هندی ها هدف برای گسترش برنده رگه در مقابل وایت ساکس در شیکاگو

محتوا ي مقاله ادامه داشت

شیکاگو آخرین بازی از آن مجموعه را نجات داد، اولین پیروزی در شش بازی نهایی برنده رگه که با بازنده ۱-۰ چهارشنبه به میلواکی بروئرز به پایان رسید. ساکس سفید در روز پنجشنبه 8-3 به آبجوجوسقوط کرد، اما مطمئن هستند که یک عزم تجدید می تواند به آنها کمک کند دوباره در برابر رقبای خود را در لیگ مرکزی آمریکا جمع آوری.

دنی مندیک، دنی مندیک، دومی پایه دار وایت ساکس گفت: «من به شما می گم که چه چیزی، فقط انرژی در کلوب خانه است. وقتی به میدان می رویم، اعتماد به نفس بیشتری وجود دارد. اينطور نيست که ما ايناطراف تحت فشار باشيم بیشتر شبیه اینه که ما میخوایم این اطراف رو فشار بدیم همه آماده ان همه آماده به میدان می رستن حریف را می شناسد. ما می دانیم که آنها چه چیزی را می آورد.

احساس می کنم که بیشتر وجود دارد، چگونه این را می توانم بگم، آموزش بیشتر. ما سربازاي بيشتري داريم ما بچه ها را داریم که واقعا روی بیس بال تمرکز کرده اند و این کار برای همه خیلی چیزها به ارمغان می آورد.”

هندی ها شروع آرون سیوال (1-1، 3.75 دوران) تا به 9 باتری در هر یک از دو outings اول خود را در سال 2020 زده است. ورود به فصل، بهترین ضربه زن قبلی Civale در برابر رنجرز تگزاس در 5 اوت 2019 بود.

چیوال 2-1 با 4.40 دوران در سه حرفه ای در برابر وایت ساکس شروع می شود. در بازکننده ٔ دوسر ۲۸ ژوئیه در پراگرسیو فیلد، سیوال در اولین بازی فصل خود در پشت شش نوبت توپ دو نفره شیکاگو را شکست داد و هفت ضربه، یک پیاده روی و ۹ ضربه ٔ اعتصاب را پراکنده کرد.

حریف او در آن بازی، دیلن بس، خواهد بود همان یکی به او را به صورت جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im