ایران به طور موقت منتشر شده 70,000 زندانیان به عنوان coronavirus موارد افزایش

دبی — ایران به طور موقت آزاد در مورد 70,000 زندانیان برای مبارزه با گسترش coronavirus در زندان, رئیس قوه قضائیه گفت: در روز دوشنبه به مقامات گزارش داد صدها نفر از عفونت های جدید و ده ها تن بیشتر مرگ و میر در سراسر کشور است.

ایران گزارش کرده است 595 عفونت های جدید و 43 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. این طول می کشد کل موارد coronavirus به 7,161 با 237 مرگ و میر وزارت بهداشت گفت:.

رئیس قوه قضائیه ابراهیم Raisi اعلام کرد به طور موقت آزادی زندانیان به مقامات ایرانی به دنبال مقابله با یکی از بدترین ملی شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس جدید سرچشمه گرفته و یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از این بیماری است.

Raisi گفت: آزادی زندانیان ادامه خواهد داد “به نقطه ای که آن را نمی کند ایجاد ناامنی در جامعه” با توجه به Mizan سایت خبری قوه قضائیه.

او به جزئیات بیشتر و یا تعیین زمانی که منتشر شد را مجبور به بازگشت به زندان است.

مقامات ابراز نگرانی در مورد احتمال گسترش عفونت در طول نوروز آغاز سال جدید ایرانی در 20 مارس که معمولا یک دوره که در آن خانواده ها سفر به نقاط تعطیلات در سراسر کشور است.

وزارت بهداشت گفته است که ایرانیان به ماندن در خانه و اعمال محدودیت در سفر بین استان.

با وجود هشدارهای مقامات گفته اند شده است وجود ترافیک سنگین در روزهای اخیر در جاده های شمال به رهبری به دریای خزر سنتی نوروز در نقطه تعطیلات. (گزارش شده توسط بابک Dehghanpisheh; ویرایش توسط آلیسون ویلیامز و Pravin کاراکتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de