو — از غیر فوری صفرا و فتق عملیات تعویض مفصل ران — کاهش 25 تا 40 درصد گفت: مدیر عامل دکتر کوین اسمیت است.

همچنین به تعویق افتاد و در حال پيوند کليه به جز کسانی که مربوط به مرده اهدا کنندگان و دریافت کنندگان چه کسانی هستند “به شدت حساس شده و یا به سرعت رو به وخامت” و ریه پیوند برای هر بیمار است که به سرعت در حال کاهش.

اسمیت گفت: این روند در حال انجام با مراقبت از هر یک به طور بالقوه به تعویق افتاد مورد بررسی توسط یک پانل از پزشکان. برخی از سرطان عمل جراحی از جمله کسانی که مربوط به سرعت در حال توسعه تومور می تواند به تاخیر افتاد با خیال راحت او اشاره کرد.

اسمیت گفت: در آنجا بوده است نسبتا کوچک پوش بک از بیماران — و حتی برخی از آنان خواست برای تاخیر خود را کاهش دهیم بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19 — اما اذعان می توان آن را دشوار است.

“هیچ بیمار می خواهد به شنیدن” تو یک بدخیمی و من قصد دارم به صبر کنید به آن را,’ ” گفت: مدیر عامل شرکت. “اما ما در حال تلاش برای تعادل است که در برابر خطر و نیازهای بیماران دیگر پیش بینی ما از آمدن به بیمارستان.”

هنوز یک مطالعه اثرات سرريز از سال 2003 شیوع سارس در منطقه تورنتو — نسبتا کوچک در مقایسه با دامنه COVID-19 تغییر یافت که تلاش برای کاهش تقاضا در خدمات بیمارستانی حال برخی از ناخواسته و نگران عواقب.

وجود دارد در واقع کاهش در بالا حدت بازدیدکننده داشته است به تورنتو بخش اورژانس و بستری شدن در بیمارستان برای حملات قلبی خونریزی گوارشی و ریوی embolisms — لخته شدن خون در ریه است.

پزشک اورژانس دکتر مایکل Schull که رهبری این تحقیقات گفت: برخی از بخش اورژانس هستند و در حال حاضر نیز شاهد به طور قابل توجهی کاهش می یابد و بیمار جلد است. مقامات بهداشت عمومی باید یادآوری کانادایی آنها هنوز هم می تواند رفتن به بیمارستان در صورتی که یک مشکل جدی گفت: مدیر عامل موسسه بالینی Evaluative علوم است.

“تا آنجا که ما در حال گفتن بيماران ماندن در خانه نمی رویم مگر اینکه شما را به” … ما نیز باید به مردم بگویند: ‘اگر شما نیاز به سیستم بهداشت و درمان آن را برای شما وجود دارد و استفاده از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>