در سال 1865 کرنل به دست آورد 6,716 بسته شامل 977,909 هکتار است.

مصادره بومی زمین پایه از زمین-اعطای سیستم دانشگاه. خیره کننده و کامل حسابداری توسط روزنامه نگاران
رابرت لی و تریستان Ahtone. “بیش از دو سال گذشته بالا اخبار کشور واقع شده است بیش از 99 ٪ از تمام Morrill عمل هکتار شناسایی اصلی خود را ساکنان بومی و مراقبان و تحقیق اصلی مطرح شده از فروش خود را در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20. ما بازسازی حدود 10.7 میلیون هکتار گرفته شده از حدود 250 قبایل و گروهها و جوامع از طریق بیش از 160 خشونت-حمایت زمین cessions یک اصطلاح حقوقی برای دادن تا از خاک است.”
ارسال شده توسط spamandkimchi (10 نظر کل) 49 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
damnitalltohell
ارسال شده توسط GenjiandProust در 2:40 PM در مارس 30 [3 علاقه]
دانش آموزان خود را برای نشستن در سالن به نام بعد از عمل را حامی, ورمونت, Rep. جاستین Morrill

من استفاده می شود به کار بعدی به این یکی.
ارسال شده توسط هالووین جک در 3:10 PM در مارس 30

کلاس 06, حضور و سخنرانی در Morrill سالن و من تا به حال هیچ ایده. موافقت با GenjiandProust.
ارسال شده توسط Alterscape در 4:24 PM در مارس 30 [1 علاقه]
مرسی.

وای وای وای.

این تحقیق مهم است بنابراین دقت انجام می شود. و به وضوح توضیح داده شده است.

این وحشتناک دلخراش بدتر است. آن را نیز بسیار الهام بخش به عنوان یک مثال برجسته از تحقیقات دقیق و از محققان رابرت لی و تریستان Ahtone ساخت آن را روشن و در دسترس است.

من آرزو می کنم این نیست درست است اما البته ظالمانه گناهان از تاریخ این کشور را لمس کنید همه چیز حتی چیزهایی که ما سعی کردم به نوبه خود خوب است.

من خیلی عصبانی به این را بدانید (و اگر من تا به حال با توجه به آن هر فکر چگونه می تواند من آن را تصور کرده بود اتفاق افتاده است و هیچ راه دیگری?), اما امیدوار خشم من قرار داده می شود به خوبی استفاده کنید.

از شما بسیار سپاسگزارم برای به اشتراک گذاری این وحشتناک با دقت گفت: داستان spamandkimchi.
ارسال شده توسط کریستی در 4:50 PM در مارس 30 [7 علاقه]

منظور من… شاید این است که یک محصول جانبی در حال رشد در اوکلاهما… اما این است که اساسا حداقل از دیدگاه من داستان به معنای واقعی کلمه هر موسسه در امریکا است. من احساس می کنم مثل من در توسعه برخی از روان برنامه افزودنی مرورگر است که هر وقت من را ببینید “بی قراری زمین” در تاریخ ایالات متحده آن را به طور خودکار ترجمه برای “زمین ما به تازگی به سرقت برده برای آمریکایی های بومی” بنابراین من شاید تعجب است که مردم با تعجب به این جنبه از زمین طرح بزرگ.

این است که هنوز گزارش شسته و رفته. آنها انجام یک کار شگفت انگیز برای نشان دادن اینکه چگونه تقریبی همه چیز بود. و از هر گونه ما موسسه همچنین دانشگاه ها احتمالا به احتمال زیاد به معنی تصدیق و گسترش داستان. من نمی انتظار می رود اتحادیه اقیانوس آرام به رویداد اظهار نظر در مورد یک داستان در مورد زمین تشنج.
ارسال شده توسط midmarch آدم برفی در 5:14 ب. ظ در مارس 30 [12 علاقه]

چه بسیاری از این اظهارات خانم است که در زمین-گرنت دانشگاه ساخته شد و نه فقط در بومی زمین اما با بومی زمین. این یک تصور غلط رایج مثلا که Morrill قانون کمک های مالی استفاده می شد تنها برای دانشگاه. در واقع کمک های مالی به عنوان بزرگ بودند و یا بزرگتر از شهرهای بزرگ بودند و اغلب در واقع صدها یا حتی هزاران مایل دورتر از سود خود را.

