اندونزی سرمایه مجموعه ضد عفونی کننده-اسپری غرفه برای مبارزه با ویروس

جاکارتا — پایتخت اندونزی در حال نصب است دست-ایستگاه های شستشو و ضد عفونی کننده-اسپری غرفه در سراسر شهرستان از 10 میلیون نفر از مردم سعی کنید برای جلوگیری از شتاب گسترش عفونت کروناویروس.

اندونزی چهارمین-پرجمعیت ترین کشور گزارش شده 893 مورد از این ویروس و 78 مرگ و میر در اکثر خوشه در داخل و اطراف پایتخت است.

فرماندار جاکارتا اعلام کرده دو هفته ای اضطراری که شامل بستن سینما و اجازه دادن به کارکنان از خانه کار می کنند هر چند رئیس جمهور Joko Widodo تا کنون مقاومت خواستار سخت تر مستندات نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی.

دولت شهر نصب شده تا دست شویی ایستگاه در برخی از مناطق عمومی به تقویت پیام نیاز به بهداشت خوب.

“ما باید بیشتر هوشیار و مهمتر از همه حفظ محیط زیست پاک” گفت: جاکارتا مقیم Desianta بود که در شستن دست ها-ایستگاه های راه اندازی در این شهرستان است.

“همه چیز از خانه آغاز می شود و سپس در اطراف محله ما کمک به حفاظت از هر یک از دیگر,” او گفت:.

این شهر نیز راه اندازی غرفه های تحت پوشش ورق پلاستیکی که اسپری ضد عفونی کننده به لباس مردم با هدف کشتن میکروب ها است.

پس از اسپری نگهبانی Suwarno گفت که او احساس کمی بیشتر در سهولت اما نه کاملا امن “به دلیل وجود دارد بسیاری از راه های انتقال است.”

یکی دیگر از ساکنان مارینا Nur solihin کارگردان, ستایش تلاش های مقامات برای ضد عفونی کردن حمل و نقل عمومی و امکانات دیگر.

با این وجود برخی از کارشناسان تردید در مورد اثربخشی این تلاش ها از جمله پاشش مواد ضد عفونی کننده یکسره در برخی از مناطق.

“این فقط برای اطمینان بخشیدن به مردم… اما در واقع اتلاف منابع” گفت: Syahrizal Syarif, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه اندونزی با اضافه کردن آن را بهتر به هدف قرار دادن موارد خاص مانند میز و صندلی در مکان های عمومی. (گزارش اضافی توسط Johan Purnomo و تامی Ardiansyah; نوشتن توسط اد دیویس; ویرایش توسط نیک Macfie)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>