ایرلند می بیند چهار برابر افزایش در خانه سالمندان coronavirus خوشه

دوبلین — ایرلند دیده می شود بیش از چهار برابر افزایش در شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری در فضا از یک هفته نشان می دهد نیاز است که بیشتر اقدامات برای محافظت از آسیب سالمندان ساکن در انتخابات گفت: در روز جمعه.

در سراسر کشور, میزان افزایش عفونت بیش از نصف شده پس از یک سری از محدودیت ها در محل قرار داده شد از اواسط ماه مارس.

اما تعدادی از خانه های پرستاری گزارش خوشه از موارد افزایش به 38 از نه از مارس 24 تا 31 مارس با توجه به تازه ترین آمار منتشر شده در روز جمعه از ایرلند خدمات سلامت اجرایی (HSE).

وزیر دارایی ششم Donohoe به خبرنگاران گفت: این افزایش به حال بحث شده است توسط دولت و ملی اضطراری برای بهداشت عمومی تیم که توصیه به کاهش اقدامات دولت است.

“جلوه ای از آن COVID-19 است که در لحظه ای است که سلامت در حال حاضر از کسانی که در خانه های سالمندان است که یک ماده از نگرانی واقعی برای دولت” Donohoe گفت: با اشاره به بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“ما به دنبال در حال حاضر در چه اقدامات بیشتری باید در محل قرار داده و پرستاری در محیط خانه.”

شیوع بیماری در خانه های سالمندان به حساب برای تقریبا یک چهارم از 160 خوشه های سراسر کشور در پایان ماه مارس HSE داده ها نشان داد. بیمارستان ها اختصاص یکی دیگر از 18٪.

در حالی که ایرلندی مقامات بهداشت گفت: چهار تا پنج نفر را تشکیل می دهند و میانگین خوشه Stephen Donnelly, سلامت, سخنگوی حزب اصلی اپوزیسیون Fianna شکست حزب گفت: مجلس در روز پنج شنبه که تقریبا 100 کارکنان و ساکنان یک خانه سالمندان به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

ایرلند گزارش کرده است 3,849 coronavirus موارد و 98 مرگ و میر ناشی از جمعه.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان هشدار داده اند که افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند در جهانی همه گیر.

متوسط سن مرگ و میر در ایرلند 82 در مقایسه با متوسط سن 48 از تمام کسانی که آلوده با توجه به داده ها از ایرلند در بخش بهداشت و درمان. (گزارش شده توسط Padraic Halpin; ویرایش توسط اندرو آسمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de