مرسی. این مقاله می تواند به تدریس در مدرسه روزنامه نگاری به عنوان یک مثال از درجه بالا تحقیقات و خوب نوشتن. به هر حال من به اشتراک گذاری با دانش آموزان در بومی زمین پاسداشت برنامه در مدرسه من. نه در ایالات اما من هیچ شک کانادا داستان فقط به عنوان هشدار دهنده است.
ارسال شده توسط ecourbanist در 5:18 PM در مارس 30 [9 علاقه]

وای واقع است. من هم در زمان کلاس در یک Morrill سالن و تا به حال هیچ ایده.
ارسال شده توسط شیب فلش در 5:48 PM در مارس 30
با تشکر از شما spamandkimchi! ریتم بسته شدن بندهای این تیم را تأیید و کمک کننده اطلاعات (به خصوص مارگارت پیرس یک نقشه کش و ثبت نام شهروند باند Potawatomi. او در سنکا خاک در Ga’shgöhsagöh (روچستر نیویورک) و در حال حاضر سپاسگزار به عنوان یک مهمان در Penobscot خاک در Catawamkeag (Rockland من). او اولین کارتوگرافی کلاس بود در Morrill هال در دانشگاه ماساچوست) بود عجیب رضایت بخش است. همچنین جذاب برای من, به عنوان در مقاله مرتبط: چگونه ما به بررسی زمین-اعطای سیستم دانشگاه.

این پایگاه داده منحصر به فرد ایجاد شده از طریق تحقیقات گسترده به منبع اولیه مواد از جمله زمین ثبت اختراع سوابق کنگره اسناد تاریخی بولتن آرشیوی و چاپ منابع در آرشیو ملی دولت مخازن و مجموعه های خاص در دانشگاه های دیجیتالی تاریخی نقشه ها و بیشتر. اطلاعات برای پایگاه داده استخراج برنامه نویسی که در آن ممکن است در درجه اول از اداره مدیریت زمین را به طور کلی زمین, اتاق کار, پایگاه داده, اما در برخی از موارد آن را رونویسی دستی از چاپ سوابق میکروفیلم و میکرو فیش کپی و یا بی کیفیت تصاویر دیجیتال.

پایگاه داده در اینجا در دسترس است; “ما را تشویق اکتشاف از پایگاه داده و دعوت بازخورد اگر شما ببینید, حذفیات خطا و یا محاسبات غلط. از آنجا که هیچ پایگاه داده های دیگر از این نوع وجود دارد — محل و تجزیه و تحلیل مالی مربوط به حدود 80000 فردی قطعه زمین توزیع شده از طریق یک جنگ داخلی-عصر قانون — ما متعهد به ساخت آن را در دسترس عموم و به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است. این پایگاه داده می تواند به عنوان CSV و shapefiles. پایگاه داده تحت مجوز باز کردن پایگاه داده مجوز و مطالب تحت مجوز Creative Commons Attribution-ShareAlike license.” &

“برای بازسازی توزیع مجدد بومی سرزمین و تطبیقی مفاهیم خود را تبدیل به وقف سرمایه برای زمین-اعطای دانشگاههای ما به دنبال روش های است که می تواند مفید طبقه بندی در هفت گام: شناسایی این دانشگاه ذینفع; تعیین اندازه دولت کمک های مالی; شناسایی اعطای بسته; نقشه برداری اعطای بسته; در مقایسه با مکان های بسته به بومی زمین cessions; تعیین و توزیع پرداخت برای بومی عنوان و تعیین و توزیع اصلی مطرح شده برای اوقاف.”
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 7:39 PM در مارس 30 [4 علاقه]

وای من می دانستم که در مورد LGUs اما من نمی دانستم که زمین آنها اعطا شده بود که اغلب در یک کاملا متفاوت بخشی از کشور است. منظورم دانشگاه کارولینای جنوبی داشتن قطعه از واشنگتن? آیا این را حس ؟

من می توانید تصویر در حال حاضر پاسخ این مدارس سنگر از لیبرالیسم به این مقاله: آنها راست یک مجسمه به آمریکایی های بومی که در زمین بود به سرقت رفته و یا قرار دادن یک پلاک و یا حتی تغییر نام Morrill سالن… اما آنها که نگه داشتن پول خون.
ارسال شده توسط qxntpqbbbqxl در 8:45 PM در مارس 30 [1 علاقه]

من موافق با ‘مقاله خوب هستم اما تعجب است که مردم شگفت زده شده’ را.
اما از آنجایی که من در یک بیت از یک خلق و خوی من اعتراف کنم که من پاسخ دوم شد
…و ؟
معنی چه چیزی برای انجام با این ؟ این است که برای برخی از هدف فراتر از افرادی که می خواهید اعداد و ارقام برای رفتن با آنها گناه?
به طوری…
پیشنهاد: قبیله اعضای رایگان دریافت شهریه در مربوطه LGUs.
نوجو? لذت بردن از $0 دکترا از دانشگاه آریزونا.
شاین? باید پرداخت هزینه برای وعده های غذایی, اما شما همیشه می توانید به دانشکده دندانپزشکی در ایالت کلرادو به صورت رایگان. مدرسه هنر مهندسی مکانیک مدرک دامپزشکی. مهم نیست آن را بدهکار است.
سلام LGU شما پذیرفته زمین; آموزش و پرورش به نظر می رسد مانند یک ارز ارزان.
این واقعیت است که وجود دارد در حال متصل کردن شبکه های مالکیت بین نهادهای مختلف در کشورهای مختلف به سادگی فراهم می کند فرصت های بیشتری را خوب است.
ارسال شده توسط bartleby در 10:22 PM در مارس 30 [4 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im