در گرجستان مرز شهرستانهای دو فرمانداران تصمیمات جرقه نگرانی

به روز رسانی: آلاباما در بعد از ظهر جمعه با صدور اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش coronavirus. که نیاز مردم به اقامت در خوابگاه خود را با برخی از استثنائات است که مجموعه ای را به اثر شنبه.

ماریون و Quitman میان رو به کاهش تعداد گرجستان شهرستان با موارد مستند از رمان coronavirus این هفته است. که تغییر در صبح روز جمعه زمانی که مقامات بهداشتی دولت ثبت یک مثبت COVID-19 نتیجه آزمون برای هر یک.

دو کوچک در جنوب غربی گرجستان شهرستانهای را درهم برای جلوگیری از گسترش این بیماری بسیار مسری اعلام شرایط اضطراری محدود کردن تجمعات مردم و سفارش حکومت. آنها در حال حاضر نگران آن تلاش ها می تواند مانع اقدامات گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و inactions آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey.

بسیاری از مردم سفر به عقب و جلو در سراسر آلاباما-گرجستان مرز به کار فروشگاه و دیدن دوستان و خانواده. این هفته کمپ پیوست حداقل 37 کشورهای دیگر در گفتن مردم به ماندن در خانه. او همچنین deputized محلی کلانترها به آنها قدرت برای کمک به اجرای سفارش و کسب و کار.

Ivey تا کنون حاضر به انجام همان گفتن مونتگومری تبلیغ در هفته گذشته: “خانواده ما نیست, لوئیزیانا, ما, نه, نیویورک, دولت ما نمی کالیفرنیا. در حال حاضر به سفارش مردم به پناهگاه در محل.”

ترکیب ماریون و Quitman خانه را به بیش از 10 ، 000 گرجی. آنها تا حد زیادی جوامع روستایی هر چند آنها از ویژگی های جاذبه های محبوب از جمله چشم ظاهر Pasaquan هنر, محیط زیست, هنرمند ادی اونز مارتین ایجاد شده در نزدیکی بونا ویستا.

“من امیدوارم که ایالت آلاباما خواهد شد نگاهی به آنچه در کشورهای دیگر انجام می دهند و چه روش به نظر می رسد به کار می شود” گفت: Marion County رئیس جمهور جورج نیل جونیور “آن جدی است. و ما نمی خواهیم آن را به گسترش هر بیشتر.”

Carvel Lewis, رئیس دانشگاه جورج تاون-Quitman شهرستان کمیسیون پیش بینی Ivey البته تغییر خواهد کرد.

“من انتظار دارم که او خواهد آمد با چیزی” لوییس روز جمعه گفت: “اگر نه پس از آن در روز دوشنبه به دلیل من نمی دانم که وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی در امتداد خط طبیعی بین گرجستان و آلاباما و همچنین بین آلاباما و فلوریدا است.”

به عنوان از ظهر جمعه بیش از 90% ملت جمعیت در حداقل 38 متحده تحت مستند سفارشات پوشش حدود 300 میلیون نفر است. اما یک دوجین متحده هنوز هم تا به حال هیچ ایالت پناه-در-محدودیت مکانی از جمله همسایه آلاباما و کارولینای جنوبی است.

در ضمن سفارش جدید کمپ این هفته اعلام کرد تعلیق گریخته از محدودیت های دولت های محلی به تصویب رسید به این معنی برخی از سختگیرانه تر یا ملایم قوانین آغوش برخی از شهرها و شهرستانهای دیگر در محل. که موجب سردرگمی گسترده. در کاب کانتی به عنوان مثال مقامات اصرار دارند کمپ را سفارش نمی خواهد آنها را وادار به بازگشایی پارک.

برخی از محلی اورژانس اقدامات از جمله حکومت و محدود تر پناهگاه در محل قوانین در حال حاضر جایز نیست. Buena Vista, ماریون کانتی صندلی بود به تصویب یک 9 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد.

“ما می دانیم که بسیاری از بچه ها می خواهم به اویختن در شب. ما واقعا با هدف قرار دادن گروه سنی که” بونا ویستا شهردار کوین براون گفت. “متاسفانه که فرماندار سفارش دیروز که محو دور.”

دستور مشابه در کشورهای دیگر منجر به سرخوردگی و خشم. در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مجبور شد برای روشن شدن این هفته که شهرداران و محلی کمیسیون “می توانید بیشتر در شرایط خاص” پس از امضای یک سفارش است که به نظر می رسد به لغو قوانین خود را.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom راه اندازی به “عمیقا پیچیده” مذاکرات بر سر اینکه آیا اجرایی خود را جهت تضاد با دقیق تر محدودیت های اجباری برخی از جوامع تحمیل کرده است.

و در می سی سی پی شهرداران درهم پس از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اجرایی جهت برخورد با اقدامات محدود کننده را وادار خواه به انتشار یک اعلامیه خواستار قوانین “طبقه ایالت” برای دولت های محلی به دنبال دارد.

در همین حال مقامات بهداشتی دولت ارائه خواهد شد COVID-19 تست برای علامتی گرجستان ساکنان در مریون و Quitman هفته آینده.

“حالا که ما تست در این دو شهرستان با شروع هفته آینده گفت:” پاملا کرکلند سخنگوی گرجستان وزارت بهداشت غرب مرکزی بهداشت و درمان منطقه “من مطمئن هستم که متاسفانه ما احتمالا برخی از موارد است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de