ایران برای بازگشایی, مذهبی فرهنگی, سایت رئیس جمهور

دبی — ایران در روز شنبه نقل مکان کرد به باز کردن کسب و کار, سایت های مذهبی و فرهنگی به عنوان آن کاسته محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

موزه ها و سایت های تاریخی در حال بازگشایی در روز یکشنبه همزمان با عید el-فطر جشن که علامت پایان مقدس مسلمانان روزه ماه رمضان, حسن روحانی رئیس جمهور گفت: دولت در تلویزیون است.

زیارتگاه که برخی از آنها تبدیل به نقطه کانونی از coronavirus بیماری همه گیر در ایران را بازگشایی در روز دوشنبه گفت. نمازگزاران را به توجه و اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک و خود را دستکش و نماز, فرش, خبرگزاری ایسنا گزارش شده است.

روحانی گفت: در هفته گذشته که زیارتگاه خواهد باز به مدت سه ساعت در صبح و دو ساعت در بعد از ظهر.

همه کارگران در کشور خواهد شد بازگشت به کار بعدی شنبه روحانی گفت. “ما می گویند ما گذشت سه مرحله مورد کوروناویروس” او گفت:.

مرحله چهارم این است که مهار در 10 ایران 31 استان کشور که در آن شیوع کروناویروس شده اند کمتر شدید رئیس جمهور گفت:. غربالگری را تشدید خواهد کرد و در سراسر کشور به بیماران آلوده خواهد بود جدا از بقیه جمعیت.

رئیس جمهور گفت: هفته گذشته که رستوران خواهد بازگشایی پس از ماه مبارک رمضان و فعالیت های ورزشی را از سر بدون تماشاگر. دانشگاه اما نه پزشکی مدارس را بازگشایی در ژوئن 6.

روحانی گفت: 88 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایران تا به حال بیماری زمینه ای.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده در شنبه, 59 نفر کشته شدند در حالیکه در 24 ساعت آوردن مجموع مرگ و میر از این بیماری همه گیر در ایران به 7,359 در حالی که 133,521 آلوده شده اند. (نوشتن با دبی newsroom ویرایش توسط آنگوس MacSwan و جیمز Drummond)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de