اندونزی ترس و وحشت خرید پس از اولین coronavirus موارد

جاکارتا — اندونزی رئیس جمهور Joko Widodo خواست ساکنان در روز پنج شنبه برای جلوگیری از وحشت از خرید مواد غذایی و لوازم پزشکی یک روز پس از چهارمین پرجمعیت ترین کشور تایید کرد, اول خود را coronavirus موارد است.

رئیس جمهور همچنین گفت که او دستور پلیس برای سرکوب مردم احتکار ماسک صورت برای فروش در قیمت بالاتر است.

“مردم مجبور به خرید ملزومات در droves. خرید آنها را در droves چیزی است که باعث کمبود” او به خبرنگاران گفت: در کاخ ریاست جمهوری در جاکارتا.

برخی از ساکنان پایتخت و دیگر شهرستانها با عجله برای خرید اصول مانند رشته فرنگی فوری پس از رئیس جمهور اعلام کرد روز دوشنبه یک مادر و دختر تا به حال آزمایش مثبت به coronavirus خرده فروش انجمن گفت.

کشف موارد برای اولین بار پس از برخی از کارشناسان پزشکی را مطرح کرده و از نگرانی در مورد عدم هوشیاری و خطر غیر قابل تشخیص موارد در کشور بیش از 260 میلیون نفر است. اما مقامات در دفاع از فرآیندهای غربالگری.

رئیس اقتصادی وزیر Airlangga Hartarto به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که خرده فروشی انجمنهای خواهد اطمینان از سوپر مارکت ها تا به حال منابع کافی.

Widodo همچنین گفت: اندونزی شد راه اندازی بیمارستان جدید برای درمان coronavirus بیماران در Galang جزیره در نزدیکی سنگاپور.

Navaratnasamy Paranietharan سازمان بهداشت جهانی را نماینده اندونزی گفت: بیشتر موارد شد. (گزارش شده توسط Maikel Jefriando; نوشتن توسط استنلی Widianto; ویرایش توسط اد دیویس و اندرو Cawthorne)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de