در روسیه یک بازار سیاه برای HIV مواد مخدر سعی در coronavirus

مسکو — یک بازار توسعه یافته در روسیه به صورت یک ضد ویروس HIV مواد مخدر کشف شده به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید به گفته فروشندگان HIV فعالان و سر از مواد مخدر اصلی, روسی تولید کننده.

بیش از 20 محاکمه در سراسر جهان در حال آزمایش Kaletra به عنوان یک COVID-19 درمان و یا پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری.

روسیه وزارت بهداشت توصیه می شود آن را به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 در پایان ماه ژانویه پس از گزارش از چین که آن را مفید بود اما بعد از آن اضافه شده است که اثر بخشی آن نامشخص است.

که جلوگیری از سفته بازان که شرط می بندم که کمبود دارو نیز تولید شده به عنوان یک generic در روسیه تحت نام Kalidavir ممکن است بوجود می آیند به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

“سه ماه پیش مردم شد خرید Kaletra از ما بدون شور و شوق زیادی برای 900 roubles (12 دلار) یک جعبه” یک معامله گر آنلاین HIV مواد مخدر گفت.

“در حال حاضر پیش بینی (عرضه) وقفه مردم در حال خرید بین 100 تا 700 جعبه از ما در 3,800 roubles یک جعبه. عمدتا مردم در حال خرید (Kaletra) با هدف فروش آن را برای یک قیمت بسیار بالا است.”

نمایندگان فروش می توانید از 7000-8000 تا roubles در هر جعبه معامله گر گفت: – و این دیوانگی است که نگرانی برخی از افراد HIV مثبت.

تعداد coronavirus موارد در روسیه شروع به افزایش شدت این ماه و در روز دوشنبه این گزارش روزانه ظهور 4,268 موارد آوردن در سراسر کشور شمارش به 47,121.

Kaletra به عنوان با بسیاری دیگر تنها نسخه درمان HIV در روسیه فله خریداری شده توسط دولت و توزیع به ثبت نام بیماران مبتلا به HIV به صورت رایگان.

اما وقفه در تامین این داروها غیر معمول نیست بنابراین بسیاری از بالا تا سهام خود را به بخش خصوصی از داروخانه ها. افرادی که یک گذرنامه و دیگر افرادی که ترجیح می دهند به ماندن در خارج از رسمی سیستم به دلایل مختلف و همچنین تکیه بر خصوصی منابع.

‘120 تماس در روز’

مدیر H-درمانگاه در سن پترزبورگ که دارای تخصص در بیماری های عفونی و نگه می دارد در یک انبار برای کسانی که تحت پوشش نیازهای گفت: داروخانه شده بود با تماس آب گرفتگی در هفته های اخیر نگران از بیماران مبتلا به HIV.

“ما یک ون که از شرکت داروسازی و همه چیز در آن در حال حاضر شده است ادعا کرد در سفارشات” آندره Skvortsov گفت. “وجود دارد تا 120 تماس در روز است.”

داروخانه ها و لوازم از کلی Kalidavir شد پایدار گفت: اما توزیع Kaletra به او گفته بود تحویل خواهد بود داروخانه گذشته به دلیل نیاز به تغییر مسیر آن را برای دولت مناقصات.

وزارت بهداشت را در پاسخ به سوال در مورد دارو رساله آنلاین و یا کمبود ممکن است.

آن را برای اولین بار به دستور پزشکان به استفاده از Kaletra ترکیب اجزای لوپیناویر و ریتوناویر برای درمان COVID-19 on Jan. 29 بر اساس مطالعات درمان دیگر coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی (سارس).

تولید شده در روسیه توسط R-Pharm تحت مقابله با مواد مخدر ایالات متحده ساز و ثبت اختراع دارنده AbbVie Inc Kaletra عرضه شده است در مقادیر کوچکتر به برخی از داروخانه ها و کلینیک ایدز.

فقط 34 بسته فروخته شد و توسط داروخانه ها در ماه مارس سال گذشته در مقایسه با بیش از 1500 در ماه مارس سال 2020 شرکت تحقیقات بازار Alpharm گفت.

یکی از HIV فعال در روسیه مرکزی گفت: دلالان در تلاش بودند برای خرید Kaletra از بیماران مبتلا به HIV برای 3,000 roubles یک جعبه.

فعال که خواست برای به اشتراک گذاشتن تنها نام الکسی اجرا می شود یک back-up پزشکی کابینه’ همراه با شبکه ای از بیماران در سراسر 20 شهرستانها انباشت مانده مواد مخدر برای توزیع آنها را به کسانی که نیاز به زمانی که کمبود ظاهر می شود.

بازار سیاه

“پیام ها و تماس های آغاز شده در آینده از مردم گفت: آنها آماده بودند برای خرید این داروها” الکسی گفت.

“آنها در حال فروشندگان و واسطه ها و … آنها آماده هستند برای خرید همه چیز را به آخرین جعبه. به ما بگویید که آنها را به پرتاب کردن.”

R-Pharm اجرایی الکسی Repik گفت: برای اولین بار نمونه هایی که دیده می شود از Kaletra به فروش می رسد به طور غیر قانونی در داروخانه ها بدون نسخه پزشک.

“از آن استفاده می شود نه به ویژگی در همه به دلیل … دارو قبلا تنها مورد نیاز بیماران مبتلا به HIV” او گفت:.

Repik گفت: پلیس اعلام کردند, R-Pharm حداقل دو بار از تشنج های غیر قانونی به دست آمده Kaletra.

R-Pharm کمک پلیس در ردیابی منشأ از فروش مواد مخدر غیر قانونی گفت: از آنجا که بازار سیاه خرید و فروش هر گونه مواد مخدر به معنای بیمارانی که واقعا نیاز به آن را از دست دادن.

Kaletra این عوارض جانبی اغلب شامل ناراحتی معده و حالت تهوع, اما آن را نیز می تواند منجر به کبد و قلب ریتم مشکلات به معنی آن می تواند خطرناک برای خود تجویز او گفت:.

اما Repik انتظار نیست کمبود چون R-Pharm شد افزایش تولید برای مقابله با رود تقاضا از پزشکان تجویز Kaletra برای coronavirus و همچنین اچ آی وی است.

“اما البته هیچ کس نمی تواند پیش بینی در مقیاس کامل از این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

پزشکان چینی در ووهان که در آن جدید کروناویروس سرچشمه توصیف مواد مخدر به عنوان مفید در هفته گذشته اگر چه مطالعه دیگری سوال اثربخشی آن است.

Kaletra توقف ویروس اچ آی وی در حال رشد و تکثیر. Repik گفت: آن را به حال شده است توصیه می شود برای کروناویروس جدید بر اساس تجربه گذشته با دیگر coronaviruses و داده های اولیه.

“(اما) آن مهم است به درک که در حال حاضر 100% اثبات شده ضد ویروس داروها – داروهای که به طور مستقیم حمله (جدید) coronavirus به طور خاص — آنها وجود ندارد چرا که مطالعات هنوز ادامه دارد.” (گزارش اضافی توسط Polina Nikolskaya; نوشتن توسط Polina ایوانوا; ویرایش توسط اندرو Osborn و کوین Liffey)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>