مستقل کارگر گروه تماس برای تمام مواد غذایی ‘مریض’

نیویورک — یک گروه مستقل کارگران در Whole Foods Market نام همکاران به تلفن در بیمار به بقال فروشگاه های روز سه شنبه در اعتراض به آنچه آنها می گویند عدم جبران خسارت کافی و حمایت از coronavirus.

این گروه شناخته شده در توییتر به عنوان کل کارگر و توصیف خود را به عنوان یک جنبش مردمی از اعضای تیم در آمازون.com متعلق به تمام مواد غذایی که در حال کار برای داشتن اتحادیه.

این گروه را بلافاصله باید نظر و هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از اعضای آن است. آن شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از غذاهای کل کارکنان در بیمار نامیده می شود.

تمام غذاهای سخنگو گفت: این شرکت تا به حال دیده می شود هیچ عملیاتی تاثیر در روز سه شنبه.

“این ناامید کننده است که کوچک اما گروه آوازی بسیاری از آنها نه شاغل غذاهای کل بازار داده شده است یک پلت فرم به نادرست توصیف صدای جمعی از ما 95,000+ اعضای تیم که قهرمانانه نشان دادن هر روز” این شرکت در بیانیه ای گفت.

که میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه در ایالات متحده و غیر ضروری کسب و کار در حال توقیف برای متوقف کردن گسترش ویروس, فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در حال باز ماندن برای تامین مواد غذایی و پزشکی است.

کل کارگران گروه خواستار, در میان چیزهای دیگر, خطر پرداخت و خاموش کردن فوری هر مکان که در آن یک کارگر تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اگر یک فروشگاه بسته است همه کارگران باید از دریافت پرداخت کامل تا زمانی که در این فروشگاه می توانید با خیال راحت بازگشایی این گروه گفت: در آن حساب توییتر.

در چهار مکان در نیویورک وجود دارد آشکار اختلالات. در هارلم شرقی روستای بالای سمت شرق و کوچکتر فروشگاه در بروکلین فورت گرین محله مشتریان خرید در حالی که کارگران restocked قفسه های سرنشین دار شمارنده گوشت یا زنگ زد تا خرید.

“زندگی خوب است” گفت: کارکنان Humerto Ariza, 26, به عنوان او صاف بهداشت و زیبایی قفسه. او گفت: او 2 دلار در ساعت افزایش دهد که تمام مواد غذایی گفت: در اوایل این ماه آن را خواهد پرداخت کامل و پاره وقت کارکنان و سالم باقی می ماند.

“تمام مواد غذایی است که قطعا انجام بخشی خود را,” او گفت:, و اضافه شدن او تا به حال نه شنیده در مورد “بیمار انجام می شود.”

این شرکت گفت: این افزایش ذخیره شستشو, بسته, خود, خدمت, سالاد و این هفته شروع غربالگری کارگران درجه حرارت بدن.

از شنبه بعد از ظهر در کل ایالات متحده و میر ناشی از این ویروس شماره 3,593 از حدود 180,000 موارد گزارش شده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

فراخوانی برای اقدام در کل غذاهای برنده در حمایت از ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران است که 1.3 میلیون عضو در صنعت مواد غذایی.

برخی از کارگران در آمازون و تحویل مواد غذایی شرکت Instacart در ادامه اعتصاب روز دوشنبه به تماس توجه به ایمنی و دستمزد نگرانی برای مردم کارگر از طریق coronavirus بحران است.

آمازون گفت: بعد از آن اخراج یک کارمند که به سازماندهی عمل در نیویورک انبار به اتهام نقض اشتغال خود را از جمله ترک پرداخت قرنطینه برای شرکت در تظاهرات.

تمام مواد غذایی استخدام 95,000 مردم و 487 فروشگاه ها در ایالات متحده 14 فروشگاه در کانادا و هفت فروشگاه در بریتانیا. (گزارش شده توسط هیلاری اهل اضافی گزارش Aishwarya Venugopal در بنگلور کریگ در دسترس می باشند و جاناتان Oatis در نیویورک; نوشتن توسط آنا راننده; ویرایش توسط استیو Orlofsky, Marguerita Choy و سونیا Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im