هند coronavirus موارد در 107 به عنوان مودی قصد دارد منطقه ای پاسخ

دهلی نو — هند روز یکشنبه گزارش داد که تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافته بود به 107 افزایش 23 از روز قبل با دولت های غربی به کشور مالی سرمایه بدترین ضربه است.

داده ها از هند فدرال وزارت بهداشت نشان داد که وجود دارد در حال حاضر 31 تایید coronavirus موارد در ایالت ماهاراشترا که در آن مقامات محلی را تعطیل, مدارس, دانشکده ها و مراکز در بسیاری از شهرستانها از جمله در مالی hub بمبئی است.

“تعداد می تواند بالا برود که ما در حال انتظار برای گزارش آزمون از مردم بودند که در تماس با بیمارانی که آزمایش مثبت” دولت رسمی بهداشت گفت: کاهش به نام پس از او نیست و مقامات به صحبت با رسانه ها.

هند یک کشور از 1.3 میلیارد نفر تا کنون شانس بهتر از جاهای دیگر در آسیا و اروپا و آمریکای شمالی تنها با مرگ دو نفر به دلیل ویروس.

اما کارشناسان می گویند که هند در حال حاضر نامعقول سیستم پزشکی که در تلاش برای مقابله با یک افزایش بزرگ در موارد جدی.

هند در حال حاضر به حالت تعلیق در اکثر ویزا به این کشور و تعطیل بسیاری از زمین های هم مرز با کشورهای همسایه در یک گسترده تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نارندرا نخست وزیر است که به علت بحث با دیگر رهبران جنوب آسیا از طریق ویدئو کنفرانس بعد از آن روز یکشنبه به هماهنگی منطقه ای در پاسخ به بحران است. (گزارش شده توسط Devjyot Ghoshal در دهلی نو و راجندرا viktor vogel در بمبئی گزارش اضافی توسط خوزه Devasia در کوچی; ویرایش توسط Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de