هند و پاکستان برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد برخی از فعالیت های اقتصادی در طول coronavirus مستند

دهلی نو/اسلام آباد — پاکستان و هند در حال برنامه ریزی برای بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را برای به حداقل رساندن هزینه اقدامات محدود کننده اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus مقامات دو کشور روز دوشنبه گفت:.

نارندرا نخست وزیر هند گفت: در توییتر او را از آدرس ملت در روز سه شنبه در پایان 21-day مستند که به شدت مختل فعالیت های اقتصادی و چپ میلیون ها نفر از آن 1.3 میلیارد نفر ،

دو پاکستانی وزرای کابینه گفت: عصر ایران به رهبری ملکی و نظامی را ملاقات روز دوشنبه به تصمیم بگیرد که آیا به گسترش در سراسر کشور محدودیت وجود دارد فراتر از 15 آوریل است.

بانک جهانی گفت: رشد اقتصادی در هند و دیگر کشورهای آسیای جنوبی است که به احتمال زیاد (حداکثر برای چهار دهه در این سال به دلیل شیوع کروناویروس.

اگر چه هند تعطیل است به احتمال زیاد تمدید به عنوان بسیاری متحده درخواست کرده اند و مقامات می گویند شرایط آن می تواند نرم برای کمک به خانواده ها و کسب و کار.

مودی خواسته است تا کابینه خود را همکاران به آمده تا با برنامه ای برای باز کردن برخی از مهم صنایع یک منبع دولتی درگیر در مذاکرات گفت.

دولت توجه دیده می شود رویترز گفت: برخی از تولید می تواند دوباره راه اندازی شود با شرکت در این خودرو پارچه دفاع و الکترونیک بخش مجاز به کار در 25 درصد ظرفیت در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله.

“به عنوان نخست وزیر نشان داده است ما را مجبور به حرکت به سمت فعالیت های اقتصادی در حالی که در نظر گرفتن بیشترین مراقبت از مستند و اجتماعی فاصله” گفت: منهر لعل خطار وزیر از شمال ایالت هاریانا.

او گفت که او برنامه ریزی شده به تقسیم دولت خود را به سه منطقه یک منطقه قرمز که در آن وجود داشته است بسیاری از موارد از coronavirus نارنجی با موارد کمتر و سبز که در آن هیچ شیوع گزارش شده است. دولت فدرال ممکن است استخدام یک طرح مشابه, مقامات گفت.

“در منطقه سبز صنايع کوچک و متوسط خواهد بود و مجاز به شروع عملیات ارائه کارآفرین به ما می دهد یک تعهد برای انجام این دستورالعمل در نامه و روح و روان. ما می خواهیم صنایع کوچک برای شروع عملیات در کاهش ظرفیت اول” خطار نزدیک مودی متحد گفت.

مقامات گفت: تعدادی از coronavirus موارد در هند بود 9,152 روز دوشنبه از جمله 308 مرگ و میر سریع از افزایش کمتر از 1000 دو هفته پیش.

دولت در تلاش است برای افزایش تست برای این ویروس است که باعث COVID-19 یک بیماری تنفسی از حدود 15000 نمونه در روز به حدود 40,000.

روز دوشنبه دادگاه عالی معکوس یک دولت به منظور تست در آزمایشگاه های خصوصی و رایگان پس از رهبران صنعت و پزشکان گفت: آنها را متوقف خواهد کرد مگر اینکه آنها جبران می شود.

“خصوصی labs می توانید در ادامه به اتهام … برای تست COVID-19 از افرادی که قادر به پرداخت” دادگاه گفت.

پاکستان بالا با

همسایه پاکستان است که ثبت 5,374 موارد این ویروس با 93 مرگ و میر در یکشنبه تمدید مرز تعطیلی دو هفته دیگر وزارت کشور گفت.

آن فرماندهی و کنترل قدرت به رهبری نخست وزیر عمران خان است به احتمال زیاد به گسترش مستند اقدامات در جلسات دوشنبه و سه شنبه دو نفر از وزرا به رویترز گفت.

مدنی و رهبران نظامی نیز به احتمال زیاد به تصویب اقداماتی برای مهر و موم کردن مناطق با شیوع بالای عفونت اضافه شده یکی از آنها گفت: “من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به باید حداقل 10 روز تمدید یا چند هفته.”

در این جلسه همچنین در نظر گرفتن یک برنامه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی برخی از صنایع با کاهش نیروی کار ارائه صاحبان کارخانه به رعایت دقیق دستورالعمل های ایمنی.

“جامعه کسب و کار است که به درخواست ما که چه اقدامات ایمنی آنها نیاز به طوری که آنها را اجرا کسب و کار خود را با در نظر کسانی که احتیاط و به طور کلی ما نیز موافق … که ما باید در این جهت” وزیر برنامه ریزی اسد عمر گفت.

رسمی دولت آمار و ارقام در گسترش coronavirus در جنوب آسیا به شرح زیر است:

* هند 9,152 تایید موارد از جمله مرگ 308

* پاکستان 5,374 موارد از جمله مرگ و میر 93

* بنگلادش است 803 موارد از جمله مرگ 39

* افغانستان 607 موارد از جمله مرگ 19

* سری لانکا است 203 موارد از جمله 7 و میر

* مالدیو دارای 20 مورد و بدون مرگ و میر

* نپال 14 مورد و بدون مرگ و میر

* بوتان دارای پنج مورد و بدون مرگ و میر

تعاملی گرافیک ردیابی جهانی گسترش coronavirus: باز https://tmsnrt.rs/3aIRuz7 در یک مرورگر خارجی (گزارش اضافی توسط آفتاب Ahmed در دهلی نو Abhirup Roy در بمبئی روما پل در داکا نوشتن by Sanjeev Miglani; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan و کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im