معرفی شده توسط خلیج تمپا تام بردی آماده برای یادگیری NFC جنوبی

Tampa Bay کارفرمایی تام بردی که کمک پرستان برنده 17 عنوان بخش بیش از 20 فصل شد و محترمانه هنگام بحث در مورد NFC, جنوب, جدید, بخش, در روز سه شنبه.

“این یک تقسیم با بسیار خوب quarterbacks و جرائم” بردی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با محلی و انتخاب رسانه ملی اعضای. “زن و دفاع بیش از حد.”

پرستاران باید برنده گذشته سه NFC جنوبی عنوان بخش. تا کارولینای برنده سه دوره متوالی از 2013-15 بخش عنوان به تصویب رسید در اطراف مانند یک سیب زمینی داغ.

شاهین برنده NFC جنوبی تشکیل شد در سال 2002 در سال 2004 از سال 2010 تا 2016.

“برنده این بخش است که همیشه یک چیز سخت به انجام” بردی گفت. “این تیم یکدیگر را به خوبی. من این بازی را بدست آورد اما هر چهار سال یک بار.”

بردی است 6-0 تمام وقت در برابر شاهین از جمله 34-28 اضافه کاری بیش از پیروزی آنها در تاریخی سقوط سوپر باول LI. او 4-1 برابر پرستاران و 2-3 برابر Panthers.

“من به یاد بازیکنان” بردی گفت. “من به یاد طرح های. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من کردم به یادگیری و رسیدن به سرعت ، که در آن همه وقت و انرژی خود را در حال رفتن به می شود متمرکز شده است.”

بردی همچنین باید یاد بگیرند که چگونه برای استقرار خود سلاح های جدید در خلیج تمپا گسترده ای از گیرنده های مایک ایوانز و کریس Godwin, تنگ به پایان می رسد O. J. Howard و کامرون Brate و در حال اجرا پشت رونالد جونز.

بردی به نظر می رسد به جلو برای ایجاد یک رابطه با خلیج تمپا توهین آمیز هماهنگ کننده بایرون Leftwich سابق NFL quarterback که با بازی در یک فصل (2007) با شاهین است.

“ما تا به حال فرصتی برای صحبت کردن با یک زن و شوهر از بار” بردی گفت. “من فقط لذت بردم واقعا گرفتن به او کمی.”

Leftwich که در NFL از 2003-12 در نظر گرفته شده است یکی از بالا و آینده هماهنگ کننده در لیگ.

“بدیهی است که ما درست در همان سن و سال” گفت: بردی که مجموعه به نوبه خود 43 در ماه اوت است. “من از تماشای بازی او را برای مدت زمان طولانی به رقابت در برابر او. او انجام یک کار باور نکردنی انتقال به شغل دوم.”

آنها آمار آن را در اوایل.

“من فکر می کنم بایرون می شود همراه با فقط در مورد هر کسی که او می آید در تماس با” بردی گفت. “او بسیار با شخصیت و خروجی ،

این Bucs به وجد آمدیم به زمین بردی در رایگان آژانس با دو سال 50 میلیون دلار قرارداد.

“تام است کاملا به سادگی بزرگترین کارفرمایی به بازی بازی فوتبال” خلیج تمپا مدیر کل Jason Licht گفت. “هر زمان که شما می توانید اضافه کردن کسی از خود کالیبر شما فورا خود را به سازمان بهتر است.”

Bucs مربی بروس Arians نمی باید هر گونه مشکل با حرکت از Jameis وینستون که حرفه ای گرفتار شده است با بی دقتی می اندازد و حجم بالا از interceptions به اتاق را برای بردی.

“او باعث می شود همه بهتر است که پیاده روی را که روی هم انباشتن,” Arians گفت.

Arians معتقد است که بردی مناسب برای عمیق-عبور از حمله به او ترجیح میدهد.

“او می تواند همه چیز را که ما می خواهیم انجام دهیم در جرم ما اما بیشتر از آن بود که او توانایی رهبری است که ما باید در اتاق قفل ما به جایی که ما می خواهیم به رفتن” Arians گفت.

بردی گفت: او می تواند بیش از یک بازی-مدیر و معتقد است که او متناسب با Arians’ “هیچ خطر آن هیچ بیسکویت” gunslinger ذهنیت است. بیش از سال های خود را در انگلستان به او اشاره کرد فوتبال جراح بیشتر شناخته شده برای برش مخالف منطقه دفاعی خود دقیق می گذرد.

“فوتبال به من در مورد پرتاب توپ به من که باز” بردی گفت. “اگر او باز عمیق است که در آن شما آن را پرتاب. اگر آن را به شما پرتاب در آن وجود دارد. اگر او باز خارج از آن را به شما پرتاب وجود دارد. اگر آنها در داخل باز که در آن شما آن را پرتاب. شما دریافت توپ به بچه ها که می توانید انجام کاری با آن.”

بردی ماهرانه dodged یک سوال در مورد گرفتن پیراهن شماره 12 از گادوین.

او همچنین نمی توانید به جزئیات از فروپاشی با میهن پرستان, اما او آماده است برای رفتن به یک مسیر است که سابق خود بت گرفت.

بردی رشد در کالیفرنیا و به دنبال 49ers کارفرمایی جو مونتانا. او را در رفتن به پایان خود طبقه شغلی با یکی دیگر از تیم Kansas City Chiefs.

“من در جو و در آخرین بازی در شمعی پارک” بردی گفت. “در واقع من رفتم آنجا و دیدم آن با دوستان من است. من هرگز فراموش نکنید که. او یک بازیکن باور نکردنی. او و استیو جوان من بودند کارفرمایی بت در حال رشد است.”

بردی معتقد است که عشق او به فوتبال و به رهبری او را به خلیج تمپا.

“فقط با داشتن این فرصت را به ادامه بازی فوتبال منجر به یک تیم چیزی است که من دوست دارم انجام” بردی گفت. “من عاشق بازی کردن این ورزش از آنجایی که من بچه بودم. پس من پرتاب توپ فوتبال در پارکینگ در شمعدان. من هنوز هم دوست دارم انجام است که امروز است.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>