ایران منتشر فرانسوی دانشگاهی رولاند Marchal – فرانسه رسمی

پاریس — مقامات ایرانی را منتشر کرده اند, فرانسوی, علمی رولاند Marchal که زندانی شده در ایران از ژوئن 2019 فرانسه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در روز شنبه.

Marchal است که با توجه به رسیدن در فرانسه در حدود ظهر روز شنبه ،

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواست ایران و همچنین آزادی شهروند فرانسوی فریبا Adelkhah که هنوز زندانی رسمی اضافه شده است. Adelkhah همچنین دارای یک ایرانی با گذرنامه.

ایران و فرانسه موافقت کرده اند به مبادله Marchal برگزار شد اتهامات امنیتی و یک ایرانی بازداشت شده توسط پاریس بیش از اتهام نقض تحریمهای آمریکا علیه تهران, رسانه های دولتی خبر داد.

فرانسه منتشر کرده است جلال Ruhollahnejad یک ایرانی مهندس می خواستم توسط مقامات ایالات متحده بیش از تحریم اتهامات دولت گوینده صدا و سیما گزارش کرده است.

فرانسه تا به حال خواستار آن شدند که ایران انتشار Marchal, یک پژوهشگر ارشد در دانشگاه پلیتکنیک دانشگاه که بازداشت شد و توسط پاریس در اواسط ماه اکتبر.

در یک دادگاه مورد تایید استرداد Rouhollahnejad به ایالات متحده به صورت اتهام تلاش برای به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده تکنولوژی برای مقاصد نظامی به نمایندگی از یک شرکت ایرانی است که مقامات ایالات متحده گفته شد مربوط به نخبگان پاسداران.

دستگیری پیچیده روابط بین دو کشور در طول یک دوره زمانی که پاکسازی شد و به دنبال خنثی کردن تنش ها بین واشنگتن و تهران است.

ایران, سپاه پاسداران بازداشت شده اند که ده ها تن از اتباع دو در سال های اخیر بیشتر در اتهام جاسوسی.

دستگیری ها باید همزمان با یک بن بست طولانی با قدرت های غربی باعث شده ایالات متحده تصمیم به خروج از یک توافق بین المللی برای محدود کردن فعالیت های هسته ای ایران. (گزارش دریایی Pennetier نوشتن توسط متیو Rosemain; ویرایش شده توسط جین Wardell و راجو Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>