ایران هرگز درخواست آمریکا برای coronavirus کمک – official

دبی — ایران هرگز درخواست ایالات متحده برای کمک در مبارزه با کروناویروس جدید, سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی روز دوشنبه گفت:.

آیت الله علی خامنه ای را رد کرده است ارائه می دهد از واشنگتن برای کمک های بشر دوستانه برای ایران و خاورمیانه و شرق کشور تا کنون بدترین تحت تاثیر coronavirus با 3,739 مرگ و میر و 60,500 افراد آلوده با توجه به آخرین آمار در روز دوشنبه.

“ایران هرگز نمی خواست و نمی خواهد درخواست امریکا برای کمک به تهران در مبارزه با شیوع … اما امریکا باید رفع تمام آن غیر قانونی و یک جانبه تحریم های ایران” موسوی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

تنش بین دو کشور شده است در حال اجرا پس از 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترک 2015 توافقنامه ای است که لغو تحریم های ایران در ازای محدودیت هایی برای برنامه هسته ای خود را. واشنگتن reimposed گفت که ایران فلج اقتصاد ایران.

مقامات ایران می گویند تحریم های ایالات متحده را مختل تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع اصرار کشورهای دیگر و سازمان ملل متحد به درخواست های ایالات متحده برای بلند کردن آنها را.

“آنها (ایالات متحده) در حال تلاش برای وادار کردن تهران به قبول مذاکره با آمریکا” موسوي گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایران بود که به اندازه کافی قوی نیست و می خواهد به درخواست “حداکثر فشار” بر ایران برای پذیرش سخت تر محدودیت هایی برای برنامه هسته ای خود را, توقف آن موشک بالستیک کار و پایان آن پشتیبانی از پروکسی نیروها در خاورمیانه است. کرد و گفت: آن را نمی خواهد مذاکره مگر اینکه واشنگتن مشهد. (نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط دیوید گودمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im