اندونزی سفارشات coronavirus حمل و نقل محدودیت هایی پیش از ماه رمضان exodus

جاکارتا — اندونزی تحمیل محدودیت بر حمل و نقل عمومی پیش از خروج سالانه به صفحه اصلی روستا که نشانه پایان مسلمان روزه ماه رمضان در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus دولت گفت: در روز یکشنبه.

حدود 75 میلیون اندونزیایی معمولا جریان از شهرهای بزرگ در پایان ماه رمضان به علت این سال در پایان ماه مه اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند در برابر افزایش موارد پس از آهسته پاسخ دولت نقاب مقیاس شیوع.

عمومی, اتوبوس, قطار, هواپیما و کشتی اجازه خواهد داشت برای پر کردن تنها نیمی از آنها مسافر صندلی تحت مقررات جدید که همچنین محدودیت اشغال یک ماشین شخصی فقط به نیمی از کرسی در حالی که یک موتور سیکلت ممکن است زده شود تنها توسط یک نفر.

“جوهر از این قوانین و مقررات جدید است که برای انجام حمل و نقل عمومی و کنترل…در حالی که هنوز رفع نیازهای مردم” حمل و نقل وزارت سخنگوی Adita Irawati گفت: در بیانیه ای که در دبیرخانه کابینه سایت.

پایتخت جاکارتا است که کانون شیوع در جهان بزرگترین اکثریت مسلمان کشور با بیشترین عفونت و مرگ و میر در میان ملی شمارش 3,842 موارد و 327 مرگ و میر.

رئیس جمهور Joko Widodo انتقاد شده است برای رد تماس برای ممنوعیت آشکار در ماه مبارک رمضان سفر خانه به عنوان به خوبی به عنوان سختگیرانه تر مستندات از جمله کسانی که اعمال شده توسط کشورهای همسایه است.

خواستند تا به جای به دنبال متقاعد کردن مردم به ماندن قرار داده و با گسترش برنامه های رفاهی. او تصمیم گرفتند به صورت گسترده اجتماعی محدودیت هایی در برخی مناطق اجازه مقامات محلی تصمیم بر تعطیلی مدارس و ادارات و ممنوعیت تجمع جرم.

روز یکشنبه بخشنامه همچنین محدودیت های حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه به نیمی از ظرفیت کوتاهتر عملیاتی ساعت و مجموعه ای از دستورالعمل ها برای تاکسی موتور در مناطق تحت پوشش اندونزی در مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت.

این وزارتخانه همچنین دستور داد حمل و نقل عمومی اپراتور برای بررسی مسافران حرارت در حالی که اتوبوس پایانه ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و بنادر باید ارائه و صابون دست عفونی و آماده به کار کارکنان پزشکی.

جاکارتا و شهرهای اطراف آن در جنوب شرقی آسیا بزرگترین کشور مانند بوگور, دپک و بکاسی تحت مقیاس بزرگ محدودیت شناخته شده توسط خود را به اندونزی مخفف PSBB. (گزارش شده توسط Gayatri Suroyo; ویرایش توسط اد دیویس و کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im