ایرلند هشدار به شهروندان در مورد سفر به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا

دوبلین — ایرلند توصیه می شود شهروندان خود در روز جمعه به ورزش یک درجه بالایی از احتیاط قبل از تصمیم به سفر به سایر نقاط اروپا با توجه به گسترش coronavirus ها و محدودیت های دیگر اعضای متحده تا به حال در محل قرار داده.

ایرلند تعطیل مدارس و مهد کودک حداقل تا مارس 29 روز جمعه و محدود توده جمع آوری به سرعت گسترش ویروس. تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 90 از 70 روز پنج شنبه.

ایرلند قبلا تنها خواست در برابر همه سفر به ایتالیا و توصیه اجتناب از غیر ضروری سفر به چین, ایران و اسپانیا. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که اروپا تا به حال تبدیل شدن به کانون بیماری همه گیر.

“در نور به سرعت در حال تغییر شرایط و محدودیت های سراسر تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بخش من در حال حاضر مردم به ورزش ‘درجه بالایی از احتیاط’ قبل از تصمیم به سفر به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا,” وزیر امور خارجه سیمون Coveney گفت در توییتر.

Coveney گفت: در جدا کردن صدای جیر جیر که به روز شده توصیه نمی شود به همسایه بریتانیا سابق عضو اتحادیه اروپا. ایرلند سهام باز مرز با کوچکتر انگلیسی-اجرای منطقه ایرلند شمالی است که تا کنون گزارش 29 مورد.

ایرلند سلامت ارائه خدمات رئیس قبلی گفت که این کشور برنامه های احتمالی برای مبارزه با کروناویروس اگر شیوع بیماری می شود به طور قابل توجهی بدتر شامل به دنبال تخت اضافی ظرفیت در هتل ها.

سلامت خدمات اجرایی (HSE) دریافت کرده بود “قابل توجهی ارائه می دهد” از بخش هتل پل رید یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد که او در ذهن مجسم نیاز به رفتن به چنین طول به افزایش ظرفیت آن است.

بخش مهمان نوازی است که عامل زیر ظرفیت پس از سقوط از, سفر, به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر.

بوسیدن شهرستان کورک را Blarney سنگ یکی از ایرلند ترین و توریستی سنت نیز معلق برای اولین بار در آن بیش از 200 سال سابقه در روز جمعه با توجه به شیوع صاحبان Blarney قلعه در بیانیه ای گفت.

روز دوشنبه در ایرلند لغو تمام روز سنت پاتریک رژه که در قرعه کشی صدها هزار نفر گرفتم هر ماه مارس است.

جدید محدودیت در ایرلند فرستاده خریداران عجله به سوپر مارکت ها برای دومین مستقیم روز نخست دولت درخواست را به وحشت خرید و سمت چپ بخش های بزرگی از دوبلین ترک کردند. سفرهای روزانه در حمل و نقل عمومی در سراسر کشور شد پایین 15-20 ٪ در اخیر روز ملی حمل و نقل گفت: اقتدار. (ویرایش توسط فرانسیس کری Chizu Nomiyama و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de