داخل تهمت پیشنهاد به تعلیق قانونی مهاجرت در میان coronavirus بحران

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به صدور یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده برای محافظت از کارگران ایالات متحده در میان اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس

“این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جای جدید کار مهاجر پرواز در خارج از کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “ما اول باید به مراقبت از آمریکا.”

هنوز هم برخی از سوالات بدون جواب باقی مانده در روز سه شنبه به عنوان برگ برنده دولت همچنان به کار در دستور است که به دنبال یک سری از مراحل قبلی رئیس جمهور گرفته شده برای سرکوب قانونی مهاجرت.

خواهد شد که تحت تاثیر قرار?

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور اجرایی خواهد تنها به اعمال مهاجران به دنبال اقامت دائم در ایالات متحده یک فرایند رسمی شناخته شده به عنوان به دست آوردن یک کارت سبز.

به منظور تحت تاثیر قرار نمی خواهد مردم ورود موقت ویزای غیر مهاجر, او گفت:. ویزا ها مورد استفاده گردشگران و مسافران کسب و کار و کارگران خارجی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر شده تقریبا 462,000 ویزای مهاجرت در سال مالی 2019 آغاز شد که در اکتبر. 1, 2018. چگونه بسیاری از متقاضیان ویزای مهاجرتی ممکن است متاثر از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی اجرایی جهت نامشخص باقی مانده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که می تواند امضا شود به عنوان به زودی به عنوان توصیه خواهد شد که معافیت را ارائه جزئیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگفت چه منظور اجرایی خواهد معنی برای افرادی که ویزای مهاجرت و شغل امن در ایالات متحده, اما هنوز به ایالات متحده نقل مکان.

آیا تعلیق گذشته است ؟

تعلیق خواهد شد 60 روز گذشته با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از آن رئیس جمهور گفت که او بررسی خواهد شد آمریکا شرایط اقتصادی و تصمیم می گیرید که آیا آن را باید تمدید شود. آینده پسوند به طور بالقوه می تواند بیش از 60 روز نسبت ناروا گفت.

چه خواهد شد به کارگران موقت خارجی?

یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به رویترز کاخ سفید بود با توجه به یک عمل جداگانه است که می تواند به مقابله با کارگران ماهر که وارد این کشور با ویزای H-1B و دیگران تحت تاثیر آمریکا.

پتانسیل اجرایی سفارش که شامل معافیت برای افراد درگیر در پاسخ به شیوع کروناویروس از جمله کارگران مزرعه و کسانی که کمک به امن ایالات متحده در مواد غذایی, منابع رسمی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه روز شنبه که او ممکن است موضوع یک مرتبه دوم در تاریخ بعد را ارائه جزئیات.

آیا تهمت باید قدرت را به حالت تعلیق مهاجرت?

دیوان عالی کشور حکم در سال 2018 که تهمت می تواند جلوگیری از ورود برخی از اتباع خارجی از کشورهای تلقی تهدید تاکید رئیس جمهور در قدرت برای محدود کردن مهاجرت قانونی تحت قانون فدرال است.

برخی از کارشناسان حقوقی معتقدند به حکم دادگاه اجازه نمی گسترده ای در سراسر جهان ممنوعیت مهاجرت به ایالات متحده و انتظار هر جهت به چالش در دادگاه.

Andrea Flores, معاون سیاست با مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که شکایت بیش از یک تعداد از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد “بیشتر علاقه مند در برگرفته ضد مهاجر شعله های آتش از در صرفه جویی در زندگی” با آخرین پیشنهاد.

چگونه تهمت محدود مهاجرت قبل از ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از چندین راه های قانونی برای محدود کردن سفر به ایالات متحده در گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در اواخر ماه ژانویه که منع ورود به برخی از مسافران از چین که در آن کروناویروس اولین بار منتشر شده است. او به طور مشابه مسدود شده برخی مسافران از ایران در ماه فوریه و در اروپا در ماه مارس است.

خوب قبل از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال صادر شده و ممنوعیت سفر برای امنیت ملی ، در اواخر ماه ژانویه او اضافه نیجریه و پنج کشور دیگر به فهرست کشورهای مشمول محدودیت های ویزا.

چه مهاجرت نگاه کنید مانند در حال حاضر ؟

ایالات متحده به حالت تعلیق در روال ویزا خدمات در بسیاری از کشورها در سراسر جهان در مارس 18 با توجه به شیوع کروناویروس که انتظار می رود به طور چشمگیری آهسته مهاجرت قانونی.

علاوه بر این کشور در سراسر جهان باید مرزهای خود را بسته و تصویب قرنطينه برای محدود کردن گسترش ویروس تا حد زیادی کاهش سفر در سراسر جهان.

وزارت امور خارجه مسائل مربوط به ویزا ماهانه گزارش می دهد که نشان می دهد آخرین روند اما که داده ها را برای ماه مارس است هنوز رتبهدهی نشده است ،

خواهد مسدود کردن مهاجران کمک به اقتصاد ؟

یک رکورد 22 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در ماه گذشته نزدیک به پاک کردن همه کار سود پس از رکود بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: مهاجرت تعلیق خواهد محافظت از ایالات متحده کارگران یک فرمت از پیام او کار خود را در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

این طرح جلب هر دو ستایش و انتقاد.

توماس هومن تهمت سابق سرپرست ایالات متحده مهاجرت و گمرک گفت: آن را “حس” و حفظ خواهد کرد این کشور امن تر با حفظ شغل برای آمریکایی ها.

جیووانی ماتیک, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس گفت: محققان به طور کلی موافقم که مهاجرت به ایالات متحده تحریک رشد اقتصادی و افزایش اندازه اقتصاد و ایجاد شغل.

“ایده این است که مهاجرت را تهدید می کند آمریکا شغل است و نه فقط وجود دارد در هر گونه اطلاعات,” او گفت:. (گزارش شده توسط Ted Hesson; ویرایش توسط راس Colvin, Alistair بل و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>