در پاسخ به coronavirus, Gwinnett, هوای آزاد, ممنوعیت سوزاندن تا اکتبر.

سوختگی بان است که معمولا در اثر از ماه مه تا پایان ماه سپتامبر. اما Gwinnett آتش مارشال را روز دوشنبه گفت: این ممنوعیت آغاز خواهد شد در 10 p. m. بیش از یک ماه جلوتر از برنامه.

این حرکت به دنبال محدود کردن 911 تماس برای سوزاندن است که می تواند اجتناب شده است.

این Gwinnett County Department of آتش و خدمات اضطراری فراهم می کند همه از اورژانس های پزشکی پاسخ خدمات در این شهرستان است. بنابراین رئیس آتش نشانی راسل چیز قشنگ و گفت: بخش خود را نمی نیاز به منحرف, هوای آزاد, آتش سوزی “در طول بحران بهداشت عمومی.”

“این بسیار مهم است در یک زمان مثل این برای Gwinnett County آتش و خدمات اضطراری پرسنل در دسترس خواهد بود به ارائه بدون وقفه خدمات اورژانس برای ما ساکنان” Knick در بیانیه ای گفت.

این شهرستان را ممنوع کرده است سوزاندن برگ اندام و پوشش گیاهی طبیعی که ممکن است سقوط در یک ملک; تجویز سوزاندن; به دست آورد ساختار سوختگی; سوزاندن رویشی باقی مانده از طوفان و سوزاندن علفهای هرز جلو گیری و بیماری ها و آفات پیشگیری است.

آتش و کوره BBQ هنوز هم اجازه داد هر چند ذغال چوب و گاز کوره احتراق در بالکن و یا در عرض 10 فوت قابل احتراق ساخت و ساز ممنوع است در طول سال برای ساختمان های تجاری و آپارتمان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im