ایران می گوید که در بازداشت آمریکا مبتنی بر رهبر مخالفان بیش 2008 حمله بمب


محتوای مقاله در ادامه

“با وجود شکایت ما به اینترپل Sharmahd خواهد سفر در همه جا تحت نام خود او. این نشان می دهد که چگونه خالی ضد ترور شعار توسط آمریکایی ها و متحدان اروپایی ها در حال گفت:” تلویزیون دولتی.

در سال 2019 ایران بازداشت روح الله Zam پاریس-روزنامه نگار بر اساس تبدیل فعال ظاهرا برگشتاندن او را به همسایه عراق با توجه به رسانه های ایرانی گزارش در زمان. Zam به مرگ محکوم شد در اتهامات امنیتی در ماه ژوئن.

Sharmahd را بازداشت آمد و در یک زمان به خصوص تنش در روابط دیرین دشمنان واشنگتن و تهران است.

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف خواست غرب در یک پست توییتر به “بس تامین مالی و پناه دادن به تروریست ها” که از “پناهگاه های امن در آمریکا و اروپا … ترویج نفرت تحریک و سازماندهی قتل و ضرب وشتم و بی شرمانه ادعا می کنند مسئولیت قتل بی گناه ایرانی غیرنظامیان است.”

وزارت امور خارجه ایران پیشتر در بیانیه ای گفت که واشنگتن باید پاسخگو پشتوانه “این گروه تروریستی و دیگر گروه ها و جنایتکاران مسئول خرابکاری های مسلح و تروریستی” از درون ایالات متحده است.

Tondar دارای مسئولیت برخی از حملات گفت: در وب سایت خود را در آن بمب گذاری در یک حوزه علمیه استفاده شده توسط سپاه پاسداران در شیراز در ژوئن 2019 و یک انفجار در یک پالایشگاه در سال 2016.

در سال 2009 اعدام سه مرد به اتهام دخالت در سال 2008 بمب گذاری. (گزارش اضافی توسط دیوید Shepardson در واشنگتن; ویرایش توسط فرانسیس کری, جان هاروی و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im