در آتلانتا پنس تماس گرجستان بازگشایی یک مثال به ملت’

معاون رئیس جمهور مایک پنس در جمعه ستایش رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و گرجستان صاحبان رستوران که بازگشایی موسسات خود را در هفته های اخیر اعطای وام یک سطح بالا دوز حمایت از رهبران دولت که مورد انتقاد قرار گرفته برای پایان دادن به همه گیر محدودیت بیش از حد به زودی.

پنس گفت: گرجستان تنظیم است “به عنوان مثال به ملت” بودن در میان اولین و تهاجمی ترین به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را در حالی که ماندن و آگاه از دستورالعمل های بهداشتی.

“در حس بسیار واقعی, من فکر می کنم در تاریخ ثبت خواهد شد که گرجستان کمک کرد که راه را به مرفه آمریکایی اقتصاد” پنس به خبرنگاران گفت: بعد از ناهار کباب با فرماندار و بانوی اول مارتی کمپ در کافه ستاره در نزدیکی آتلانتا در Westside.

پنس نظرات روشن ساخته کاخ سفید در حمایت از کمپ تصمیم گیری حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد فرماندار از یک ماه پیش برای عقب coronavirus محدودیت. این توبیخ حیرت زده کمپ مشاوران زیرا, ساعت قبل, هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس تا به حال به طور جداگانه ابراز پشتیبانی از برنامه اجازه دهید به برخی از توقیف کسب و کار مانند باربر مغازه ها و سرو خال کوبی, بازگشایی اگر آنها به دنبال دستورالعمل.

کمپ در روز جمعه sidestepped یک سوال در مورد اینکه آیا او احساس توجیه توسط نوبه خود از وقایع و تاکید کرد حمایت خود را از دولت است.

“من بسیار هیجان زده معاون رئیس جمهور در اینجا بود. من قدردانی و حمایت از رئیس جمهور و او را” کمپ گفت.

فرماندار تبلیغ مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای کمک به گرجستان امن تجهیزات حفاظت شخصی و remdesivir ضد ویروسی مواد مخدر که نشان داده شده وعده برای درمان بیماران مبتلا به علایم شدید از COVID-19. او نشان داد اخیر افت شدید بستری نرخ نشانه رویکرد خود را در حال کار است و گفت که او می خواهم “اجازه دهید تاریخچه قاضی از آنچه به پایان می رسد تا درست و نادرست” در مورد کوروناویروس تصمیم گیری.

بعد از ناهار خوری در میت لوف گوشت خوک کشیده و چای شیرین با Kemps, پنس صحبت با محلی صاحبان رستوران در یک جامعه فاصله میزگرد در نماز خانه ستاد شرکت در نورکراس.

معاون رئیس جمهور در ستایش کسانی را که آغاز کرده اند rehiring کارکنان و باز کردن آشپزخانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان ثانیه رستوران گروه مدیر عامل و مالک یوسف Hsiao, که گفت که او در زمان از یک خط اعتباری خود را برای کمک به ایجاد حقوق و دستمزد در نیم دوجین مترو آتلانتا رستوران.

کمپ حکم اجرایی مجاز رستوران ها برای بازگشایی اتاق ناهار خوری شروع و در اواخر مارس به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال ده ها تن از مقررات ایمنی.

“این واقعا یک انتخاب بین سلامت شهروندان و رشد اقتصاد” گفت: پنس. “این یک انتخاب بین سلامت و بهداشت و درمان به دلیل رشد اقتصاد است که شما در حال شروع به دیدن دوباره در اینجا در گرجستان منجر به فیزیکی و عاطفی رفاه مردم آمریکا.”

دولت دموکراتیک رهبران ما حیاتی بود که ذهنیت در مجازی کنفرانس مطبوعاتی پیش از پنس را در اواخر صبح ورود در Dobbins پایگاه هوایی رزرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و کمپ را “در هر نوبت باید تضاد کارشناسان بهداشت عمومی و قرار دادن شرکت های بزرگ جلوتر از ما کار خانواده” گفت: دولت بهداشت ، Nikema ویلیامز رئیس حزب دموکرات گرجستان است. “این مردان هستند چیزی جز دروغ و وعده های شکسته — و این بحران ساخته شده است بسیار بدتر است زیرا آنها در قدرت است.”

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن کمپین گفت: این بیماری همه گیر در معرض سیستمیک “نابرابری نژادی” فاکتورها باعث ایجاد پلاک گرجستان که او قصد دارد به آدرس اگر انتخاب شود.

“در حال حاضر گرجستان نیاز به اقدامات قاطع از شفاف و همدلانه رهبران اما در عوض امروز آنها را به یک عکس-op” گفت: Symone ساندرز یک بایدن استراتژیست ارشد.

پنس بازدید درو ده ها تن از هواداران که ایستاده بود در خارج از کافه ستاره و وفل خانه ستاد تکان دادن نشانه و شعار “چهار سال دیگر.”

او کاروان — که کاهش ترافیک همراه I-75 حتی اگر به مراتب کمتر در جاده ها نسبت به حالت عادی آخر هفته روز یادبود ساخته شده قبلا اعلام نشده توقف در راوی Zacharias’ وزارت نزدیکی Alpharetta. مبلغ درگذشت سه شنبه. یک مشاور گفت: دو مرد نزدیک شد.

جمعه وقایع نیز ارائه داش سیاسی تئاتر است. پنس همراه بود در نیروی هوایی دو توسط ایالات متحده Sen کلی Loeffler, R-Ga., که در مواجهه با رقابت شدید برای او صندلی این سقوط. آنها را در جاده اسفالته دارای سنگفرش توسط کنگره Doug Collins, R-گینسویل Loeffler را تلخ رقیب سیاسی. این دو صحبت کرد و دست تکان داد به عنوان پنس به آرامی استقبال دیگر مقامات منتخب وجود دارد.

نویسنده کارکنان گرگ Bluestein کمک به این گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net