در شهرستان که در آن COVID-19 آغاز شده مستند است بیش از, اما آن است که هنوز هم به دور از کسب و کار به عنوان معمول

ووهان چین – مغازه داران در یکی از شهر بزرگترین مراکز در حال مبارزه برای زنده ماندن پس از آنها مجبور به تعطیل برای ماه طول شیوع.

لغو کردند آغاز شد که پلیس مداخله برای پایان دادن به دو هفته از تظاهرات با توجه به چند شاهد حساب و فیلم مشترک با دیلی تلگراف. همه کاهش یافته است را به نام خود به خاطر ترس از عذاب و دولت سانسور را پاک از هر گونه محتوای آنلاین در مورد اعتراض.

“این جای تعجب است که وجود دارد مثل این تظاهرات پس از مستندات آغاز شد و بلند گفت:” دستیار فروش در یک فروشگاه مشرف به حیاط که در آن معترضان شده بود گرد توسط افسران پلیس.

بسیاری از مغازه ها هنوز باز با وجود ووهان جرم قرنطینه محدودیت های رسمی بلند کردن اجسام در 8 آوریل. در بسیاری از موارد کارکنان هنوز به شهر بازگشت و کسب و کار صاحبان گویند چند نفر جرأت خارج از منزل برای یک نقطه از اوقات فراغت خرید به هر حال.

“حتی اگر شما در حال حاضر باز حداقل برای یک ماه یا بیشتر وجود خواهد داشت بسیاری از مشتریان” گفت: همراه فروشگاه.


یک نمای کلی نشان می دهد مردم با پوشیدن ماسک صورت در یک مرکز خرید در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در تاریخ 18 آوریل سال 2020 است.

هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

درگیری در سراسر چین تاکید وظیفه دشوار دولت این کشور چهره در تلاش برای مهار ناآرامی های اجتماعی آن را به عنوان تلاش برای راه اندازی مجدد جهان و دومین اقتصاد است. فقط تا چه حد اقتصاد کاهش یافته بود روز گذشته نشان داد که پکن اعلام کرد در بدترین حالت آن انقباض اقتصادی در دهه.

در سه ماهه اول سال آن محصول ناخالص داخلی کاهش یافت 6.8 درصد است.

“ما قطعا شاهد یک چشم انداز مثبت در تعدادی از تظاهرات توسط کارگران از جمله صاحبان کسب و کار کوچک, درخواست برای کاهش اجاره” گفت: Geoff Crothall چین Labour Bulletin, یک سازمان غیر دولتی است که طرفداران حقوق کارگران.

پکن نیاز به حقه بازی اولویت های متناقض: این باید همچنان به اصرار مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از دوم شیوع و آن را باید حفظ ثبات اجتماعی و در عین حال آن را نیز باید مهندس بازگشت به کار و ترویج مصرف برای افزایش رشد.

خطر بی ثباتی در حال رشد است به عنوان شرکت کردند و یا اخراج کارگران و کاهش حقوق و دستمزد. پنج میلیون نفر در چین از دست شغل خود را در ماه ژانویه و فوریه با توجه به آمار دولت. کارشناسان فکر می کنم چهار بار است که می تواند تبدیل به بیکار به عنوان سال گستراند.

نرخ واقعی بیکاری این است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در چین کار شغل های عجیب و غریب به پایان می رسد دیدار. آنها همچنین کار بدون قرارداد و پرداخت شده است به این کشور بیکاری برنامه که بدان معنی است که اگر آنها گذاشته شدن آنها نمی خواهد دریافت هر گونه منافع دولت.

حتی اگر شما یک کار آن را احتمالا رفتن به مخاطره

“بسیاری از مردم بستگی دارد فرفره اقتصاد است. این واقعا یک روز-به-روز وجود” گفت: Crothall. “حتی اگر شما یک کار آن را احتمالا رفتن به مخاطره آمیز — یک هفته شما ممکن است پرداخت می شود; یک هفته دیگر شما ممکن است.”

رانندگان تاکسی تا حد زیادی قادر به کار در طول coronavirus بحران شده اند در میان فعال ترین معترضین است. چین Labour Bulletin اشاره کرده است 25 اعتصاب رانندگان تاکسی تا کنون در این سال در مقایسه با 54 برای همه از سال گذشته — در درجه اول درخواست برای کاهش هزینه در آنچه آنها پرداخت شرکت های تاکسی و کاهش نرخ بیمه و یا قادر به خروج این صنعت بدون مجازات.

روز دوشنبه یک گروه از ووهان هتل و اجاره آپارتمان مدیران در تلاش برای شناور باقی می ماند — که برخی از آنها تا به حال ارائه خوابگاه رایگان برای کارکنان پزشکی — با ارسال نامه ای به مقامات محلی به دنبال یارانه, ضمانت وام, اجاره, کاهش و انگیزه های دیگر به گفته آنها می تواند کمک به آنها را به عقب بر گردیم روی پای خود را.

مقامات چینی در محلی و مرکزی سطح — اعلام کرده اند هدف اقدامات برای حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار مانند معافیت های مالیاتی و کاهش میزان کارفرمایان باید پرداخت برای کارکنان بیمه اجتماعی.


یک فروشنده با پوشیدن یک ماسک صورت منتظر مشتریان در گوشت غرفه در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در تاریخ 18 آوریل سال 2020 است.

هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

نرخ وام نیز کاهش می یابد به این امید که بانک ها خواهد باز کردن خطوط اعتباری برای کسب و کارهای کوچک.

“این واقعیت است که بانک ها بسیار محافظه کار هستند و در اینجا نمی خواهم به نگاهی که خطر” سعید بن Cavender یک اصل در چین تحقیقات بازار مشاوره. “کسب و کار کوچک است که احتمالا هنوز دریافت پول نیاز به رفتن نگه دارید.”

حدود 500.000 شرکت در حال حاضر تعطیل خوب با بسیاری از بسته شدن رود با تاخیر و تنها با داشتن به شخم زدن از طریق طاقت فرسا بوروکراسی نیاز به اعلام ورشکستگی کرد.

دولت “می خواهید به آمد تا با راه هایی برای پرداخت به کارگران به طور مستقیم و نه به شرکت های مشوق و نه برای مردم غیر روحانی” گفت: Cavender یا “آن خواهد بود دشوار است برای بسیاری از کارگران برای به دست آوردن پول فقط به پرداخت اجاره و دریافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im