ایران شروع می شود و بین شهری سفر بان کی مون نگرانی از افزایش coronavirus

دبی — ایران آغاز شده است یک شهری ممنوعیت سفر یک مقام ایرانی گفت: در یک کنفرانس خبری, کنفرانس در روز پنج شنبه یک روز پس از ایران سخنگوی دولت هشدار داد این کشور ممکن است در صورت افزایش موارد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات شکایت کرده اند که بسیاری از ایرانیان نادیده گرفته تجدید نظر به ماندن در خانه و لغو سفر برنامه ای برای فارسی کردن تعطیلات سال جدید آغاز شد که در 20 مارس.

“کسانی که سفر به ایران در تعطیلات سال جدید باید بلافاصله پس از بازگشت به شهرهای خود را بدون هر گونه توقف در شهرهای دیگر در راه خود را بازگشت به خانه” محمد حسین Zolfaghari عضو ملی ایران ستاد مبارزه با کروناویروس.

شیوع کشته شدن 2,077 فتح کند گرفته شد مردم در ایران که در آن وجود داشته است 27,017 موارد گزارش شده از این ویروس تا کنون.

مقامات را به نام ایرانیان برای جلوگیری از اماکن عمومی و ماندن در خانه در حالی که مدارس و دانشگاه, فرهنگی و ورزشی, مراکز شده اند به طور موقت بسته شده است.

“بسته شدن دانشگاه ها و مدارس و همچنین تعلیق تجمعات تمدید شده است,” Zolfaghari, گفت:, و اضافه کرد که متخلفان از اقدامات صورت عواقب قانونی.

حسن روحانی رئیس جمهور گفت: ایران شامل گسترش ویروس در دو هفته, و اضافه کرد که اقدامات بیشتری باید گرفته شده به سهولت اقتصادی از شیوع پایین تر از درآمد شهروندان است.

“ما خواهد شد ارسال نامه ای به رهبر ایران امروز به دنبال مجوز در خروج 1 میلیارد دلار از ایران ثروت صندوق” روحانی گفت: در یک جلسه, پخش زنده تلویزیون دولتی.

آیت الله علی خامنه ای است که حرف آخر را در همه امور خارجه.

“این مقدار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تحت تاثیر کاهش درآمد مردم و برای کمک به ما در بخش بهداشت و درمان.”

بسته خروج از بازارهای سرمایه بین المللی و در مواجهه با یک ضربه بیشتر به منابع مالی خود را با سقوط قیمت نفت در آینده بالای ایالات متحده تحریم های ایران در تلاش برای محافظت از اقتصاد خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با وجود اینکه تحت سخت تحریم های ایالات متحده … ما مبارزه با شیوع کروناویروس همچنان ادامه دارد و ما برای غلبه بر شیوع بیماری” گفت: روحانی.

تنش ها افزایش یافته و در بین دشمنان دیرین ایران و ایالات متحده پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج شد تهران 2015 هسته ای با شش قدرت جهانی و reimposed تحریم که فلج اقتصاد ایران.

مقامات ایرانی مسبب تحریم های ایالات متحده برای مانع تهران تلاش برای جلوگیری از شیوع خواسته اند که دیگر کشورها و سازمان ملل متحد به درخواست واشنگتن برای لغو تحریم ها. واشنگتن را رد کرده است رفع تحریم ها ،

خامنهای رد یک ادعا ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه در میان همه گیر و گفت: آمریکایی ها “را می توان با دادن دارو به ایران است که گسترش ویروس و یا علت آن را به باقی می ماند برای همیشه.”

ایران نخبگان پاسداران رئیس حسین سلامی روز پنج شنبه گفت: ایران دارای توانایی برای غلبه بر شیوع رد این ادعا کمک ارائه به عنوان یک “ترفند.” (نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط Michael Perry and Jason Neely)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>