مهاجران, پناهندگان در گرجستان آسیب پذیر در میان coronavirus همه گیر

Rigoberto ریورا سرمایه گذاری در خارج از رزول آپارتمان چهار یا پنج روز در هفته به پرداخت صورتحساب خود را. برخی از روزها رزول دبیرستان فارغ التحصیل می پیوندد پدر و مادر خود را در تمیز کردن خانه. در روز های دیگر ریورا شستن ظروف باعث می شود از سالاد و آماده takeout وعده های غذایی در یک رستوران محلی ایتالیایی.

او و پدر و مادر خود را ندارد و گزینه ای برای کار از خانه. فاقد بیمه و یا پرداخت مرخصی استعلاجی آنها در میان یکی از آسیب پذیر ترین گروه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: مهاجران زندگی در سایه بدون وضعیت قانونی.

گرجستان شد و به حدود 400,000 مهاجران غیر مجاز در سال 2016. در حال حاضر لرزاند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سرکوب غیر قانونی, مهاجرت بسیاری از کار در برخی از گرجستان بزرگترین صنایع از جمله مهمان نوازی کشاورزی و طیور پردازش.

“ما نمی هر گونه علائم در حال حاضر گفت:” ریورا 30 بود که در اینجا آورده به عنوان یک کودک از مکزیک و دریافت کرده است که به طور موقت تعلیق از اخراج طریق اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه. پدر و مادر خود را به طور جداگانه عبور باد از جنوب مرز بدون مجوز قانونی. “ما فقط در تلاش برای محافظت از خود. ما با پوشیدن ماسک و نگه داشتن ما فاصله است.”

برای جلوگیری از گسترش این بیماری طرفداران در حال هل دادن برگ برنده دولت برای نرم کردن آن اجرای مهاجرت.

“اگر آنها می ترسند برای آزمایش و از آن شروع می شود در حال اجرا شایع در جوامع آن است که فقط رفتن به آن را بدتر برای ما گفت:” چارلز Kuck محلی وکیل مهاجرت و گذشته رئيس جمهور از انجمن وکلای مهاجرت آمریکا. “آن است که رفتن را به ماندن جدا شده در یک مکان.”

ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد در این ماه است که این امر تاخیر در اجرای مقابل افرادی که در نظر گرفته نمی عمومی خطرات ایمنی و نیز به طور کلی به دنبال آنها در بیمارستان, دکتر, دفاتر و مراکز بهداشت.

در روز سه شنبه, یخ, گزارش اول خود را COVID-19 مورد در میان بازداشت شدگان شناسایی بیمار به عنوان یک زن 31 ساله مکزیکی ملی که برگزار شد در برگن زندان شهرستان در هکنساک, N. J. آژانس است و نه گزارش هر گونه موارد در میان خود زندانیان در گرجستان است.

در سال 2018 و 23 درصد از nonelderly مهاجران با وضعیت حقوقی و 45 درصد از مهاجران غیر مجاز فاقد بیمه درمانی با توجه به قیصر خانواده بنیاد غیر انتفاعی است که با تمرکز بر ملی مسائل مربوط به سلامت. مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید جمعه که مهاجران غیر مجاز می تواند به دنبال coronavirus تست بدون ترس از اینکه گزارش به مقامات.

به دنبال مراقبت های پزشکی برای COVID-19 نمی خواهد تاثیر منفی مردم به دنبال وضعیت حقوقی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید سخت کمک های عمومی قوانین برای مهاجران با توجه به U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی.

در ضمن آتلانتا-منطقه پزشکان فیلدینگ تماس از نگران پناهندگان بسیاری از آنها هنوز در حال یادگیری زبان انگلیسی است. پزشکان ترغیب آنها به طور معمول شستن دست های خود را محدود تماس با دیگران و نه به دنبال تست برای COVID-19 اگر آنها ندارد و علائم.

“اولین چیزی که با آن مواجه هستند این است که کمبود منابع و آموزش و پرورش و متناسب با آنها و خود را از زبان” دکتر گفت: Heval Kelli که در اینجا به عنوان پناهنده از سوریه که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک قلب و عروق همکار در دانشگاه اموری. “این باعث می شود آن را بسیار سخت برای متقاعد کردن آنها این است که یک چیز بسیار جدی است.”

در کلارک استون جامعه مرکز بهداشت رایگان درمانگاه که در خدمت بسیاری از مهاجران و پناهندگان مجبور شد به طور موقت نزدیک در این ماه به دلیل بیماری همه گیر. اما پزشکان در حال گرفتن تماس از بیماران و به زودی شروع به دیدن آنها را از طریق پزشکی از راه دور فن آوری است.

“هر آنچه در آن است که من و شما در حال ترس و ترس هستند بنابراین خیلی بیشتر اغراق آمیز گفت:” دکتر گلشن Harjee یکی از مرکز بنیانگذاران. “آنچه در مورد این افراد با 9 دلار در ساعت ، چگونه می شود آنها را انجام می دهند؟”

در ضمن آتلانتا بین المللی نجات کمیته پناهندگان جابجایی آژانس را آغاز کرده است GoFundMe کمپین برای جمع آوری کمک های مالی خصوصی برای پناهندگان اجاره و آب و برق و دیگر نیازهای طول بیماری همه گیر.

در میان پناهندگان IRC است که با توجه به کمک به کمپین یک مشتری پاتریک Baraka, 24, از Clarkston. او وارد گرجستان در سال گذشته پس از فرار قبیله ای و خشونت در زادگاه خود در جمهوری دموکراتیک کنگو. او از دست رفته خود جوش کار در هفته گذشته پس از او است که به دنبال یک موقعیت جدید برای پرداخت اجاره و حمایت همسر و دو ساله دوقلو زندگی می کنند که در اوگاندا. او به دنبال آنها را به امریکا است.

مانند Rivera, Baraka ندارد بیمه سلامت و یا گزینه ای برای کار از خانه.

“من هیچ پول” Baraka گفت. “من فقط تعجب کنید که چگونه من می خواهم برای زنده ماندن.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im