BBC: “او دارای بهترین جهان را در هر سطح سن از زیر-دو تا زیر 12 و سپس از زیر-17 تمام راه را به ارشد.” دیدار با آرماند “Mondo” Duplantis. متولد شده در ایالات متحده آمریکا و بی سر و صدا رکورد به عنوان یک کودک قطب vaulter و در حال حاضر 20 و سوئد با اعتماد به نفس و دارنده چندین قبلی قهرمانی و گروه سنی سوابق. در حال حاضر او را شکسته و رکورد جهانی برای بز قطب – نه یک بار (متناوب) اما دو بار (با اتاق به فراغت) در هفته است. رکورد جاری می ایستد در 6.18 متر است. (عنوان پست)
ارسال شده توسط Wordshore (13 کل نظرات) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بعدی: به ماه!

است روش های مختلف و یا روش خود را یکی از کمال ؟ من نمی تواند بگوید که از عنوان مقاله.
ارسال شده توسط mightshould در 9:40 AM در فوریه 15 [1 علاقه]

مطمئن و امیدوار MetaFilter بز قطب جامعه خواهد تراشه در. ممکن است کمک کند که (یک) پدر او یک قطب vaulter و (ب) به او انجام شده است آن را پس از سن 3 یا 4 (بسته به نوع ماده).
ارسال شده توسط Wordshore در 9:42 AM در فوریه 15
ببخشید تاپیک فقط چیزی در مورد جمله “متولد شده در ایالات متحده آمریکا و … و در حال حاضر 20 و سوئد…” که من با نفس بریده بریده.

من رفتم در ویکیپدیا اجرا کنید تا ببینید که چقدر پشت سرگئی Bubka سوابق پشت سر گذاشته شد در حال حاضر. معلوم نیست کنون در همه! او هنوز هم نگه می دارد, هوای آزاد, رکورد 9 سانتی متر و 35 سال بعد. و این آخرین شاهکار است تنها 3 سانتی متر بهتر از Bubka کلی بهترین. چه میراث!

و البته یلنا Isinbayeva است که هنوز هم حاکم و دارنده رکورد یک دهه بعد به عنوان به خوبی. البته. من هنوز هم به یاد داشته باشید کشش از زندگی حرفه ای خود را زمانی که او را همواره پیش افتادن شخصی خود بهترین سانتی متر سانتی متر توسط متوالی در مسابقات فقط به خاطر پول جایزه اهدا شد برای هر رکورد شکسته صرف نظر از میزان بهبود است.
ارسال شده توسط dmit در 10:20 AM در فوریه 15 [2 علاقه]

تلخه مقدس که قطب نگاه دیوانه ، تکنولوژی به کار گرفته شده در ساخت آن چیزهایی باید خیلی پیشرفته اجازه می دهد تا انعطاف پذیری و قابل پیش بینی نیروی ارتجاعی.

خواهد بود من درست در فرض وجود دارد بدون محدودیت در چه مدت قطب های مورد استفاده در رقابت باید باشد ؟ ورزش مورد “اگر شما می توانید آن را مدیریت کنید شما می توانید با استفاده از آن” ?
ارسال شده توسط Thorzdad در 10:51 AM در فوریه 15 [1 علاقه]

که به نظر می رسد درست باشد:

“قطب vaulters’ قطب در میان حداقل تنظیم از هر المپیک دستگاه. قطب را می توان از هر ماده یا ترکیبی از مواد و ممکن است از هر طول و یا قطر اما پایه سطح باید صاف باشد. قطب ممکن است لایه های محافظ نوار در گرفتن و در پایان پایین.”

https://www.liveabout.com/olympic-pole-vault-rules-3259050
ارسال شده توسط tavella در 11:02 AM در فوریه 15 [3 علاقه]

من متولد متحده اما متاسفانه نبود کرون تا سن 24. جای تعجب نیست که من نمی تواند پرش با نیزه برای گه.
ارسال شده توسط سنت اوه در 11:08 AM در فوریه 15 [5 علاقه]
“و در حال حاضر 20 و کرون” بیت فوق العاده گیج کننده است. با توجه به صفحه ویکیپدیا مادر خود را از سوئد است و او یک شهروند از هر دو ایالات متحده و سوئد. او انتخاب کرده است به نمایندگی سوئد در رقابت است.
ارسال شده توسط jonathanhughes در 11:37 AM در فوریه 15 [1 علاقه]
به عنوان دیوانه به عنوان قطب به نظر می رسد, آن را هنوز هم به نظر می رسد کوتاه تر از قد او پاکسازی. احتمالا وجود دارد یک نسبت مطلوب بین این دو اندازه گیری های من حدس می زنم – قطب این است که حداقل تا بالا قادر به ارتفاع اما اگر آن را بیش از حد بلند وجود دارد خطر ابتلا به آن در حال سقوط به داخل میره و ضربه زدن آن را.
ارسال شده توسط Lexica در 4:23 PM در فوریه 15 [1 علاقه]
“قطب vaulters’ قطب در میان حداقل تنظیم از هر المپیک دستگاه. قطب را می توان از هر ماده یا ترکیبی از مواد و ممکن است از هر طول و یا قطر اما پایه سطح باید صاف باشد. قطب ممکن است لایه های محافظ نوار در گرفتن و در پایان پایین.”

من سعی خواهد کرد و آن را یک نردبان اما TBH فکر نمی کنم من فقط می تواند پرش به بالا به طوری که تقلب و هنوز هم در نهایت شکست.
ارسال شده توسط Literaryhero در 7:37 PM در فوریه 15 [2 علاقه]

جالب شما را Bubka, dmitچون من به تازگی خواندن که Bubka حداکثر ظاهر خود را هزینه برای یک تعداد از سال تنها با شکستن خود و سوابق خود را کمی در یک زمان. که در راه او می تواند وعده دهندگان تمام تبلیغات همراه در یک رکورد جهانی جدید در یک رویداد بسیار محبوب است.

اما به گفته نویسنده این استراتژی او را نگه داشته و فرم همیشه انجام بهترین او می تواند در نخست خود را چرا که او بود که همیشه عقب نگه داشتن برای آینده محل برگزاری.
ارسال شده توسط: jamjam در 2:29 AM در فوریه 16 [1 علاقه]

فرض کنید او می رسد و اوج خود در اواخر 20s که ظاهرا معمولی برای قطب vaulters ، سپس او می تواند اصلاح رکورد برای یک مدت زمان طولانی و هنوز هم هل دادن خود را در بهترین حالت خود.
ارسال شده توسط tavella در 2:40 AM در فوریه 16
او یک مرد سوئدی ، و نام خود را نمی Valter.
ارسال شده توسط Floydd در 2:52 AM در فوریه 16 [1 علاقه]
و نیست “آرماند Duplantis” فقط نام مناسب برای یک قطب vaulter? آن را به عنوان اگر او بود به نام Thomas Pynchon.
ارسال شده توسط chavenet در 3:20 AM در فوریه 16 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im