ایران گسترش زندان furloughs به عنوان coronavirus تلفات

دبی — ایران coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است به 2,640 یک وزارت بهداشت گفت: به عنوان خاورمیانه بدترین آمار کشور چنگ زدن با سرعت گسترش شیوع.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 123 مرگ و میر و 2,901 مردم آلوده شده اند آوردن تعداد کل افراد آلوده به 38,309” علیرضا Vahabzadeh یک مشاور وزیر بهداشت گفت: در یک صدای جیر جیر. “12,391 افراد آلوده از ویروس بهبود یافته اند.”

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی که 3,467 از کسانی که آلوده بودند در “وضعیت بحرانی است.”

“من خوشحال تا اعلام کند که همچنین 12,391 افرادی که آلوده شده است در سراسر کشور باید بهبود” Jahanpur گفت. “متوسط سن کسانی که از این بیماری فوت 69 است.”

حسن روحانی رئیس جمهور خواست ایرانیان برای انطباق با راه جدید خود را از زندگی بود که به احتمال زیاد برای ادامه برای برخی از زمان.

“ما باید آماده برای زندگی با ویروس تا زمانی که درمان کشف شده است … اقدامات جدیدی شده اند که اعمال شده برای هر کس به نفع … اولویت اصلی ما این است که ایمنی و سلامت مردم ما” روحانی گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی نشست.

دولت را ممنوع کرده است اینتر-سفر شهر پس از هشدار یک پتانسیل افزایش coronavirus موارد از آنجا که بسیاری از ایرانیان به مبارزه طلبیده خواستار لغو سفر برنامه ای برای فارسی کردن تعطیلات سال جدید آغاز شد که در 20 مارس.

مقامات گفت: ایرانیان به ماندن در خانه در حالی که مدارس و دانشگاه های, فرهنگی, مذهبی و مراکز ورزشی شده اند به طور موقت بسته شده است.

برای جلوگیری از گسترش ویروس در شلوغ زندان از دستگاه قضایی ایران روز یکشنبه تمدید furloughs برای 100.000 زندانیان. در 17 مارس ایران در گفت و گو آزاد در مورد 85,000 مردم از زندان به طور موقت از جمله زندانیان سیاسی.

“موج دوم (را) موقت آزادی زندانیان در حال حاضر آغاز شده و خود را (100,000 زندانیان) furloughs تمدید شده است تا مارس 19” سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گزارش به نقل از تلویزیون دولتی.

ایران در گفت و گو با 189,500 مردم در زندان با توجه به گزارش ارائه شده توسط سازمان ملل و گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران به شورای حقوق بشر در ماه ژانویه است.

مقامات ایرانی می گویند که ایالات متحده تحریم ها مانع تلاش های خود را برای جلوگیری از شیوع و خواست کشورهای دیگر و سازمان ملل متحد خواستار اقدامات لازم برای برداشته شود. واشنگتن را رد کرد و لغو تحریم ها.

تنش افزایش یافته است میان ایران و ایالات متحده پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جیبش تهران 2015 هسته ای با شش قدرت جهانی و reimposed تحریم که فلج اقتصاد ایران.

“ایالات متحده رفته از خرابکاری & ترور به راه انداختن یک جنگ اقتصادی & #EconomicTerrorism در ایرانیان–به #MedicalTerror میان #covid19iran. این حتی بیش از آنچه باشد که در میدان جنگ” وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف در توئیتر خود نوشت در روز یکشنبه.

“توقف کمک جنایات جنگی است. جلوگیری از اطاعت غیر اخلاقی & غیر قانونی تحریم های ایالات متحده.”

ایالات متحده تحمیل تازه تحریم ها علیه ایران در روز پنج شنبه. تهران را رد کرد آمریکا پیشنهاد کمک ایران برای مقابله با این بیماری همه گیر.

(نوشتن توسط پریسا حافظی ویرایش توسط Giles Elgood و دیوید گودمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im