شنل نامرئی ساز

من می توانید انتخاب کردن از پذیرش کوکی ها و غیر فعال کردن تنظیمات موقعیت مکانی بر روی گوشی من اما چهره-سیستم تشخیص نمی دهد من به هیچ وجه به انتخاب کردن کوتاه, از defacing خودم.
ارسال شده توسط BekahVee (15 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
ضد نظارت شیک آرایش/مو! یافت می شود که قبلا در آبی.

نهایی anti-نظارت مد خواهد بود یک گرافیک توپ را روی گوه از BLIT طوطی.
ارسال شده توسط کاپیتان afab در 1:34 PM در مارس 13 [2 علاقه]

فوق العاده طنز که این مقاله این است که خواندن اگر شما جرات به استفاده از حالت ناشناس. معلوم شما نمی توانید معنی انتخاب کردن از کوکی ردیابی توسط اخبار orgs که ادعا می کنند به مراقبت در مورد حفظ حریم خصوصی ،
ارسال شده توسط tocts در 1:54 PM در مارس 13 [14 مورد علاقه]
“اگر کامپیوتر پیدا کردن که ما می توانیم shapeshift آنها در حال رفتن به کلیسا!!”
ارسال شده توسط ساخته شده از Star مسائل در 2:25 PM در مارس 13 [6 علاقه]

تام گلدشتاین استادیار علوم کامپیوتر در دانشگاه مریلند در زمان “ردای نامرئی” از یک شمع بر روی یک صندلی در دفتر خود کشیده و آن را در بیش از سر خود را. به چشم من آن نگاه مانند یک شل سرعت باد ساخته شده از پلی استر براق چاپ شده با شعله ور رنگ در اشکال بی شکل که به دور از تبدیل گلدشتاین نامرئی ساخته شده او غیر ممکن است به از دست ندهید همین.

تاکید من — من تعجب می کنم اگر هماهنگ خیره سایش می تواند به نوبه خود گروه از مردم به مدرن گورخرها.

من می توانستم فرسوده جراحی ماسک در سفر من ظاهرا به دلایل بهداشتی; گزارش یک غیر قابل توضیح شیوع پنومونی در چین شد, اخبار, و من می خواهم خال دار یک زن در C قطار در یک N95 ماسک ماسک که تا به حال سیاه و سفید اطلسی پایان برساند. هنگامی که من به صحبت کرد آرون راس کامپیوتر-چشم انداز محقق در دانشگاه ایالتی میشیگان او به من گفت که یک فولاد ماسک به تنهایی ممکن است بلوک به اندازه کافی از چهره من را pixels, دیجیتال شات برای جلوگیری از یک چهره-تشخیص سیستم از ساخت یک بازی; برخی از الگوریتم های بازسازی می تواند occluded قطعات از چهره مردم. به عنوان coronavirus گسترش از طریق چین SenseTime چینی A. I. شرکت ادعا کرد که توسعه یک الگوریتم است که نه تنها می توانیم یک جراحی نقاب چهره با پوشنده لباس سازمان ملل متحد occluded چهره, اما همچنین می تواند با استفاده از تصویربرداری حرارتی برای تشخیص یک درجه حرارت بالا و تشخیص اینکه آیا این فرد با پوشیدن ماسک.

و فراتر از آن به عنوان گزارش شده توسط کسپرسکی در سال 2017, “شما دیگر می توانید در همه جا حاضر سیستم های نظارت با استفاده از ماسک ، عینک و یا آرایش خاص; سیستم های مدرن نه تکیه بر تشخیص صورت به تنهایی نیز تجزیه و تحلیل راه شما راه رفتن (جدید دانشمند, 2012) و همچنین رفتار و حتی خلق و خوی خود را.”

بیشتر از یک سال 2017:

ریچارد مایرز مدیر اجرایی شهرستانها عمده روسای انجمن معتقد است که نقش AI با هر دولتی ایمنی سیستم دوربین – آیا بدن فرسوده و یا دیگر – مطمئنا تکامل به عنوان الگوریتم دریافت قوی تر و شناخت بیشتر می شود قابل اعتماد است.

“فناوری در حال حاضر وجود دارد در بخش خصوصی امنیتی که در آن هوش مصنوعی کمک می کند تا فروشگاه های شناسایی الگوهای رفتاری است که پیش بینی قریب الوقوع سرقت از یک فروشگاه قفسه از طریق دوربین مدار بسته” مایرز گفت. “منطقی برخی از این رفتار الگوی تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی خواهد شد در نهایت یکپارچه به امنیت عمومی سیستم های ویدئو. آن است که احتمالا بیشتر احتمال دارد که این اتفاق برای اولین بار به نظر می رسد در ‘ثابت’ دوربین مدار بسته سیستم های دینامیکی جریان ویدئو از بدن-سیستم های فرسوده نیاز به حتی بیشتر هوش مصنوعی و تحلیل سریع.”

