فقط در چهار سال استفاده از ماری جوانا رشد 75% در میان آمریکایی ها با سن 65 سال و بالاتر با توجه به یک مطالعه جدید و محققان ابراز نگرانی از کمبود اطلاعات در مورد پتانسیل پیامدهای بهداشتی.

این افزایش بیشتر تلفظ در زنان و افراد با درآمد بالاتر و بیشتر آموزش و پرورش با توجه به گزارش منتشر شده در روز دوشنبه در JAMA Internal Medicine.

نتايج ادامه روند دیده می شود بیش از دهه گذشته گفت: این مطالعه منجر نویسنده بنیامین هان, دستیار پروفسور طب سالمندان و مراقبت تسکینی در نیویورک دانشکده پزشکی دانشگاه.

“در نظر بگیرید که حتی 10 سال پیش 0.4% از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر گفت: آنها تا به حال با استفاده از ماری جوانا در سال گذشته و در حال حاضر آن را 10 بار است که در 4 درصد” هان گفت.

این روند در مورد هان گفت: به دلیل عدم استفاده از تحقیقات بر روی اثرات حشیش در افراد مسن است. برخی از داروهای تجویزی و حتی بیش از حد داروهای مانند Benadryl تاثیر افراد مسن متفاوت است.

آن شناخته شده نیست که آیا این روند به ماری جوانا تبدیل شدن به قانونی موجود در تعداد فزاینده ای از ایالات متحده, و یا اگر مردم به حال شده است با استفاده از این دارو برای بسیاری از سال قبل از تبدیل 65.

اگر چه محققان در ابتدا مشکوک به مسائل پزشکی رانده اند ممکن است افزایش استفاده از ماری جوانا در میان سالمندان بیشتر به نظر می رسد نسبتا خوب و سلامت هان گفت.

محققان نگاه در چهار سال اخیر از داده ها از بررسی ملی در استفاده از مواد مخدر و سلامت. در میان 14,896 پاسخ دهندگان به سراسر کشور نماینده نظرسنجی بودند که 65 ساله یا مسن تر ماری جوانا استفاده از افزایش 2.4% به 4.2% از 2015 از طریق 2018.

در مردان, درصد افزایش یافت و از 3.6% به 4.2% در حالی که برای زنان در آن شروع به پریدن کرد از 1.5% به 2.9%. در میان کالج تحصیل سالمندان, استفاده از ماری جوانا بیش از سن 65 گل رز از 2.9 درصد به 6.2 درصد و در آن ساخت $75,000 از یک سال و یا بیش از 2.4 درصد به 5.5 درصد.

این یافته ها اهمیت نظارت بر استفاده از ماری جوانا در این رشد جمعیت گفت: Ziva کوپر مدیر تحقیق و پژوهش در UCLA شاهدانه طرح تحقیقاتی بود که نه درگیر با مطالعه.

“بدون این داده ها ما نمی دانم چه می گذرد در این گروه سنی” او گفت:. “این سریعترین رشد یک و این مهم به مطالعه است.”

آن همچنین با اشاره به نیاز به تحقیقات بیشتر.

“شما می خواهید به دانستن در مورد فرکانس با استفاده از آنچه در صد در حال استفاده, روزانه, هفتگی, ماهیانه و چه عواقب ناشی از استفاده از این گروه سنی” کوپر گفت. “یکی دیگر از سوال این است که آیا این افراد به تازگی شروع استفاده و یا آنها آنهایی که سیگار ماری جوانا در ’60s و 70s و در حال رفتن به آن را در حال حاضر.” (گزارش توسط لیندا کارول ویرایش توسط بیل Berkrot)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im