ایران گزارش های بیشتر در پرش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

دبی — ایران گفت: 194 نفر مرده بود از coronavirus و 6,566 شد و در حال حاضر آلوده در تلویزیون اعلام شده توسط وزارت بهداشت در روز یکشنبه.

ایران دارای یکی از بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است. ایرانیان هشدار داده بودند توسط سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و در خانه بمانند.

“شده اند وجود دارد 743 افرادی که اضافه شده اند به کل از کسانی که آلوده COVID-19 از طریق آزمایشگاه, آزمون, نتایج,” او گفت:. “در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 49 افرادی که فوت کرده اند از این بیماری بنابراین ما باید حداقل 194 مرگ و میر تا به حال.”

ایران ایر است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی تمام پروازها به مقصد اروپا به خبرگزاری رسمی ایرنا گزارش روز یکشنبه به نقل از یک بیانیه از سازمان هواپیمایی کشوری.

ایران کانون شیوع این بیماری در خاورمیانه به عنوان بسیاری از موارد گزارش شده در منطقه هستند یا افرادی که در ایران و یا کسانی که گرفتار این ویروس از افرادی که در حال بازدید از جمهوری اسلامی.

چندین کشور در منطقه را بسته اند مرزهای خود را با ایران متوقف و پروازها. (گزارش شده توسط بابک Dehghanpisheh ویرایش توسط لوئیس آسمانها و ایلین Hardcastle)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im