پیشگیری از سرقت یکی از جنبه های این هوش مصنوعی هدایت تجزیه و تحلیل ویدئو, اما دیگر اخباری تجزیه و تحلیل رفتار جالب و ترسناک است. چگونه سفید مهندسین ساخته شده نژادپرستانه کد – و به همین دلیل آن را خطرناک برای مردم سیاه و سفید — به عنوان تشخیص صورت ابزار بازی یک نقش بزرگتر در مبارزه با جرم و جنایت داخلی نژادی و تعصبات افزایش نگران کننده سوال در مورد سیستم هایی که ایجاد آنها (نگهبان, 2017)

تشخیص صورت ممکن است در چلیپا که مقاله اما این مسئله همان خواهد بود در حال حاضر در هر سیستم کامپیوتری — مردم توسعه نرم افزار خود را از تعصبات که تعصب چگونه نرم افزار مصمم است به درستی کار نکند.

آن را فراتر از پانسمان بدون الگو. راه رفتن بدون ریتم و ما نمی جذب worm سیستم نظارت.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 2:56 PM در مارس 13 [6 علاقه]

آیا هر چیزی که مد می توانید انجام دهید ؟

وجود دارد هر چیزی در آن نمی توانید انجام دهید ؟ ؟ *ضربه محکم و ناگهانی* *ضربه محکم و ناگهانی* *ضربه محکم و ناگهانی*
ارسال شده توسط Greg_Ace در 3:00 بعد از ظهر در مارس 13 [3 علاقه]

(Clearview کل لیست مشتری بود به سرقت رفته توسط هکرها در ماه گذشته است.)

وای لود به خاک سپرده شد در نیمه راه به مقاله!

(سی ان ان مقاله از دو هفته پیش)
ارسال شده توسط Greg_Ace در 3:13 PM در مارس 13 [1 علاقه]

اگر من مایل به نگه داشتن خودم نا شناس, در اینجا من نخست منبع.
ارسال شده توسط oneswellfoop در 3:40 PM در مارس 13 [2 علاقه]
بت پرست صبحانه خدا, ماسک

بت پرست صبحانه خدا, ماسک

بت پرست صبحانه خدا, ماسک
ارسال شده توسط Greg_Ace در 4:12 PM در مارس 13 [5 علاقه]

به نظر می رسد مانند یک بت پرست صبحانه خدا… متناسب با اکثر بزرگسالان
-از دستی توضیحات در مورد نام این مورد روشن نیست.
ارسال شده توسط SaltySalticid در 5:39 PM در مارس 13
آه مطمئن هنگامی که مورچه مکفی می کند و آن را سرگرم کننده و kitschy اما من تقاضا قربانی ارائه شده در وفل خانه فقط یک بار و من قرار دادن در برخی از مرتب کردن بر اساس لیست!

پراکنده خفه شده و دربسته در محیط به صورت هش خدا! کشور ژامبون برای ژامبون تاج و تخت!
ارسال شده توسط sysinfo در 6:25 PM در مارس 13 [4 علاقه]

من هنوز در تلاش برای کشف کردن که چرا این محصول می گوید: “14+” بر روی برچسب. که قبل از نوجوانان بیش از حد جوان برای شرکت در صبحانه-مواد غذایی است ؟ است آیین خشونت به لبنیات و درمان-محصولات گوشت درگیر است ؟
ارسال شده توسط Greg_Ace در 7:56 PM در مارس 13
با کمال تعجب, این چیزی است که بت پرست صبحانه عبادت اقتباس از مدرن کاتولیک تایید. هنگامی که شما رسیدن به سن 14 سالگی سوگندی است اعطا بر شما از طریق مسح با روغن از ماهی تابه را روغن کشو. تنها پس از آن شما آماده برای گسترش این کلمه در نام پاپا جو برت و مقدس وفل بنابراین ذره آن بود.
ارسال شده توسط sysinfo در 9:24 PM در مارس 13 [1 علاقه]
“به نام کره بیسکویت و مقدس زرده…”
ارسال شده توسط Greg_Ace در 9:34 PM در مارس 13 [1 علاقه]
(این همه نیست از خط خارج راه ما همه نمیفهمد اگر ما عمل اجتماعی-نامناسب به اندازه کافی سیستم خود را به طور کامل نادیده می گیرند ما)
ارسال شده توسط Greg_Ace در 9:37 PM در مارس 13
من پرواز تحت رادار برای سال با ساخت هوش مصنوعی ناراحت کننده با جوک خیلی. در حال حاضر برخی از TensorFlow الگوریتم نوشتن “/^از:.*[email protected]\.com/h:j”.
ارسال شده توسط sysinfo در 9:48 PM در مارس 13

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im