هند تاج محل بسته; بمبئی سفارشات دفاتر برای حفظ نیمی از کارگران در خانه

بمبئی — هند بسته تاج محل آن بالا سایت های توریستی و مالی hub بمبئی دستور داد دفاتر ارائه خدمات غیر ضروری به تابع در 50% سطح نیروی انسانی به عنوان تلاش برای کنترل گسترش coronavirus در جنوب آسیا یافت.

بمبئی یک پرجمعیت شهر از 18 میلیون نیز مجاز بیمارستان و فرودگاه مقامات به مهر مچ دست کسانی که دستور داده شده است به خود منزوی با جوهر پاک نشدنی مطلب “صفحه اصلی قرنطینه” و نمایش تاریخ تا زمانی که فرد دستور داده شده خود شده است.

این حرکت اعلام کرد اواخر روز دوشنبه آمده تنها چند روز پس از آنکه مقامات در این شهرستان تعطیل مدارس, سینما, مراکز ورزشگاه و ممنوع اعلام جرم کرده است.

هند غربی ایالت ماهاراشترا به بمبئی شده است سخت ترین ضربه در هند با 39 تایید coronavirus موارد یا حدود یک چهارم از 120 به علاوه موارد تایید شده در کشور است.

همراه با تاج محل, ده ها تن از دیگر محافظت آثار تاریخی و موزه ها در سراسر کشور از جمله Ajanta و الورا غارها و اماکن مذهبی مانند Siddhivinayak معبد در بمبئی دستور داده شد بسته شده است.

هند گسترش آن سفر و محدودیت های ویزا در دوشنبه ممنوعیت مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و انگلستان است.

مقامات هند و گسترده تر جنوب, منطقه, تلاش برای رسیدن مسافران به خود منزوی و یا اقامت در قرنطینه در تجهیزات پزشکی است که بسیاری از بازدید کنندگان نمایش به عنوان فقیر و غیربهداشتی.

حداقل 38 افغان که به تازگی به حال بازگشت از ایران بودند که در انزوا نگه داشته فرار از قرنطینه تسهیلات در غرب افغانستان روز دوشنبه پس از شکستن پنجره ها و حمله به کارکنان بیمارستان.

حداقل یکی از آنها تایید شد به کوروناویروس.

به طور جداگانه در Navi Mumbai در حومه هند مالی hub, رسانه های محلی گزارش داد که 11 نفر بودند جدا شده اند پس از بازگشت از دبی نیز فرار از بیمارستان مجبور پلیس برای راه اندازی یک تعقیب جنایتکاران.

اگر چه جنوب آسیا شده است و نسبتا به آرامی ضربه coronavirus گسترش ترس مقامات است که اقدامات برای مهار گسترش این بیماری استفاده می شد که در چین و کره جنوبی خواهد بود برای اجرای ضعیف شلوغ بخش هایی از جنوب آسیا که اغلب فاقد امکانات بهداشتی کافی.

(گزارش شده توسط راجندرا Jadhav در بمبئی; گزارش های اضافی توسط Abdul Qadir صدیقی در کابل و ستوری کریمی در هرات; نوشتن توسط Euan Rocha; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de